Sporto manija – OTO vs DNC & Sport Fairy (78:62)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 18 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po aistringų rungtynių į B lygos finalą žengia „Sporto manija ‒ Oto“

2014 balandžio 19 d., Šeštadienis, 00:02 val., peržiūros: 1271

Penktadienį, balandžio 18 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltic Sport" pirmenybių pusfinalio rungtynės tarp vietos "Sporto manijos – Oto" ir svečių "DNC & Sport Fairy" ekipų. Nuo pat pirmųjų susitikimo tarp komandų užvirė aistrų kupina kova, tačiau jau po pirmojo kėlinuko aikštės šeimininkai įgijo devynių taškų pranašumą. Lyg ant sparnų žaidę šeimininkai ir antrame ketvirtyje naudojosi nesėkmingomis varžovų atakomis ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo devyniolikos taškų persvarą. Po pertraukos "DNC & Sport Fairy" dar parodė šiokį tokį atsigavimą, tačiau jis greit užgeso ir "Sporto manija – Oto" dar labiau atitrūko. Paskutinėje rungtynių dalyje svečių krepšininkai dar kartelį buvo sumažinę atsilikimą, tačiau užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę bei kelialapį į finalą savo rankose. "Sporto manijos – Oto" finale jau laukia BC "Sporto fėja". 78:62 (24:15, 17:7, 21:16, 16:24).

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai iškart pradėjo demonstruoti rezultatyvų puolimą, ko pasekoje jiems pavyko šiek tiek atitrūkti, tačiau keleto taiklių baudos metimų dėka svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau abi komandos žaidė apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui "Sporto manija – Oto" surinko dar kelis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki šešių taškų. Per likusį laiką ekipos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau pora epizodų geriau sužaidę šeimininkai padidino savo pranašumą iki devynių taškų. 24:15.

"Sporto manija – Oto" jau pačioje antrojo kėlinuko pradžioje ėmė įrodinėti, kad jie nusiteikę rimtai ir pelnę penkis taškus be jokio varžovų atsako, padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Atsakydami į tai "DNC & Sport Fairy" ekipos žaidėjai sugebėjo sukrapštyti vos du taškus, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas 12:0, suteikęs jiems jau net 24-ių taškų pranašumą. Pačioje antrojo kėlinuko pabaigoje atsibudę svečių žaidėjai dar spėjo surinkti penkis taškus iš eilės, kurių dėka jų deficitas sumažėjo iki devyniolikos taškų. 41:22.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų išsilygino ir svečių krepšininkai parodė šiokius tokius atsigavimo požymius sumažindami atsilikimą iki penkiolikos taškų. Tačiau ilgai geru žaidimu svečiai džiaugtis negalėjo, nes netrukus "Sporto manija – Oto" surengė spurtą 8:0, kuris tęsėsi beveik iki trečio kėlinuko pabaigos ir padidino skirtumą tarp komandų iki 23-ijų taškų. Po to abi ekipos dar spėjo apsikeisti keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 24 taškai. 62:38.

Paskutinės susitikimo dalies pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą, tačiau iškart po jų išpuolio sekė "DNC & Sport Fairy" ekipos spurtas 0:11, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki šešiolikos taškų ir suteikė svečiams šiokių tokių vilčių. Vis tik "Sporto manija – Oto" sugebėjo atsigriebti ir sužaidę atkarpą 11:2 susigrąžino solidžią persvarą. Kiek vėliau svečių krepšininkai ir toliau bandė gelbėtis, tačiau viskas, ką jiems pavyko padaryti, tai tik šiek tiek sumažinti deficitą. 78:62.

B lygos finalai vyks šeštadienį (rytoj) balandžio 19 dieną, A.Sabonio krepšinio centre II salėje. Mažasis finalas, kuriame susitiks šiandien pralaimėję "DNC & Sport Fairy" su "Hidraulinėmis sistemomis & eSporto baru" prasidės 13:30 val., o didysis finalas, kuriame susitiks šiandien pergalę iškovojusi "Sporto manija - Oto" su BC "Sporto fėja" įvyks 15 val.

"Sporto manija – OTO": Deividas Rinkūnas – 21 tšk. (10 išpr. praž.), Paulius Grigaitis – 16 tšk., Rytis Adžgauskas – 11 tšk.

"DNC & Sport Fairy": Andrius Gedminas – 12 tšk., Marius Nenartavičius – 10 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Būda – 9 tšk.

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos treneris Donatas Budginas kalbėjo: "Savo metimų nepataikėme iš tikrųjų, po to varžovai pasidarė skirtumą. Šiai dienai pritrūko jėgų, nes buvo didelis rungtynių maratonas, daug rungtynių visose lygose, finalai, atkrintamosios ir panašiai. Gal d ar kažkiek sėkmės pritrūko, bet šiaip jie šiai dienai yra tiesiog stipresni".

Dramatiško scenarijaus „B“ lygos finale triumfavo „Sporto Manija ‒ OTO“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)Po nervingų ir atkaklių rungtynių BC "Sporto Fėja" palaužė "Sporto manija – OTO" (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:34 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Pauliukų“ penketas nepasipriešino „Sporto Manijai ‒ OTO“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:29 val.)B lygos mažojo finalo taurę iškėlė „DNC & Sport Fairy“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 16:57 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)Kova iki paskutinių sekundžių baigėsi minimalia „DNC & Sport Fairy“ ekipos pergale (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)