Sabonio KC – Vytautas vs Kauno SRC (79:90)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno SRC“ pasiekė antrąją pergalę

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 00:13 val., peržiūros: 1425

Pirmadienį, gruodžio 2 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sabonio KC – Vytautas" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. Rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau nedidelę persvarą vis tik įgijo svečiai. Nuo antrojo ketvirčio pradžios į priekį pabėgo "Kauno SRC" ekipos krepšininkai, taip įgydami solidesnį pranašumą. Po ilgosios pertraukos šeimininkai vis bandė vytis varžovus, nors jiems ir pavykdavo sumažinti atsilikimą iki kelių taškų, tačiau netrukus, daugiau patirties turintys svečiai vėl pabėgdavo, ko pasekoje ir pasiekė antrąją pergalę rezultatu 79:90 (17:20, 15:27, 25:21, 22:22).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių dviejų taškų persvarą turėjo šeimininkai, tačiau netrukus sekė svečių ekipos spurtas 0:7, kuris leido jiems perimti iniciatyvą į savo rankas ir įgyti penkių taškų pranašumą. Šiek tiek vėliau abi komandos ir vėl viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiek tiek geriau sekėsi svečiams, ko pasekoje jie padidino savo pranašumą iki šešių taškų. Vis tik, pirmojo kėlinuko pabaigoje "Sabonio KC – Vytauto" ekipai pavyko pasivyti varžovus iki trijų taškų. 17:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Kauno SRC" iškart spurtavo 0:10, taip skirtumą tarp komandų padidindami iki trylikos taškų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės svečių taškai. Toliau šeimininkų gretose taškus rinko vienintelis L.Kriščiūnas, tačiau vien tik jo pastangų neužteko, nes svečių krepšininkai išlaikė turėtą persvarą. Prieš pat ilgąją pertrauką abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių penkiolikos taškų pranašumą tebeturėjo "Kauno SRC". 32:47.

Po ilgosios pertraukos pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus atgijo snaiperiai, ko pasekoje, taiklių tolimų metimų dėka, jiems pavyko sumažinti savo deficitą iki šešių taškų. Savo ekipos taškų badą nutraukė du J.Kalnučio taškai su pražanga. Kiek vėliau, po dar vieno taiklaus "Sabonio KC – Vytauto" ekipos tritaškio metimo, svečiai surengė spurtą 0:6 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Aikštės šeimininkai dar bandė mažinti atsilikimą, tačiau svečiai nebuvo linkę atsipalaiduoti ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo vienuolikos taškų pranašumą. 57:48.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių skirtumas tarp komandų buvo dešimt taškų. Vis vilties nepraradę "Sabonio KC – Vytauto" ekipos krepšininkai bandė vytis varžovus, tačiau šie, trumpomis rezultatyviomis atkarpomis staigiai atitoldavo. Tačiau netrukus šeimininkai sugrąžino šiek tiek intrigos į rungtynes ir po kelių sėkmingai sužaistų epizodų gynyboje jiems pavyko sužaisti atkarpą 7:0 ir sumažinti skirtumą tarp komandų iki šešių taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje spurtavę svečiai vėl padidino savo pranašumą ir galutinai įtvirtino pergalę rezultatu 79:90.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Algirdas Žadeikis sakė : " Šiandien buvome stipresni. Žaidėme banguotai, nes žaidėjai nenusiteikė rungtynėms, nes galvojo, kad "apžais" su kaire ranka ir nenusiteikė stipriai kovai, o iš to gavosi taip, kad paleidome. Na, o susiimti jau yra sunku, o jeigu vaikams dar būtų "pakritę" tritaškiai metimai, tai, manau, galėjo būti ir blogiau, bet dar šiek tiek susiėmėme ir laimėjome ".

Pralaimėtojų treneris Edgaras Voronovas kalbėjo : " Iki pergalės, visų pirma, pritrūko lygiaverčių keitimų. Vakar žaidėme moksleivių lygos svarbias rungtynes su Marčiulionio pirma komanda, tai nudžiugino vaikina iškovodami gerą ir svarbią pergalę, o šiandien tikrai jau buvo pavargę. Vakar septyniese žaidėme, šiandien taip pat, tai matėsi tas nuovargis. Dar bandėme čia spausti, bet vėl gi, per tą ūgio trūkumą kažkiek atsilikome. Būtume keitimų turėję, tai gal ir tie spaudimai būtų buvę kokybiškesni, nes dabar jau liežuviai iki kelių jiems ir sunku apsiginti ".

"Sabonio KC – Vytautas" : Lukas Kriščiūnas – 28 tšk. (9 išpr. praž.), Julius Kigas – 16 tšk., Martynas Juškys – 12 tšk.

"Kauno SRC" : Justinas Kalnutis – 29 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Čeponis – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tadas Brazdauskis – 11 tšk.

„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Tritaškių nepagailėjusiose ir rezultatyviose rungtynėse „Kauno SRC“ iškovojo svarbią pergalę (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 22:10 val.)Vos susirinkusi „Kauno SRC“ ekipa buvo neįkandamas riešutas „BK Centre“ jaunimėliui (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 15:58 val.)BK „Centre“ be vargo iškovojo pergalę varžovų aikštėje (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 00:11 val.)Sėkmingas trečias kėlinys lėmė „Kauno kolegijos“ pergalę (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)„Sporto Manija“ užtikrintai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ reguliarųjį sezoną užbaigė pergalingai (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:36 val.)Kauno „SRC“ startas „B“ lygoje paženklintas pralaimėjimu (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 21:31 val.)