BK Centre vs BC „Sporto fėja“ (58:80)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 18 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

BK „Centre“ neatsilaikė prieš šešis BC „Sporto Fėjos“ krepšininkus

2014 sausio 18 d., Šeštadienis, 19:15 val., peržiūros: 1140

Šeštadienį (01.18) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "B" lygos, "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BK "Centre" (1-10) ir BC "Sporto Fėja" (10-1). Visas rungtynes užtikrintai žaidę pergalę iškovojo BC "Sporto Fėjos" krepšininkai – 58:80 (15:21, 10:25, 14:17, 19:17).

Nors BK "Centre" pradėjo dviem taikliais dvitaškiais, tačiau iškart poto BC "Sporto Fėja" atsakė atkarpa (2:11) ir persvėrė rezultatą. BK "Centre" taip pat atsakė sėkminga atkarpėle (9:3) ir išsiveržė į priekį dar syki (15:14). Kėlinį sėkmingiau baigė BC "Sporto Fėja", kurie pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 15:21.

Antrajame kėlinyje BK "Centre" buvo priartėjusi (19:23), tačiau po šešių iš eilės BC "Sporto Fėjos" taškų, svečiai įgijo 10 taškų pranašumą – 19:29. Šeimininkai atsakė keturiais taškais, tačiau vėliau krito į didžiulę duobę, pralaimėjo atkarpą (2:17) ir po dviejų kėlinių jau turėjo 21 taško deficitą – 25:46.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai bandė vytis varžovus priartėjo iki penkiolikos taškų, tačiau po L.Ivanovo ir L.Sutkaus metimų skirtumas vėl pasiekė 20 taškų – 33:53. Kėlinio pabaigoje BC "Sporto Fėja" metė daug baudos metimų, kurių dažnas neįkrito į krepšį, kas neleido dar labiau atitolti ir po trijų kėlinių rezultatas – 39:63.

Ketvirtame kėlinyje BC "Sporto Fėja" buvo įgijusi 28 taškų pranašumą (44:72), tačiau J.Furmanavičiaus ir K.TImofejev pastangomis skirtumas sumažėjo iki 20 taškų (54:74). Per paskutiniąsias rungtynių minutes BC "Sporto Fėja" nežymiai padidino pranašumą ir laimėjo rungtynes – 58:80.

"BK Centre": Justas Furmanavičius – 20 tšk. (8 išpr. praž.), Vladislav Yanchuk – 12 tšk. (10 atk. kam.), Kiril Timofeev – 10 tšk.

BC „Sporto fėja“: Leonardas Ivanovas – 24 tšk. (19 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Evaldas Jurgaitis – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Deividas Dragūnas – 14 tšk., Lukas Sutkus – 11 tšk.

BC "Sporto Fėjos" treneris, Darius Gvildys, po rungtynių teigė: "Kaip tampa įprasta, susirinkome negausiai ir tai kiek palengvino varzovų dalia. Vis tik, negalvojome apie pralaimejimą, nes buvome pažadėję pergalę Donatui Gudeliauskui, su kuo jį ir sveikiname bei dedikuojame pergalę".

Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:40 val.)„Kauno kolegija“ nesugebėjo pasipriešinti „BC „Sporto fėja““ komandai (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ po pergalės prieš BC „Sporto fėją“ išlieka vienintelė nepralaimėjusi „B“ lygoje (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:28 val.)Vangiai pradėję rungtynes BC „Sporto fėjos“ krepšininkai įsisiūbavo ir privertė „Kauno kolegiją“ baigti sezoną (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)BK „Centre“ be vargo iškovojo pergalę varžovų aikštėje (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 00:11 val.)Intrigos ir emocijų nestokojančiame mače BC „Sporto fėja“ iškovojo saldžią pergalę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:25 val.)BC „Sporto fėja“ nesunkiai sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 16:30 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)Greitas abiejų komandų žaidimas pergalę atnešė BC „Sporto fėjai“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:29 val.)BC „Sporto Fėja“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)