Kauno kolegija vs Pauliukai (69:76)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 21 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“

2014 sausio 21 d., Antradienis, 19:40 val., peržiūros: 1246

Antradienio vakarą KKL "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybėse "Kauno Kolegija" savo aikštėje priėmė svečius iš Jonavos – "Pauliukus". Svečiai jau pirmojo kėlinio metu ėmė naudotis šeimininkų svetingumu bei įgijo 7-ių taškų pranašumą. Vis tik, antrame kėlinyje "Kauno Kolegija" prabudo bei sumažino savo deficitą iki dviejų taškų (31:33). Po ilgosios pertraukos aikštėje ir vėl dominavo "Pauliukai". Pastarieji keletą kartų turėjo dviženklį pranašumą. Tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą šeimininkai surengė lemiamą spurtą ir buvo atkūrę intrigą, tačiau pergalės iškovoti nesugebėjo (69:76).

Nors pirmuosius keturis taškus pelnė "Kauno Kolegija", tačiau greitai į tai "Pauliukai" atsakė įspūdingu spurtu 2:16 ir rezultatas tapo (6:16). Kiek prabudę šeimininkai savo atsilikimą sumažino iki šešių taškų (10:16), tačiau ir vėl neilgam. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė keletu sėkmingų atakų ir rezultatas po pirmųjų dešimties žaidimo minučių tapo (13:20).

Įsibėgėjant antrąjam kėliniui pagaliau įsibėgėjo ir "Kauno Kolegija". Šeimininkai komandinių pastangų dėka savo atsilikimą sumažino jau tik iki 5-ių taškų (19:24). Žaidimas aikštėje išsilygino, o komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Vis tik, "Kauno Kolegija" mažais žingsneliais vėl priartėjo prie savo varžovų (29:31), o kėlinys baigėsi rezultatui esant (31:33).

Trečiame kėlinuke "Pauliukai" ėmė tolti nuo savo varžovų. Jie kelių minučių atkarpą laimėjo net 6:20 ir rezultatas tapo (37:53). Nors kėlinuką neženkliai geriau sugebėjo užbaigti šeimininkai, tačiau jų padėtis ir toliau buvo sunki. Prieš lemiamą kėlinį "Kauno Kolegijai" reikėjo panaikinti 15-os taškų deficitą (41:56).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui kiek labiau užsivedę atrodė šeimininkai. Jie pamažu perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir ėmė artėti prie varžovų (56:60). Užgimusią intrigą greitai vėl prigęsino svečiai, laimėdami atkarpą 4:10 (60:70). "Kauno Kolegijos" viltis ir vėl atgaivino taiklus Deivido Stankevičiaus tritaškis (63:70). Nors "Pauliukai pelnė keturis taškus, tačiau tuo pačiu atsakė ir šeimininkai. Vis tik, laiko ir jėgų šeimininkams trūko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą (69:76).

Po rungtynių "Kauno Kolegijos" strategas Kostas Gedminas sakė: "Manėme, kad varžovai autsaideriai, nesusirinkome ir tie kas atėjome buvome nenusiteikę. Trūko Jono Ročkos, dar vienas žaidėjas yra traumuotas. Tris kėlinius nežaidėme kaip turėtume, ketvirtame pabudome, tačiau buvo per vėlu. Pelnytai pralaimėjome. Varžovų gera priekinė linija, varžovai gerai pataikė. Nepavyko apsiginti prieš jų priekinę liniją. Jei visi žaidėjai pradės rinktis, išsikapstys iš ligų, tuomet į aštuntuką turėtume patekti".

Kauno kolegija: Tomas Viršilas – 20 tšk., Paulius Lekečinskas – 17 tšk., Vytautas Peseckis – 14 tšk., Deividas Stankevičius – 10 tšk. (9 rezult. perd.)

Pauliukai: Arvydas Geiša – 27 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 25 tšk., Žilvinas Levinskas – 10 tšk.

„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:36 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Pauliukai“ susitvarkė su „Kauno SRC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Pauliukų“ penketas nepasipriešino „Sporto Manijai ‒ OTO“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ įveikė tik penkiese žaidusius „Kauno kolegijos“ žaidėjus (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:38 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)