Pauliukai vs Sporto manija – OTO (67:74)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 00:00 val., peržiūros: 1521

Ketvirtadienio vakarą Juškonių sporto salėje, įvyko dar vienos “B“ lygos varžybos, kur šeimininkai "Pauliukai" priėmė svečius "Sporto manija – OTO" krepšininkus. Rungtynės prasidėjo vėliau,negu buvo planuota. Tolimas kelias privertė svečių komandą vėluoti. Rungtynes geriau pradėjo "Pauliukai" kurie pirmą kėlinį laimėjo (18:13) Antrajame kėlinyje šeimininkai sustojo ir tuo pasinaudoję svečiai išlygino rezultatą ir net persvėrė savo naudai (33:39). Po ilgosios pertraukos "Sporto manijos – OTO" krepšininkai nebeleido "Pauliukų" žaidėjams priartėti ir rungtynės baigėsi "Sporto manijos – OTO" pergale. Galutinis rezultatas (67:74)

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie turėjo daugiau laiko apšilti, negu svečiai. Pirmuosius du taškus "Pauliukų" komandai pelnė A.Čapkauskas, vėliau 5 taškais prisidėjo V.Burovas ir prabėgus 3 minutėms šeimininkai pirmavo (7:0) "Sporto manijos – OTO" komandai pirmuosius keturis taškus pelnė komandos kapitonas D.Rinkūnas kuris sušvelnino rezultatą iki (7:4). Vėliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet svečių komandai taip ir nepavyko pasivyti šeimininkų ir pirmasis kėlinys baigėsi (18:13)

Antrasis kėlinys prasidėjo A.Čapkausko viena bauda iš dviejų ir komandas skyrė didžiausias pranašumas antrajame kėlinyje "Pauliukų" naudai (19:13) Kitą ataką "Sporto manijos -OTO" krepšininkas M.Kudirka įmetė tris taškus, vėliau dar du taškus pridėjo A.Šukys ir svečių komandą priartėjo prie šeimininkų iki vieno taško (19:18). Vėliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti 4 minutes "Pauliukai" vis dar buvo priekyje penkių taškų skirtumu – (30:25). Per likusias minutes svečiai surengė spurtą (3:14) ir "Sporto manija – OTO" įsiveržė į priekį (33:39)

Po ilgosios pertraukos komandos grįžo šiek tiek pailsėjusios. Svečių komandai pavyko padidinti skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų (39:49) 5 minutę iš aikštelės buvo diskvalifikuotas už antrą nesportinę pražangą V.Burovas ir "Pauliukams" teko likusias varžybas verstis be savo pagrindinio žaidėjo. Trečią kėlinį laimėjo svečiai – (15:19) ir prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė jau dešimt taškų. (48:58).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo A.Šukio dviem taškais, į tai greit trimis taškais atsakė šeimininkų
komandos lyderis M.Gelžinis ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki devynių taškų – (51:60) Toliau abi komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet pirmoje ketvirto kėlinio pusei nei vienai, nei kitai komandai nepavyko pabėgti ar priartėti arčiau savo varžovų. Likus žaisti 2 minutes "Pauliukai" pradėjo mažinti atsilikimą, bet rezultato išlyginti nepavyko. Rungtynės baigėsi (67:74) "Sporto Manijos – OTO" naudai. "Sporto manija – OTO" lieka vienintelė komanda nepralaimėjusi "B" lygoje.

Pauliukai: Arminas Čapkauskas – 26 tšk. (17 atk. kam.), Mindaugas Gelžinis – 14 tšk., Žilvinas Levinskas – 12 tšk., Aivaras Bisigirskas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Sporto manija – OTO: Mantas Kudirka – 20 tšk., Andrius Šukys – 20 tšk., Deividas Rinkūnas – 14 tšk.

„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)BC „Sporto Fėja“ beveik pusšimčiu taškų sutriuškino „Pauliukus“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ subombardavo „Hidraulines Sistemas ‒ eSporto Barą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:18 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)