Pauliukai vs DNC & Sport Fairy (59:75)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

„DNC & SPORT FAIRY“ fantastiškai sužaidę antrajį kėlinį išsivežė pergalę iš „PAULIUKAI“ tvirtovės.

2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 00:36 val., peržiūros: 760

Vasario 27 dieną 20:30min. B lygos, „Baltic Sport“ pirmenybėse "PAULIUKAI" (šeimininkai) ir "DNC & SPORT FAIRY". Vyko labai permainingos rungtynės, kuriose nestigo tiek vienos tiek kitos komandos sekmingų atkarpų. Vis dėl to, svečiai antrame kėlinyje stipriai spurtavo ir per ilgają pertrauką jau turėjo 9 taškų pranašumą (28 – 37). Antroje rungtynių pusėje vyko apylygės varžybos tačiau svečiams kurkas geriau sužaidus ketvirtąjį kėlinį "DNC & SPORT FAIRY" komanda važiavo namo iškovojusi pergalę 16 taškų skirtumu. (59 – 75)

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai "PAULIUKAI" parodė, kad jie čia šeimininkai, ir kad išsivešti pergalę iš jų salės bus tikrai nelengva, pradėję rungtynes spurtu 17 – 6. Tačiau nuo to laiko rungtynės tapo apylygės ir pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu (22:14)/

Antrąjį rungtynių kėlinuką švečiai atrodė tarsi ant sparnų. Kėlinio pradžioje dar vyko daugmaž lygi kova iki tol kol rezultatas tapo (28 – 21) šeimininkų naudai. Nuo to momento švečiai padarė neįtikėtiną spurtą (0 – 16) ir pasibaigus pirmai rungtynių pusei turėjo devynių taškų pranašumą. (28 – 37)

Trečiąjame kėlinyje vyravo ginyba. Abi komandos sunkiai rinko taškus tiek iš arti tiek iš toli. Tik paskutinės kelios kėlinio minutės buvo šiek tiek rezultatyvesnės. Visgi šį kėlinuką stipresni buvo "PAULIUKAI" laimėję kėlinį 14 – 11 pasibaigus trims kėliniams atsilikinėjo jau tik šešiais taškais (42 – 48)

Paskutinis rungtynių kėlinukas prasidėjo lengvu svečių spurtu 2 – 8 ir tai leido jiems jaustis saugiau turint dviženklį pranašumą (44 – 56 ). Kiek vėliau "PAULIUKAI" vėlgi priartėjo prie vienženklio pranašumo tačiau Andrius Gedminas smeigė tritaškį metimą kuris leido jo ekipai vėl jaustis saugiai. Kėlinuko gale švečiai sužaidė tvarkingai, vilkindami laiką ir nedarydami klaidų ir tai jiems leido išsaugoti dviženklį pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu (59 – 75)

Naudingiausi žaidėjai:

Pauliukai: Mindaugas Gelžinis – 19 tšk., Arminas Čapkauskas – 14 tšk., Arvydas Geiša – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

DNC & Sport Fairy: Andrius Gedminas – 22 tšk., Karolis Meiliūnas – 18 tšk. (11 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 13 tšk., Ignas Grigaravičius – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbinus nugalėtojų komandos žaidėją D.Budginą, ir paklausus kas lėmė šią jo ekipos pergalę dviženkliu skirtumu išgirdome tokį atsakymą: Na šiaip skirtumas neatspindi varžybų, mes čia pabaigoje jį tokį pasidarėm, bet pergalę lėmė manau ginyba geresnė. Pakeitėm ginybą, uždengės vienuoliktą numerį, nes jis tikrai iš pradžių mums pridarė nemažai problemų.Ir kiek šyptelėjęs pridūrė : Va dar pavalgę grįšim, vyrai valgyt norėjo.

„DNC & SPORT FAIRY“ nesunkiai palaužė „Pauliukai“ ekipą. (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)Išretėjusios sudėties „DNC & Sports Fairy“ krepšininkai sugebėjo įveikti „Pauliukus“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:58 val.)Efektingose rungtynėse pergalę šventė „Pauliukai“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:33 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)