Kauno SRC vs BK Centre (111:59)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 21:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos

2014 vasario 20 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 1328

Vasario 20 dieną Kauno Mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko B lyosa, „Baltic Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose šeimininkai "Kauno SRC" priėmė svečius BK "Centre". Pirmąjį kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai ir sukaupė jau 19 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje BK "Centre" taip pat neprilygo varžovams ir skirtumas padidėjo iki 23 taškų. Trečiajame kėlinyje svečiai sugebėjo pasipriešinti varžovams ir pralaimėjo tik 2 taškų skirtumu. Paskutiniajame kėlinyje "Kauno SRC" dar labiau padidinę persvarą laimėjo susitikimą 111:59.

Rungtynes puikiai pradėjo aikštelės šeimininkai, šie jau po pirmojo spurto išsiveržė į priekį 9 taškų skirtumu. Tuo tarpu varžovai sugebėjo pelnyti 5 taškus, tačiau pabaigoje "Kauno SRC" laimėjo atkarpą ir laimėjo ketvirtį daugiau nei užtikrintai 26:7.

Antrajame kėlinyje BK "Centre" sugebėjo pirmąją atkarpą laimėti (6:2), tačiau į tai žaibišku greičiu atsakė varžovai ir susirgrąžino turėtą persvarą. Vėliau "Kauno SRC" surengė galingą spurtą, po kurio skirtumas padidėjo iki 29 taškų. Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai dar kiek pridėjo prie turėtos persvaros 50:17.

Trečiajame kėlinyje puikiai žaidė BK "Centre" ekipa. Per pirmasias atakas pastarieji sugebėjo sumažinti atsilikimą. Kėlinio eigoje, ekipos kovėsi taškas į tašką, tačiau buvo galima įžvelgti "Kauno SRC" ekipos atsipalaidavusį žaidimą. Taigi pabaigoje susikaupę šeimininkai neleido laimėti kėlinio varžovams 78:43.

Paskutiniajame kėlinyje beliko tik išsiaiškinti kokiu skirtumu rungtynes laimės šeimininkai. "Kauno SRC" šiame ketvirtyje žaidė geriau ir jau nuo pat pirmųjų akimirkų pradėjo didinti pranašumą. Netrukus skirtumas pasiekė 45 taškus, o po finalinio švilpuko, protokole buvo užfiksuotas 52 taškų pranašumas 111:59.

"Kauno SRC" komandos sėkmingiausiai pasirodė Marius Čeponis (29 tšk. 6 rez.perd) Rokas Maleckas (20 tšk. 7 rez.perd) Andrius Bubelis (13 tšk. 15 atk.kam)

BK "Centre" ekipoje išsiskyrė Kiril Abramzov (18 tšk. 5 rez.perd) Samuel Mylnikov (11 tšk. 6 atk.kam) Kiril Timofeev (15 tšk. 5 atk.kam)

"Kauno SRC" ekipos strategas A. Žadeikis po susitikimo teigė: "Varžovas ženkliai silpnesnis buvo. Tokios rungtynės buvo lyg silpna treniruotė, reikia dar jaunimui padirbėt, ilgiau C lygoje pažaisti galbūt. Na ir pergalė vis tiek yra pergalė".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

algelis2014 vasario 21 d., 01:51 val.
konkreciai vel nepaejo grajus :)
„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:05 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno SRC“ pasiekė antrąją pergalę (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:13 val.)„Šilainių“ lengvas pasivaikščiojimas prieš „BK Centre“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 16:30 val.)„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ be didesnio vargo susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 15:44 val.)Vos susirinkusi „Kauno SRC“ ekipa buvo neįkandamas riešutas „BK Centre“ jaunimėliui (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 15:58 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)