Sporto manija – OTO vs Sabonio KC – Vytautas (79:73)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto Manija ‒ OTO“ reguliarųjį sezoną užbaigė pergalingai

2014 kovo 04 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 1028

Antradienio vakarą KKL "B" lygoje paskutinius formalumus atliko reguliariojo sezono nugalėtojai "Sporto Manija – OTO" ir "Sabonio KC – Vytautas". Nors dar prieš šias rungtynes visi klausimai buvo atsakyti ir ekipos jau žinojo savo vietas turnyrinėje lentelėje, tačiau reikėjo galutinai sudėti taškus ant "i". Nors aikštės šeimininkais buvę "Sporto Manijos – OTO" vyrai šiame susitikime aiškiai nepersistengė, tačiau tai jiems nesutrukdė iškovoti dar vienos pergalės rezultatu (79:73).

Susitikimas prasidėjo "Sporto Manijos – OTO" spurtu 7:0. Neilgai trukus tuo pačiu atsakė ir svečiai, o rezultatas tapo lygus (7:7). Likusi kėlinuko dalis buvo labai permaninga. Nors šeimininkai keletą kartų buvo pabėgę, tačiau varžovai juos vis prisivydavo ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių ekipas skyrė tik 5 taškai (25:20).

Antrojo kėlinio pradžioje "Sporto Manija – OTO" ėmė tolti. Pradžioje šeimininkai įgijo 9-ių taškų pranašumą (31:22), o ketvirčio viduryje ekipas pirmą kartą skyrė dviženklė riba (38:27). Vis tik, "Sabonio KC – Vytautas" kėlinuko antrąją pusę sužaidė itin kovingai ir prieš ilgąją pertrauką savo atsilikimą sumažino jau tik iki vieno taško (42:41).

Trečiasis kėlinukas iš esmės nusprendė rungtynių likimą. Šeimininkai sužaidė dešimt puikių minučių, kurių metu puikiai dirbo tiek gynyba, tiek puolimas. Daugiausiai toliašaudės artilerijos dėka "Sporto Manija – OTO" ketvirtį laimėjo rezultatu 23:9 ir prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė jau 15 taškų (65:50).

Paskutiniojo kėlinio metu "Sabonio KC – Vytautas" vargiai tikėjosi, kad gali kovoti dėl pergalės su favoritais, tačiau pamėgino pakovoti ben jau dėl garbės. Panašu, jog kova iki rungtynių pabaigos davė savo vaisių. Pradžioje svečiai savo atsilikimą sumažino iki 10-ies taškų (73:63). Nors "Sporto Manija – OTO" buvo susigrąžinusi sau kiek solidesnį pranašumą (79:65), tačiau neilgam. Kėlinį "sausa" atkarpa 0:8 užbaigė svečiai ir savo atsilikimą sumažino iki 6-ių taškų, tačiau tai pergalės iškovoti nepadėjo (79:73).

Po susitikimo "Sabonio KC – Vytauto" komandos treneris Edgaras Voronovas sakė: "Kovojome su "B" lygos favoritais ir manau kaip mums rungtynės susiklostė visai neblogai. Nepatekome į atkrintamąsias varžybas, kiek gaila, tačiau sezonu esu patenkintas. Vyrai kovojo, stengėsi. Ir šiandien buvo nebloga kova, o pralaimėti 6-iais taškais prieš tokią komandą yra neblogai. Sukovojome, kiek nesisekė pataikyti, varžovai buvo kiek fiziškai stipresni, kiek labiau patyrę, tačiau buvo neblogų epizodų ir mūsų žaidime. Svarbiausia jog pralaimėjome kovoje, o ne buvome sutriuškinti. Dėl to ir džiaugiuosi. Iš šios mėgėjų lygos gavome tikrai nemažai: pamatėme patyriusias komandas, kuriose žaidžia krepšininkai, kurie savo laiku yra praėję ir NKL lygas ar net LKL, kurie yra užgrūdinti vyrų krepšinio. Manau, jog mūsų vyrukams, kurie "Sabonio Krepšinio Centre" yra paskutiniai, tai buvo nebloga patirties mokykla. Tie, kurie galbūt žais vyrų krepšinyje, bus jau matę šio krepšinio virtuvę ir ateityje manau tai jiems tikrai padės"

Sporto manija – OTO: Mantas Kvedaras – 19 tšk., Andrius Šukys – 18 tšk., Jonas Pacevičius – 16 tšk. (15 atk. kam.), Elvinas Kalūginas – 10 tšk.

Sabonio KC – Vytautas: Tomas Bietkis – 26 tšk., Lukas Kriščiūnas – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Martynas Juškys – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2014 kovo 10 d., 09:17 val.
Ar tu durnas ar kas tau yra? Tau lietuviskai raso, konkreciai rasyk kas kaip tau cia nepatinka.. ir viskas bus issiaiskinta.
SPEEDAS2014 kovo 09 d., 13:45 val.
paziuri i statistika :) ir viskas kaip ant delno :)
TomTJ2014 kovo 05 d., 08:30 val.
Konkretumo reikia, nes dabar nezinome apie koki zaideja kalbame? Pandytume aiskintis jei konkreciau pasakytum?
„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Sporto manijos ‒ OTO“ jaunieji krepšininkai iškovojo antąją pergalę (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 01:07 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ po atkaklios kovos palaužė „DNC & Sports Fairy“ komandą. (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pratęsė pergalių seriją ir sutriuškino „Hidraulinės sistemos & eSporto Baras“ ekipą (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:47 val.)