Kauno SRC vs BC „Sporto fėja“ (68:78)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 21:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno SRC“

2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 1227

Vasario 27 dieną Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko B lygos, „Baltic Sport“ pirmenybių dvikova tarp vietos "Kauno SRC" ir svečių BC „Sporto fėja“. Rungtynės prasidėjo svečių spurtu, po kurio jiems pavyko pabėgti nuo savo varžovų ir laimėti pirmąjį kėlinį. Antrajame kėlinyje komandos žaidė panašiai ir skirtumas pakito tik 3 taškais. Trečiajame kėlinyje ekipos ir toliau atkakliai kovojo. "Kauno SRC" po šio ketvirčio sumažino atsilikimą iki 12 taškų. Paskutiniajame kėlinyje kova vyko gana ilgai, tačiau BC „Sporto fėja“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą ir laimėjo susitikimą 68:78.

Rungtynes svečiai pradėjo galingu spurtu (10:0). Tik kėliniui įsibėgėjus "Kauno SRC" pavyko pelnyti pirmuosius taškus, vis tik varžovai į tai greitai atsakė ir skirtumą padidino iki 12 taškų. Vėliau aikštelės šeimininkai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki 6 taškų. Kėlinio pabaigoje BC „Sporto fėja“ susigrąžino dviženklę persvarą. 15:26

Antrajame kėlinyje "Kauno SRC" pradėjo sėkminga atkarpa, kuri leido jiems sumažinti atsilikimą iki 7 taškų. Kėliniui įsibėgėjus žaidimas stabilizavosi ir skirtumas išliko nepakitęs. Vis tik kėlinio pabaigoje BC „Sporto fėja“ surengė puikų pasirodymą, bei dar kartą padidino pranašumą. 33:47

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po identišką atkarpą. Vėliau žaidimas buvo gana lėtas ir kupinas pražangų, komandos taškus dažniausiai rinko nuo baudų metimų linijos. Toks stilius nebuvo parankus nei vienai ekipai ir skirtumas pakito tik 2 taškais. 50:62

Paskutiniajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė rimtai nusiteikusios. Didžiąją dalį kėlinio ekipos žaidė taškas į tašką, arčiausiai "Kauno SRC" pavyko priartėti tik kėlinio pabaigoje ir tik iki 8 taškų. Vis tik BC „Sporto fėja“ sugebėjo stabilizuoti žaidimą ir protingiau sužaidę pabaigą išlaikė pergalę savo rankose. 68:78

Po rungtynių BC „Sporto fėjos“ treneris D. Gvildys teigė: "Pergalė buvo reikalinga, norėjosi išsaugoti viltis grįžti į antrąją vietą, tai tik simbolinis dalykas, bet norisi kuo aukščiau, esame maksimalistai. Varžybos neblogos, varžovai neblogai pataikė, atsikovojo daug kamuolių, antraisiais šansais viską metė. Trūksta susižaidimo, bandysime kiek įmanoma tai įdiegti prieš atkrintamąsias, o vėliau, loterija savotiška".

"Kauno SRC" ekipos strategas A. Žadeikis kalbėjo: "Pradžioje pralaimėjome 10:0, o vėliau labai sunku kabintis į žaidimą buvo. Trečiojo antrąją pusę ir ketvirtą kėlinius sužaidėme geriau, o pirmą ir antrą kėlinį sužaidėme prastai. Buvo nevykę nei pasai, nei metimai.

"Kauno SRC": Marius Čeponis – 22 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 16 tšk., Karolis Tarvydas – 12 tšk.

BC „Sporto fėja“: Leonardas Ivanovas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 17 tšk., Deividas Dragūnas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Girdvila – 14 tšk.

„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje pergale po teisėjų sprendimo džiaugėsi „Kauno SRC“ (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Sporto Fėja“ beveik pusšimčiu taškų sutriuškino „Pauliukus“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)BC „Sporto fėja“ nesunkiai sutriuškino savo varžovus (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nė iš tolo neprilygo „Kauno SRC“ (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:21 val.)