DNC & Sport Fairy vs Sporto manija – OTO (59:65)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 20 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Sporto manijos ‒ OTO“ jaunieji krepšininkai iškovojo antąją pergalę

2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 01:07 val., peržiūros: 1262

Sekmadienį, spalio 21 dieną, Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio B lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "DNC & Sports Fairy" (šeimininkai) ir “Sporto manija – OTO” (svečiai). Svečiams antrajame ketvirtyje pavyko susikrauti dviženklį pranašumą, tačiau "DNC & Sports Fairy" ekipa dar bandė vytis varžovus paskutiniame ketvirtyje, bet "Sporto manijos – OTO" jaunieji krepšininkai išlaikė įgytą pranašumą ir šventė antrąją pergalę, rezultatu – 59:65.

Rungtynes prasidėjo labai nerezultatyviai. Komandos sunku buvo atrasti savo žaidimą, tačiau pirmieji 4 taškų pranašumą įgijo šeimininkai ( 6:2). E.Kalūgino tritaškis metimas pramušė ledus ir "Sporto manijos – OTO" ekipos komanda ne tik , kad panaikino skirtumą , bet ir prieš kėlinuko pabaigą sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas – 9:11.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai iš eilės pataikė tris tolimus metimus ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 13:22). "DNC & Sports Fairy" ekipai toliau buvo sunku atrasti savo žaidimą, o svečiai vis didino pranašumą. Likus žaisti apie tris minutes taiklūs K.Meiliūno baudos metimai leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki 10 taškų. Rezultas prieš ilgąją pertrauką – 20:30.

Trečią kėlinį "Sporto manija – OTO" pradėjo sugriausmu ir laimėjo atkarpą 9:0, kur tai leido jiems padidino pranašumą iki 17 taškų ( 22:39), tačiau šeimininkams pavyko atsigauti po šalto dušo ir apmažino skirtumą iki 12 taškų. Likus žaisti apie 4 minutes svečių spaudimas varžovų pasitvirtino ir surengę keletą greitų atakų įgavo didžiausią šios dieno pranšumą – 18 taškų. Kėlinukui einant į pabaigą K.Meiliūno šeši iš eilės pelnyti taškai leido "DNC & Sports Fairy" ekipai sumažinti skirtumą iki 12 taškų. Rezultas po trečio ketvirčio – 35:47.

Paskutiniame ketvirtyje "DNC & Sports Fairy" ekipa pradėjo po truputį lipti ant kulnų svečiams, tačiau "Sporto manijos – OTO" ekipos žaidėjai šaltakraujiškai ataka po atakos atstatė dviženklį pranašumą ( 47:60). Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai dar bandė surengti spurtą, vis dėlto, svečiai išsaugojo saugų pranašumą ir šventė antrąją pergalę čempionate, rezultatu – 59:65.

Po laimėtų rungtynių komandos vadovas, M.Vaškūnas, teigė :" Šiandien mūsų pergalę nulėmė ilgesnis suoliukas. Dažniau keitėmės, rotavom žaidėjus. Galiu pasakyti ,kad abiejų komandų labai blogas pataikymas."

Po pralaimėtų varžybų "DNC & Sports Fairy" ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo:" Pritrūko šiandien mums aukštų žmonių, pusė komandos nebuvo, nes daugeliui dubliavosi rungtynės. Pirmos varžybos čempionato – pasitaisysim."

DNC & Sports Fairy: Andrius Gedminas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 17 tšk. (7 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Sporto manija – OTO: Elvinas Kalūginas – 18 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Šukys – 17 tšk., Aidas Kavaliauskas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ reguliarųjį sezoną užbaigė pergalingai (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:36 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ po atkaklios kovos palaužė „DNC & Sports Fairy“ komandą. (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ užtikrintai laimėjo rungtynes ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:37 val.)