„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„Įmonių“ lygos reitingas (XX) ir atkrintamųjų varžybų startas. Svarbi informacija.2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 08:58 val.; peržiūros: 2441

NaujienaKomentarai

Pristatome Įmonių lygos paskutinį reguliaraus etapo komandų reitingą bei informaciją dėl atkrintamųjų varžybų.

Netrukus prasidės Kauno įmonių krepšinio lygos atkrintamųjų kovos. Į jas pateko 24-rios stipriausios reguliaraus etapo komandos.

Šešioliktfinalyje ir Didžiosios taurės aštuntfinalyje žaidžiama iš dviejų rungtynių pagal taškų skirtumą, o ketvirtfinalyje ir pusfinalyje žaidžiama iki dviejų pergalių.

Mažosios taurės aštuntfinalyje, ketvirtfinalyje ir pusfinalyje žaidžiama iki dviejų pergalių. Į Mažąja taurę pagal patvirtintą schemą nuostatuose patenka Didžiosios taurės šešioliktfinalio ir aštuntfinalio porų pralaimėjusios komandos.

Primename, kad komandos žaidėjas privalo būti sužaidęs ne mažiau nei 1/3 reguliaraus etapo rungtynių, kad galėtų žaisti atkrintamosiose varžybose, t.y. A pogrupyje, kur žaidė 11 komandų, kiekvienas žaidėjas turi būti sužaidęs 7 rungtynes, o B ir C pogrupiuose, kur po 10 komandų kiekvienas žaidėjas turi būti sužaidęs 6 rungtynes. Jei žaidėjas turėjo traumą, tuo laikotarpiu gali būti užskaitytos trūkstamos rungtynės, bet tokiu atveju reikia medicininės pažymos, kur traumos laikotarpis būtų ne trumpiau nei 14 dienų.
1.

RYTERNA

Sezono rezultatas: 20-0

Savaitės mačai: W @ KEL 64:85; W @ TEL 0:20

„Ryterna“ paskutiniosios savaitės vargus užbaigė dviem pergalėmis ir su 20 pergalių tapo reguliariojo sezono nugalėtojais. Rodomas žaidimas prognozuoja, jog šiemet „Ryterna“ gali nutraukti prakeiksmus atkrintamosiose.

2.

ADMA

Sezono rezultatas: 17-1

Savaitės mačai: L @ KOS 100:93

„Adma“ galėjo sau leisti prabangą išleisti Draudvilą į Puškino gimnaziją, kadangi pralaimėjimas nieko nekeičia. Atsilikimas nuo „Ryternos“ per didelis, o „C“ pogrupio lyderis turi prisirinkęs aibę pralaimėjimų.

3.

ARTSTONE

Sezono rezultatas: 16-2

Savaitės mačai: NEŽAIDĖ


4.

HIDRAULINĖS SISTEMOS

Sezono rezultatas: 17-3

Savaitės mačai: Nežaidė

5.

DAKRA KOŠMARAS

Sezono rezultatas: 14-3

Savaitės mačai: W vs ADM 100:93

„Košmaras“ nustebino kelių svarbių žaidėjų neturėjusią „Admą“. Jakštas sugebėjo atkovoti 17 kamuolių, o „Košmaras“ pasiimti tašką garantuojantį 5 vietą atkrintamųjų reitinge.

6.

REMZA

Sezono rezultatas: 13-5

Savaitės mačai: L vs KAU 59:89

„Remza“ dar prieš paskutinįjį turą žinojo, kad turimų resursų jiems pakaks likti pirmoje grupės vietoje, todėl tragiško mačo su „Kaunas Metal“ sureikšminti nereikėtų. „Lemoros“ techninis pralaimėjimas atnešė dovanėlę prieš atkrintamąsias, tiesa tai blogiausia pirmąją vietą užėmusi komanda.

7.

COCA COLA

Sezono rezultatas: 13-5

Savaitės mačai: W @ ITAB 81:86

„Coca Cola“ iš pirmo žvilgsnio nelabai svarbią pergalę iškovojo gana sunkiai. Visgi šis laimėjimas netikėtai jiems atvėrė antrąją grupės vietą, kadangi „Lemora“ atsiuntė netikėtų dovanėlių.

8.

Lemora & Minaltra & Deirama

Sezono rezultatas: 13-5*

Savaitės mačai: W vs FES 82:76; L @ GLA 79:75; W @ ITAB 93:106

Buvusios „Akademijos“ vyrukai, nežaidę mače su „Glasma“ degė dvigubai. „Lemora“ be savo esminių žaidėjų nesugebėjo įveikti „Glasma Service“ ir prateriojo ne tik grupės nugalėtojo vardą, bet ir nukrito į trečiąją grupės vietą. Juolab auka buvo nesėkminga ir kitame čempionate tuo pačiu metu žaidę vyrai neišgelbėjo savo „B“ lygos sezono.

9.

PLASTENA

Sezono rezultatas: 14-6

Savaitės mačai: NEŽAIDĖ

10.

VILMISTA

Sezono rezultatas: 12-8

Savaitės mačai: W vs OMG 73:79

„Vilmista“ išvargo pergale prieš „Omegą“ ir baigė reguliarųjį sezoną užsitikrindama ketvirtąją vietą grupėje.

11.

KELIŲ PRIEŽIūRA

Sezono rezultatas: 12-8

Savaitės mačai: L vs RYT 64:85

„Kelių priežiūra“ pergalės arba „Vilmistos“ nesekmės atveju galėjo likti ketvirti. Visgi abi aplinkybės susiklostė nepalankiai ir „KP“ tik penkti, nors ilgą laiką buvo pretendentai ir į trečiąją vietą.

12.

FREDA

Sezono rezultatas: 11-7

Savaitės mačai: W vs ULM 101:62

„Freda“ galingai užbaigia reguliarųjį sezoną nugalėdama negalingą „Ulmą“. Pasiekimu galima laikyti ir tai, jog Janušonis laimi reguliariojo sezono MVP titulą.

13.

DŽINSŲ SKLEPAS

Sezono rezultatas: 11-7

Savaitės mačai: W vs RIM 75:63

Savo vargus pergale taip pat baigė ir „Džinsų sklepas“. Septyni pralaimėjimai kiek daugoka, tačiau atkrintamosiose tai jau nebeturės jokios reikšmės, kur viskas prasideda iš naujo.

14.

KAUNAS METAL

Sezono rezultatas: 11-7

Savaitės mačai: W @ REM 59:89

Net ir pergalė prieš „Remzą“ nepadėjo „Kaunas Metal“ šokti aukščiau penktosios vietos. Patekusi tarp 12-14 vietų atkrinamųjų reitinge yra praktiškai standartinė lygos vidurkio komanda.

15.

TRANSUNION
Sezono rezultatas: 11-9

Savaitės mačai: NEŽAIDĖ

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu