DUMBLAS vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (100:64)AUKSO LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 29 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Dumblas" iškovojo triuškinančią pergalę

2009 kovo 29 d., Sekmadienis, 17:24 val., peržiūros: 4914

Šiandien (03.29) Kauno energijos sporto salėje susitiko "Aukso" lygos ekipos "Dumblas" (šeimininkai) ir "KK Snaiperiai & Krepsininkais.net" (svečiai) . Pirmajame ketvirtyje svečiai sugebėjo pasipriešinti ir kėlinį baigti lygiosiomis, tačiau nuo antrojo kėlinio "Dumblas" persvėrė rezultatą ir jį didino iki pat rungtynių pabaigos. Taigi šeimininkai šventė nesunkią pergalę rezultatu (100:64).

Pirmosios rungtynių minutės puikiai susiklostė svečių komandai kuri išsiveržė į prieki 7 taškais (7:0). kelias atakas "KK Snaiperiai & Krepsininkais.net" išlaikė turėtą persvarą, tačiau kėlinio viduryje šeimininkai ją persvėrė,o kėlinio pabaigoje abi komandos rezultatyviai užbaigė po 2 atakas ir po kurių baigėsi pirmasis kėlinys esant lygiam rezultatui (18:18).

Antrajame kėlinyje ekipų demonstruojamas krepšinis pasikeitė kardinaliai "Dumblas" spurtavo (11:2) ir padidino savo persvarą iki 9 taškų į tai varžovai atsakė 5 taškais, bet aikštelės šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą (12:0) ir jau susikrovė 19 taškų persvarą, o kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko įmesti 2 taiklius metimus, bet "Dumblas" taip pat pataikė 2 metimus ir rezultatas nepakito (48:29).

Trečiajame kėlinyje svečių komandai ir toliau nekaip sekėsi ginti savąjį krepšį, o varžovai tuo naudodamiesi ir toliau didino savo taškų kraitį. Kėlinio viduryje jau igijo 24 taškus, bet varžovai atsakę dviem taikliais metimais sumažino rezultatą iki 19. Einant kėliniui į pabaigą "Dumblas" surengė dar vieną spurtą (14:0) kuris jiems leido atitrūkti nuo savo persekiotojų jau 33 taškais, pabaigoje "KK Snaiperiai & Krepsininkais.net" imetę 2 taškus šiek tiek sušvelnino rezultatą iki 31 taško (76:45).

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai kiek atsigavo ir nesileido visiškai sutriuškinami, taigi žaidimas tapo apyligis, komandos žaidė panašiu ritmu praktiškai nepavyko nei vienai nutolti, nei priartėti. Rungtynių pabaigoje rezultatas jau buvo visiškai aiškus, ydomu tik buvo ar pavyks šeimininkams įmesti šimtąjį tašką ir likus kelioms sekundems iki kėlinio pabaigos po netaiklaus varžovo metimo "Dumblo" krepšininkai atkovojo kamuolį ir pasiuntė tiesiai i kapitono rankas kuriam paskutiniosiomis sekundėmis pavyko pataikyti tritaškį metimą po kurio ir baigėsi rungtynės (100:64).

"Dumblo" komandoje išsiskyrė Lukas Steikūnas įmetęs 22 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, kiek mažiau išsiskyrė Tomas Jorudas pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, taip pat atlikęs dvigubą dublį.

"KK Snaiperiai & Krepsininkais.net" komandoje rezultatyviausi buvo Šarūnas Dimša pridėjęs 26 taškus, 10 kamuolių, 12 išpravokuotų pražangų ir atlikęs net trigubą dublį, jam puikiai talkino Algirdas Janonis pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad užsibrėžtas tikslas įvykdytas pabaigti seriją per pirmąsias rungtynes,tai pat pridūrė, kad šiandien vyrai gerai sužaidė. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog varžovai puikiai puolė, o jo vadovaujama komanda nekaip gynėsi.

"DUMBLAS" iškovojo triuškinančią pergalę prieš "AUTOZOOM" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:17 val.)"BC Spurtas" iškovojo nesunkią pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:25 val.)"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)Dar viena triuškinanti "Dumblo" pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:42 val.)"Dumblas" po įnirtingos kovos iškovojo pergalę prieš "Bangą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:35 val.)"Autofanai" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)Per kraujus pasiekta "Dumblas" komandos pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 14:59 val.)„Dumblas“ sutriuškino „BC Tas Kiemas“ (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 22:05 val.)„Dumblas“ ir toliau skandina savo varžovus (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 17:19 val.)Finale „Dumblas“ sugebėjo įklampinti „Robotukų Armija“ ir šventė pergalę (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 17:16 val.)