KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KĖDAINIAI (75:83)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 23 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Kauno technikos kolegija“ nusileido varžovams iš Kėdainių

2009 vasario 23 d., Pirmadienis, 19:08 val., peržiūros: 3970

Šiandien Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp „Kauno technikos kolegijos“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių „Kėdainių“ komandų. Rungtynės vyko labai atkakliai, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje svečiai įrodė savo pranašumą ir buvo pasirįžę iškovoti pergalę. Tą jie ir padarė laimėdami varžybas rezultatu 75-83.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurtu po kurio „Kauno technikos kolegijos“ komanda pirmavo 8-0. Tačiau priešininkai atsigavo ir likusią kėlinio dalį po truputi mažino skirtumą, o kėlinio pabaigoje priartėjo, sumažindami skirtumą iki dviejų taškų. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 19-17.

Antrąjį kėlinį sėkmingai pradėjo kėdainiškiai, kai tritaškiu metimu komandos kapitonas L.Valuckas persvėrė rezultatą savo komandos naudai 19-20. Priešininkai jau kitoje atakoje suklaidinę varžovus privertė prasižengti ir rezultatą išlygino. Apylygis žaidimas vyko visą antrąjį kėlinį, pirmavo tai viena tai kita komanda. Kėlinio pabaigoje po taiklaus D. Židanavičiaus dvitaškio ir vėl „Kauno technikos kolegijos“ komanda įgyjo trapią, tačiau vistiek šiokią tokią persvarą po pirmosios rungtynių pusės. Rezultatui esant 41-39, į pertrauką pirmaudami išėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai.

Trečiasis rungtynių kėlinys vyko taip pat permainingai, kaip ir antrasis. Nei viena iš komandų negalėjo pabėgti nuo varžovų ir įgyti solidesnę persvarą. Kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė svečiai, tačiau kėlinio viduryje jau aikštelės šeimininkai pirmavo 5 taškais. Kėliniui baigiantis po dviejų iš eilės sėkmingų atakų, kurių smaigalyje buvo M.Šležys, į priekį įsiveržė kėdainiškiai ir laimėjo trečiąjį kėlinį rezultatu 63-65.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo tarsi persilaužimas, nes iki tol labai sėkmingai žaidę aikštelės šeimininkai palūžo ir priešininkai perėmę iniciatyvą padidino skirtumą iki 7 taškų, o rungtynes laimėjo 8 taškų skirtumu, rezultatu 75-83.

Po rungtynių kalbinti nugalėtojų komandos žaidėjai teigė, jog šiandien pergalę lėmė sėkmė, kuria jie „turbut tikėjo labiau nei varžovai, bei noras laimėti buvo didesnis, nei varžovų“.

"Kauno Technikos Kolegija" nepasigailėjo varžovų (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 19:57 val.)"Kauno technikos kolegija" iškovojo lengvą pergalę (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 19:15 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pralaimėjo rungtynes "Studentija" komandai (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Technikos Kolegijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:40 val.)"BC Spurtas" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:42 val.)Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą. (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:41 val.)"Studentija" sutrypė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:30 val.)"KTK" nusileido "Kėdainiai" komandai (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 19:10 val.)"Kauno Technikos Kolegija" tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BC Tą Kiemą" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Autofanai" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "Kėdainių" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:00 val.)