STUDENTIJA vs KENTUS (65:82)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 02 d., Antradienis, 19:30 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Kentus" komanda nesunkiai palaužė "Studentija" ekipos pasipriešinimą

G. Dragunevičiaus iš "Kentus" galingas dėjimas į "Studentija" krepšį
2008 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 00:09 val., peržiūros: 6578

Šiandien, 2008 m. gruodžio 2 d. 19.30 val, J. Jablonskio gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „Aukso“ lygos komandos „Studentija“ (šeimininkai) prieš „Kentus“ (svečiai). Po atkaklios kovos „Kentus“ ekipa įtikinamai, rezultatu 82:65, nugalėjo „Studentija“ komandą.

Varžybų rezultatas pradėtas buvo skaičiuoti po „Kentus“ komandos žaidėjo P. Jočio taiklaus tritaškio. Į tai „Studentija“ ekipos lyderis N.Petravičius atsakė taikliu dvitaškiu ir kartu taikliai mesdamas išprovokuotą pražangą. Tačiau po sėkmingos „Studentija“ atakos sekė „Kentus“ spurtas 11:0, kurio metu svečiai itikinamai įsiveržė į priekį. Įsibėgėjusius svečius šeimininkai kartas nuo karto sugebėdavo sutramdyti taikliais metimais ir išprovokuotomis pražangomis, bet kėlinio pabaigoje „Kentus“ vyrai vėl spurtavo 9:0, laimėdami pirmą ketvirtį rezultatu 27:16.

Antrame kėlinyje vėl stipresni buvo „Kentus“ komandos vyrai. Po kiekvieno taiklaus šeimininkų prasiveržimo svečiai atlikdavo po dvi taiklias atakas, perimdami kamuolius po „Studentija“ ekipos klaidų arba atkovodami po netaiklių metimų. Antras ketvirtis pasibaigė svečių naudai 21:15. Po dviejų kėlinukų „Kentus“ pirmavo rezultatu 48:31.

Antra rungtynių pusė prasidėjo galingu šeimininkų žaidimu 11:0, kuriuo pasiuntė į trumpalaikį nokautą „Kentus“ komandos žaidėjus, sugebėdami sumažinti rezultatą iki 6 taškų. Kėlinio pradžioje sėkmingu žaidimu „Studentija“ ekipa vėl įvedė intrigą į rungtynes. Tačiau kėlinio viduryje svečiai atsigavo po stipraus smūgio ir žaidimas išsilygino. Ketvirčio pabaigoje „Kentus“ komanda vėl spurtavo 8:0 ir susigražino dalį prarasto pranašumo. Kėlinuko pradžioje galingai sužaidę šeimininkai laimėjo šį kėlinį rezultatu 21:17, tačiau vis tiek turėjo dviženklį deficitą.

Paskutiniame ketvirtyje vyko apylygi kova. „Studentija“ ekipos žaidėjai stengėsi sumažinti pranašumą, tačiau to jiems neleido padaryti stipriai ir galingai žaidžiantys priešininkai. Šio kėlinio metu „Kentus“ ekipai sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus (0/4), tačiau rungtynių rezultate tašką padėjo 3 taiklūs A. Makūno tolimi metimai ir sėkmingas G. Dragūnevičiaus žaidimas po varžovų krepšiu kėlinio pabaigoje. Po sunkios kovos svečiai „Kentus“ komanda šventė pergalę rezultatu 82:65.

Šeimininkų „Studentija“ ekipos gretose geriausiai pasirodė N.Petravičius pelnęs 14 taškų, bei K.Pėkis pelnęs 13 taškų.

Svečių „Kentus“ komandoje geriausiai pasirodė A.Makūnas pelnęs 26 taškus ir surinkęs 30 naud. balų, bei T.Jočys 17 taškų ir 28 naud. balai.

"Dumblas nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)"Banga" nesunkiai susitvarkė su "Studentija" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 21:43 val.)"Dumblas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Studentiją" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 14:47 val.)Nesunki "Studentijos" komandos pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 21:48 val.)"Kentus" tik po pratęsimo palaužė "BC Spurtą" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Kentus" įrodė savo pranašumą prieš "Dumblą" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:22 val.)Trečia iš eilės "Studentija" pergalė (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 19:36 val.)Lengva "Studentija" komandos pergalė prieš "Robotukų Armija" (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:57 val.)"Studentija" iškovojo pergalę prieš "Kėdainius" (2009 sausio 27 d., antradienis, 23:17 val.)"Kentus" ir antrą kartą palaužė "Kauno SRC" (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)