LKKA - BMS MEGAPOLIS vs AIG LIFE (77:82)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 vasario 16 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

Graži „AIG Life“ pergalė

Dimka vėl pademonstravo savo puikią sportinę formą
2009 vasario 16 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 5033

Šį vakarą LKKA sporto salėje susitiko šeimininkai „LKKA – BMS Megapolis“ ir svečiai „AIG Life“ ekipos. Po gražios ir įnirtingos kovos pergalę šventę svečiai laimėje rezultatu 82:77.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 šeimininkų taškais, tačiau į tai varžovai atsakė spurtu 14:0 ir išsiveržė į priekį 10 taškų skirtumu. Bet per likusia kėlinio dalį šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sušvelninti rezultatą. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia svečių persvarą 15:16.

Antrame kėlinyje „AIG Life“ ekipa pradėjo atidžiau dengtis ir tai metėsi rezultate. Nors pačių metimai dažnai ir nebuvo taiklūs, bet jų gynyba neleido šeimininkam lengvai pelyti taškų, todėl per trečiąjį kelinį „LKKA – BMS Megapolis“ ekipa sugebėjo įmesti tik 12 taškų,o jų varžovai įmetė 18 ir padidino savo pranašumą iki 7 taškų, po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 34:27.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pagerino savo pataikymo procentą ir toliau kibiai gynėsi. Šeimininkai darydami daug klaidų staigiai paleido varžovus į priekį ir atrodė, kad šiame kėlinyje jau nieko nebepavyks padaryti. Po trijų kėlinukų rezultatu 61:44 priekyje buvo „AIG Life“ krepšininkai.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė. Svečiam sunkiai sakėsi apsiginti, o jų varžovai krepšį atakavo fantastiškai taikliai, taip pat kibiai gindamiesi prieš savo oponentus jie pradėjo tirpdyti rezultatą. Bet deja prisivyti varžovų pritrūko laiko. Taigi po finalinio švilpuko „AIG Life šventė pergalę rezultatu 82:77.

„AIG Life gretose geriausiai pasirodė Dmitrij Koblinec pelnęs 25 taškus.

„LKKA – BMS Megapolis“ labiausiai pasižymėjo Šarūnas Vingelis pelnęs 19 taškų.

Po varžybų svečių treneris sakė jog komanda buvo įgijusi didele persvarą ir atsipalaidavo. Bet jo komandoje gera nuotaika, dėl to jog skiname pergales ir tai atspindi žaidėjų nuotaikos.

Šeimininkų trenerė sakė jog komanda žaidžia be treniruočių ir žaidė po ilgos pertraukos, žaidėjų akyse nebuvo nei noro, nei azarto, o jie juk jauni ir dar neturi patirties bagažo. Mes žaidžiame greitą, bet kartais neprotingą žaidimą.

Triuškinanti „Kauno autobusų“ pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 01:26 val.)"AIG Life" palaužė "LKKA - BMS Megapolį" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Amafora" ir toliau skina pergales (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 21:03 val.)Dar viena triuškinanti "Kauno autobusų" pergalė (2009 sausio 27 d., antradienis, 00:45 val.)"Amafora" parklupdė "AIG Life" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:34 val.)"AIG Life" pergalę iškovojo paskutinėmis rungtynių sekundėmis (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:50 val.)"Forto Siena" iškovojo nesunkią pergalę (2009 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:58 val.)Dramatiškose ir įtampos kupinose rungtynėse "Kaunoalėja.lt" ekipos pergalė (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 23:03 val.)"Eternit" po atkaklios kovos palaužė "AIG Life" (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 17:59 val.)"Forto Siena" palaužė "LKKA-BMS Megapolį" (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)