LKKA - BMS MEGAPOLIS vs BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" (91:57)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

"LKKA - BMS MEGAPOLIS" namuose sutriuškino BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2"

2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 4425
Šį vakarą, LKKA sporto salėje, įvyko "AUKSO+" lygos rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "LKKA – BMS MEGAPOLIS" ir svečiai Birštono "JAZZ & DIREMTA 2". E.Nickaus vadovaujama studentų komanda nepasigailėjo varžovų ir įveikė juos 91:57. Tai buvo šeštoji "LKKA – BMS MEGAPOLIS" ekipos pergalė "AUKSO+" lygoje. Priešininkams iš Birštono, tai jau 10 pralaimėjimas.

I kėlinys. Rungtynes aktyviau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie iš karto įgijo pranašumą. Svečiams nepavykdavo pataikyti metimų, taip pat neišvengė klaidų. Įpusėjus kėliniui "LKKA – BMS MEGAPOLIS" pirmavo 13:3. Antroje kėlinio dalyje, vaizdas aikštelėje nepasikeitė. E.Nickaus komanda ne tik neleido varžovams sumažinti skirtumo, bet jį nuolat didino. Pasibaigus pirmajam kėliniui aikštės šeimininkų ekipa priekyje 29:9.

II kėlinys. Šiame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Ir toliau aikštėje dominavo studentai, kurie įpusėjus kėliniui įgijo 26 taškų pranašumą. Birštono "JAZZ & DIREMTA 2" komanda atrodė sutrikusi. Šiai ekipai nepavyko pataikyti metimų, žaidėjai dažnai klysdavo. Iki rungtynių didžiosios pertraukos "LKKA – BMS MEGAPOLIS" komandos pranašumas išaugo iki 28 taškų, 51:23.

III kėlinys. Po pertraukos aikštėje vyko apylygis žaidimas. Aikštės šeimininkams pavyko išsaugoti iki pertraukos turėtą 28 taškų pranašumą. Birštono "JAZZ & DIREMTA 2" komandos žaidėjams vis dažniau pavykdavo sėkmingai užbaigti atakas, išvengta klaidų. Tačiau vis dėlto stipresni aikštelėje buvo "LKKA – BMS MEGAPOLIS" ekipos žaidėjai, kurie baigiantis trečiajam kėliniui pranašumą padidino iki 32 taškų, 69:37.

IV kėlinys. Šiame kėlinyje studentų komandoje progos pažaisti gavo iki tol mažiau žaidę komandos krepšininkai. Nepaisant šios priežasties, svečiams iš Birštono, priešininko pranašumo sumažinti nepavyko. Priešingai jaunieji studentai ją tik didino. Galutinis rungtynių rezultatas 91:57 "LKKA – BMS MEGAPOLIS" komandos naudai.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė: E.Abromavičius pelnęs 24 taškus, surinko 26 naudingumo balus. I.Birbalas pridėjo 20 taškų, atkovojo 14 kamuolių, surinko 30 naudingumo balų. Pralaimėjusios komandos gretose išsiskyrė tik vienas krepšininkas, tai A.Karbauskas pelnęs 28 taškus, atkovojo 7 kamuolius, surinko 31 naudingumo balą.

Laimėjusios komandos treneris E.Nickus išskyrė auklėtinių kovingumą, norą laimėti rungtynes. Treneris pažymėjo, kad visi komandos krepšininkai sužaidė gerai. Pralaimėjusios komandos treneris pažymėjo, kad jo vadovaujamai ekipai nepavyko pirmoji rungtynių pusė, kurios metu priešininkas įgijo solidų pranašumą.
"Kauno Autobusai" pervažiavo "BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2" (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 00:46 val.)"LKKA - BMS Megapolis" neatsilaikė prieš "Eternit" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Kauno Autobusai" dar kartą sutriuškino "Birštono Jazz - Diremta 2" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 02:20 val.)"LKKA - BMS Megapolis" ketvirtfinalio kovą pradėjo pergale (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)"Forto Siena" penketukas sugebėjo iškovoti pergalę Birštone (2009 vasario 10 d., antradienis, 23:26 val.)Atkakliose rungtynėse, pergalę paskutinėmis rungtynių akimirkomis iškovojo "LKKA - BMS MEGAPOLIS" komanda (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 23:10 val.)Birštono "JAZZ & Diremta - 2" neatsilaikė prieš ,,Eternit" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:31 val.)"LKKA - BMS Megapolis" nugalėjo "Kaunoalėja.LT" komandą (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:23 val.) "LKKA - BMS Megapolis" po labai atkaklios kovos palaužė "Forto siena" komandą (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:02 val.)"AIG Life" palaužė "LKKA - BMS Megapolį" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)