ERA+ETERNIT vs NEVERONYS (118:67)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

Triuškinanti "Era+Eternit" pergalė

"Špokas" strigo varžovų gynybiniuose gniaužtuose
2007 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 21:34 val., peržiūros: 7914
Šio vakaro varžybose Aukso lygos "A" pogrupyje susitiko šeimininkų statusą turėjusi "Era+Eternit" ir "Neveronys" komandos. Nors į varžybas labai sunkiai rinkosi šeimininkai, visgi jie iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 118:67.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem baudų metimais į "Era+Eternit" komandos krepšį dėl šios komandos vėlavimo į varžybas. Tačiau tai nesutrikdė šeimininkų ir jie gana sėkmingai puolė priešininkų krepšį. Tuo tarpu "Neveronys'' dažniau atakavo nuo tritaškių zonos ir neleido priešininkams atitrūkti. Visgi Jonavos krepšinio atstovai kėlinio pabaigoje surengė spurtą 6-0 ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 18-14.

Antrasis kėlinys beveik niekuo nesiskyrė nuo pirmojo: šeiminkai metimus dažniausiai užbaigdavo iš po krepšio, tuo tarpu neveroniškiai atakovo iš toli. Ir nors pastarieji per šį kėlinį pataikė net 5 tritaškius, šį kėlinį jie pralaimėjo 20-30. Prieš didžiąją pertrauką pirmauja ''Era+Eternit'' rezultatu 48-34. Šiame kėlinyje ypač sėkmingai pasirodė šios komandos žaidėjas R.Kazulis, pelnydamas 13 taškų.

Trečiajame kėlinyje vėl dominavo šeimininkai – jie laimėjo kėlinuką 11 taškų skirtumu. Surengę keletą spurtų (6-0; 7-0; 5-0) jonaviškiai vis didino savo pranašumą. ''Neveronių" komandos vyrai į tai atsakė keturiais tritaškiais metimais, tačiau tai jų negelbėjo. Po trijų kėlinių priekyje "Era+Eternit" komanda 77-52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar vienu šeimininkų spurtu 8-0 ir taip visiškai išsprendė rungtynių baigtį. Šiame kėlinyje ''Era+Eternit" iš dviejų taškų zonos atakavo net 89% taiklumu. Tuo tarpu "Neveronys'' komanda gana sunkiai rasdavo kelius prie priešininkų krepšio ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 118-67.

Tarp nugalėtojų nesulaikomi buvo R.Kazulis (40 taškų, 48 naudingumo balai) ir D.Jankauskas (33 taškai, 39 naudingumo balai). Gerai jiems talkino M.Jankauskas, kuris pelnė 20 taškų.

Tarp pralaimėjusiųjų pastebimiausi buvo E.Juškevičius (pelnė 23 taškus) ir A.Vilpišauskas (15 taškų).

Pakalbintas nugalėtojų treneris R.Kudarauskas teigė, kad sunku žaisti, kai susirenka mažai žaidėjų, bet nuotaika buvo "nuotaikinga''. Pagrindinę pergalės priežastį treneris nurodė gerą pataikymą. Teisėjų darbą jis įvertino septynetais.

Pralaimėjusiųjų žaidžiantis treneris R.Anskaitis teigė, kad pralaimėta žymiai stipresniam varžovui – sunku ką nors ir komentuoti. Teisėjams strategas skyrė po devynis balus.
Užtikrinta "Bangos energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"Era+ Eternit" toliau žygiuoja be pralaimėjimų (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Era+ Eternit" toliau triuškina varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Era + Eternit" tęsia pergalių odisėją, kurioje gausu ir rekordų (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Era+Eternit" namuose sutriuškino "Piliuoną" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:40 val.)Tris kėlinius atsilikinėjusi "Piliuona" sugebėjo iškovoti pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:20 val.)Dar viena "Neveronių" pergalė (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Ilgai laukti "Era+Eternit" "Aukso" lygos aukso medaliai (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 06:37 val.)"Neveronys" nesunkiai parklupdė "Eurolexis" ekipą (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Era+Eternit", nugalėdami "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:18 val.)