VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" vs IDOMUS (71:76)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 23 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

Po įtemptos kovos "Idomus" komandos pergalė

Mariaus Neščioko prasiveržimą bando stabdyti Tomas Markevičius
2008 sausio 23 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 5010
Šiandien (01-23) Vilkijos ŽŪM salėje buvo sužaistos dar vienerios "Aukso" lygos varžybos. Jose susitiko "Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" ir "Idomus" komandos. Geriau sužaidę paskutines varžybų akimirkas pergalę šventė "Idomus" komandos vyrai.

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių dvitaškiu. Nuo jų neatsiliko ir šeimininkai, netrukus atsakę tuo pačiu. Šiame kėlinyje nei viena komanda neleido įgyti didelio pranašumo ir žaidė taškas į tašką. Per šį ketvirtį šeimininkai darė daug klaidų , todėl kėlinį pralaimėjo rezultatu 14:18.

Antras kėlinys naujo vaizdo aikštelėje neparodė. Ir toliau komandos žaidė kaip lygus su lygiais. Kėlinuko gale šeimininkai išlyginę rezultatą pelnė dar 5 "sausus". Taip pavyko šiek tiek atitolti nuo varžovų. Tačiau tai truko neilgai. Keliose atakose gynyboje suklydę šeimininkai iki kėlinio pabaigos neišlaikė persvaros. Varžybų rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo 30:30 (16:12).

Po pertraukos svečiai kėlinyje prametę vieną dvitaškį ir pataikę porą tritaškių pagaliau atitrūko nuo varžovų. Nors dar ketvirčio antroje pusėje rezultatas buvo lygus. Prieš lemiamą kėlinį svečiai turėjo 7 taškų persvarą, o bendras trijų kėlinių rezultatas buvo 45:52 (15:22).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo nuostabiu
"Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" spurtu 10:3 ir taip panaikino varžovų pranašumą. Viduryje kėlinio praleidę tris tritaškius iš eilės šeimininkai turėjo 5 taškų deficitą. Likus mažiau nei minutei persvara siekė tik 3 taškus. Tačiau pritrūkę laiko ir jėgų "Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" komandos vyrai nesugebėjo išplėšti pergalės. Galutinis rezultatas buvo 71:76 (26:24). 'Idomus" komanda pasiekė pergalę.

Teisėjams šeimininkai davė 8 balus, o svečiai nenorėjo vertinti.
"Idomus" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 20:00 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)"Idomus" naująjį sezoną pradėjo sunkia pergale (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:19 val.)"Gedimex" įveikė aikštelės šeimininkus "Idomus" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 19:55 val.)Triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Idomus" nusileido "Top house & Amafora" (2007 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:14 val.)"ARV" namuose nesunkiai įveikė "Idomus" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Idomus" neleido rungtynių intrigai pasiekti kulminacijos (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Idomus" išplėšė pergalę iš "Vaišvydavos" rankų (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:43 val.)