KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs SPIEČIUS (51:60)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Spiečius" ir antrą kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandą

"Spiečiaus" lyderis nepavargstantis Tomas Rekstys
2006 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:21 val., peržiūros: 3816

Net ir savo aikštelės sienos nepadėjo "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" ekipai atsirevanšuoti "Spiečiaus" komandai. Jie šį vakarą turėjo dar kartą pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 60:51. Pirmąjį susitikimą "Spiečius" laimėjo dviem taškais.

Dvikovą taikliu dvitaškiu metimu pradėjo Andrius Brusokas ( „Kauno švara & Kelių remonto grupė“). Netrukus šeimininkai dar pelnė šešis taškus ir jau pirmavo rezultatu 8:3. Vėliau, suaktyvinę gynybą, „Spiečiaus“ krepšininkai iki kėlinio galo neleido varžovams pelnyti nė taško. Tuo tarpu patys pelnė 12 ir įgijo 7 taškų pranašumą.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 10:3 ir padidino turėtą atotrūkį iki 14 taškų. Vėliau žaidimas tapo ramesnis. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais. Daugiausiai Egidijaus Paškausko pastangomis, šeimininkai iki pertraukos sugebėjo sumažinti deficitą iki 10-ies taškų.

Po pertraukos „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ žaidimas tapo žymiai kokybiškesnis. Vienas po kito sekė taiklūs metimai. Gerai žaisdami gynyboje, jie privertė varžovus daryti apmaudžias klaidas, kurias paversdavo lengvais taškais. Šiame ketvirtyje „Spiečius“ įmetė tik 9 taškus, ko pasekoje jų pranašumas ištirpo iki dviejų taškų.

Lemiamo kėlinuko pradžioje vėl šiekt tiek sėkmingiau sužaidė svečiai ir atitrūko penkiais taškais. Lyderio vaidmens svarbiausiomis rungtynių minutėmis ėmėsi Tomas Rekstys, pats vienas pelnydamas 12 iš 19 komandos taškų. Šio kėlinio pradžioje 5-ąją pražangą gavo „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ gynėjas Dainius Kazlauskas. Netrukus, aikštelę dėl per didelio pražangų kiekio, buvo priverstas palikti ir Martynas Senkus. Likę be dviejų komandos lyderių šeimininkai jau nebegalėjo rimčiau pasipriešinti priešininkams ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 60:51.

27 taškus į šeimininkų krepšį įmetęs Tomas Rekstys buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Taip pat jis dar atkovojo 7 kamuolius ( 30 naud.kfc.). 12 taškų pelnė Liudas Čekavičius, 9 pridėjo Tadas Vasiliauskas.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė du krepšininkai. Egidijus Paškauskas surinko 17, o Martynas Senkus 15 taškų.

"FKK Šveicarija" ir antrą kartą šventė pergalę prieš "Kauno Švarą & Kelių Remonto Grupę" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Dramatiška "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 22:36 val.)Pirmajame kėlinyje sukauptą persvarą "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komanda išsaugojo iki rungtynių pabaigos (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Spiečius" be vargo sutriuškino "Hidraulines Sistemas" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 19:26 val.)"Spiečius" sutriuškino "Neveronis" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:06 val.)"FKK Šveicarija" jaunimas tik po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švaros-KRG" ekipą (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Spiečius" sutriuškino "Vaišvydavą" ir pasiekė didžiausią lygoje komandinio efektyvumo rekordą (2006 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Egidijus Paškauskas atvedė "Kauno švarą & KRG" į pergalę (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 21:46 val.)Nervų mūšį laimėjo „Kauno Švara ir Kelių Remonto Grupė“ (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 19:41 val.)"Eternit" ekipa be vargo keliauja "Aukso" lygoje (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:13 val.)