KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (63:62)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 19 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Dramatiška "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė

2006 gruodžio 19 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 3765

Žvarbų antradienio vakarą, "Kauno švaros" sporto salėje susitiko vietos "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" bei svečių – "Hidraulinių sistemų" ekipos. Pergalę, po labai atkaklios ir įnirtingos kovos, vos vieno taško skirtumu ( 63:62) iškovojo šeimininkai, taip antrą kartą įrodydami savo pranašumą prieš svečius. Pirmoje dvikovoje "Kauno švara & Kelių remonto grupė" pasiekė pergalę rezultatu 77:63.

Pirmosiomis dvikovos minutėmis į priekį pabėgo šeimininkai. Demonstruodami puikų pataikymą, jie nutolo nuo varžovų ir sužaidus daugiau nei pusę kėlinio pirmavo 12-os taškų persvara. „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai darė gausybę klaidų, kas neleido jiems pasivyti priešininkų. Tik ketvirčio pabaigoje pataikę du tolimus metimus, svečiai sumažino deficitą iki 7-ių taškų.

Antroje rungtynių atkarpoje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojom. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ krepšininkai, atvirkščiai nei pirmajame ketvirtyje, pradėjo dažniau klysti. Jų taiklumas ryškiai suprastėjo. Tuo tarpu svečiai įsižaidė ir pradėjo sparčiai artėti prie oponentų. Laimėję atkarpą 17:0, jie persvėrė rezultatą savo naudai ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo minimalia persvara.

Po pertraukos žaidimas išsilygino. Abi komandos keitėsi taikliais metimais ir neleido atitrūkti varžovams. Pastebimai sumažėjo ir daromų klaidų kiekis. Svečiai visą kėlinį išlaikė 2-4 taškų pranašumą, tačiau pralaimėta paskutinių dviejų minučių atkarpa rezultatu 8:0 viską sužlugdė. Prieš lemiamą rungtynių dalį dviem taškais priekyje buvo šeimininkai.

Paskutiniajame ketvirtyje užvirė tikras nervų karas. Nei viena ekipa negalėjo atitrūkti nuo priešininkų. Vos 2-3 taškais pirmavo „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ žaidėjai. Kėlinukui einant į pabaigą prasidėjo baudų liūtis. Tiek vienos, tiek kitos komandos krepšininkai stabdė varžovus pražangomis. Likus žaisti 6 sekundes bei šeimininkams pirmaujant dviem taškais, svečiai surengė paskutinę ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Donatas Jasas. Likus žaisti 1 sekundę jis privertė prasižengti priešininką ir stojo mesti du baudos metimus. Deja, bet tikslą pasiekė tik vienas metimas ir „Hidraulinių sistemų“ ekipa turėjo pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu 63:62.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Martynas Senkus, pelnęs 17 taškų. Ramūnas Bagdonas ir Andrius Brusokas atitinkamai pelnė 16 ir 14 taškų.

Svečių gretose Donatas Jasas surinko 17, Marius Markevičius 14, o Povilas Čižauskas 12 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Kęstutis Bytautas džiaugėsi nelengva pergalę. „Labai geros rungtynės. Tikrai nuostabi kalėdinė dovana. Be to, nuotaika pagerėjo kai sužinojome jog nežais vienas varžovų lyderių Justinas Leitanas“.

Pirmajame kėlinyje sukauptą persvarą "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komanda išsaugojo iki rungtynių pabaigos (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Spiečius" ir antrą kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandą (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:21 val.)Egidijus Paškauskas atvedė "Kauno švarą & KRG" į pergalę (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 21:46 val.)"FKK Šveicarija" ir antrą kartą šventė pergalę prieš "Kauno Švarą & Kelių Remonto Grupę" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Nervų mūšį laimėjo „Kauno Švara ir Kelių Remonto Grupė“ (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 19:41 val.)Sunki "Eternit" pergalė (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 22:41 val.)Penktoji "ARV-Auto" pergalė iš eilės (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Hidraulinės sistemos" pasirodymą užbaigė pralaimėjimu (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 23:00 val.)"FKK Šveicarija" jaunimas tik po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švaros-KRG" ekipą (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:00 val.)Namų sienos padėjo "Hidraulinių sistemų" krepšininkams iškovoti pergalę (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:34 val.)