ALŠĖNAI vs EUROLEXIS (51:56)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 12 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

Po atkaklios kovos pergalė "Eurolexis" rankose

Martynas Zaveckas savo ekipai pelnė daugiausiai taškų
2007 sausio 12 d., Penktadienis, 21:33 val., peržiūros: 2953
Šį vakarą Kauno kraštotvarkos ir verslo kolegijos salėje, mastaičiuose, įvyko "Aukso" lygos B pogrupio rungtynės tarp "Alšėnų" ir "Eurolexis" komandų. Aikštės šeimininkai visą laiką lipo "Eurolexis" ant kulnų, tačiau ne itin sėkmingas ketvirtasis kėlinys sulžulgdė jų viltis laimėti. "Eurolexis" laimėjo rezultatu 51:56.

Rungtynių pradžia nebuvo sklandi nė vienai komandai, per pirmąsias porą minučių niekam nepavyko pelnyti taškų, kol galų gale Donatas Kerinas („Eurolexis“) pataikė pirmąjį dvitaškį, netrukus po to „Alšėnų“ atstovas Robertas Davidovičius persvėrė rezultatą 3:2. Praėjus pusei kėlinio, svečiai surengė seriją 0:7, po kurios pirmavo jau šešiais taškais – 7:13. Šis abiem komandoms nelengvas kėlinys baigesi „Eurolexis“ laimint 9:15.

Antrajame kėinyje „Alšėnai“ iškart ėmėsi rodyti iniciatyvą ir po penkių iš eilės Ričardo Pauliukonio taškų, skitumas sumažėjo iki vienintelio taško 14:15, tačiau išlyginti rezultato taip ir nepavyko. Ketvirčiui jau einant į pabaigą „Eurolexis“ žaidėjas Martynas Zaveckas, padedamas Lino Navicko padidino savo komandos pranašumą iki devynių taškų. Kėlinį užbaigė taiklus Ričardo Pauliukonio tritaškis, po kurio teisėjo švipukas paskelbė ilgąją pertrauką. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 22:27 „Eurolexis“ naudai.

Prasidėjus trečiajam kėliniui atrodė, jog šeimininkai nenusiteikę lengvai pasiduoti. Aktyviai gindamiesi ir sėkmingai mesdami baudų metimus, kurių gavo gerokai daugiau nei varžovai, „Alšėnai“ vėl pasivijo svečius, tačiau persverti rezultatą savo naudai pavyko tik kėliniui persiritus į antrąją pusę – 39:38. Pasibaigus tečiojo kėlinuko laikui jau pirmavo „Alšėnai“ rezultatu 42:40.

Paskutinysis kėlinys ko gero kainavo aikštės šeimininkams pergalę.. Gausybė klaidų, nesusikaupimas ir labai prastas pataikymas – rodikliai sukūrę „Eurolexis“ eikpai lengvą šansą laimėti. Vos prasidėjus kėliniui svečiai spurtavo ir po serijos 0:7 rezutatas tapo 42:47 „Eurolexis“ naudai. Robertui Davidovičiui įmetus tritaškį, rezultatas vėl tapo lygu, tačiau Justas Budriūnas vėl išvedė „Eurolexis“ ekipą trimis taškais į priekį. Po Vaido Litvaičio („Alšėnai“) dvitaškio ir baudos metimo skirtumas sumažėjo iki penkių taškų 51:56 – tokiu rezultatu ir baigėsi šios mačas, sunkiai iškovotą pergalę šventė „Eurolexis“ ekipa.

Rezultatyviausiais rungtynėse buvo Ričardas Pauliukaitis („Alšėnai“), pelnęs 28 taškus. Laimėtojų gretose daugiausia pasižymėjo Martynas Zaveckas, jis pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Eurolexio“ treneris Karolis Pėkis nedaugiažodžiavo, tik pripažino, jog pergalė buvo labai labai sunki, „Tikiuosi trečiadienį bus geriau“ – kalbėjo treneris kuris beje buvo nubaustas technine pražanga už žaidimą šešiese.

Paprašyti įvertinti teisėjų darbą, komandų treneriai davė tokus įvertinimus:
Vidmantas Sindaras („Alšėnai“) – Povilas Čižauskas – 8, Darius Baniulaitis – 5. Karolis Pėkis („Eurolexis“) abu teisėjus įvertino 10-čia balų.
Nuotykių kupinose rungtynėse pergalę šventė "Eurolexis" (2007 sausio 19 d., penktadienis, 23:21 val.)Gynybinio krepšinio dvikovoje stipresnė buvo "Eurolexis" komanda (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:03 val.)Antroji "Dinamo" pergalė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 15:09 val.)"BC TIF" įveikė "Eurolexis" (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 18:46 val.)Dramatiškoje dvikovoje stipresni pasirodė "Dinamo" krepšininkai (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:44 val.)Nepavykęs "Eurolexio" revanšas prieš "Dinamo" (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Eurolexis" ekipai pritrūko ir sėkmės ir kultūros (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:55 val.)"Eurolexio" pergalę šventė "Vaišvydava" (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutriuškino "Alšėnų" krepšininkus (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Eurolexis" lyderio Karolio Pėkio rezultatyvių perdavimų KKL rekordas! (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:31 val.)