12Lukas Steikūnas: Statistika
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
1. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Lemora & Minaltra: -8 (77:85) | 19 | 9/18 | 50,00% | 0/1 | 0,00% | 8/15 | 53,33% | 1/2 | 50,00% | 11 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 23 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
2. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš KM Steel Service: +24 (78:54) | 13 | 7/14 | 50,00% | 1/2 | 50,00% | 6/11 | 54,55% | 0/1 | 0,00% | 10 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 20 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
3. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš UB Solar: +27 (94:67) | 0 | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 0/0 | 0,00% | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
4. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Kauno energija: +8 (72:64) | 25 | 13/23 | 56,52% | 2/2 | 100,00% | 10/18 | 55,56% | 1/3 | 33,33% | 18 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 32 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2023 gruodžio 28 d., Ketvirtadienis, 19:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
5. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Devbridge & Gym+ & Audrokesta: +14 (64:50) | 25 | 12/29 | 41,38% | 0/6 | 0,00% | 11/22 | 50,00% | 1/1 | 100,00% | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 23 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
6. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Promatecha: -7 (60:67) | 16 | 9/18 | 50,00% | 2/4 | 50,00% | 7/14 | 50,00% | 0/0 | 0,00% | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 21 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 23 d., Antradienis, 20:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
7. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Remza @ Irmco: -9 (92:101) | 20 | 11/20 | 55,00% | 2/4 | 50,00% | 9/15 | 60,00% | 0/1 | 0,00% | 13 | 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 | 27 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
8. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Rimo & Patikima linija: +19 (89:70) | 14 | 7/15 | 46,67% | 0/2 | 0,00% | 7/12 | 58,33% | 0/1 | 0,00% | 10 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 21 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
9. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Kelių priežiūra: +15 (81:66) | 16 | 8/12 | 66,67% | 0/2 | 0,00% | 8/9 | 88,89% | 0/1 | 0,00% | 9 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 24 |
Sezoninės varžybos (1 turas): 2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
10. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš VšĮ BC „Rhino“: +30 (82:52) | 15 | 7/17 | 41,18% | 0/0 | 0,00% | 6/15 | 40,00% | 1/2 | 50,00% | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 16 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 balandžio 05 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
11. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Donelaičio: +13 (68:55) | 18 | 10/14 | 71,43% | 2/3 | 66,67% | 8/11 | 72,73% | 0/0 | 0,00% | 10 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 21 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 balandžio 07 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
12. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Donelaičio: +9 (69:78) | 8 | 7/14 | 50,00% | 6/8 | 75,00% | 1/6 | 16,67% | 0/0 | 0,00% | 6 | 1 | 0 | 2 | 7 | 0 | 3 | 0 | 14 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 balandžio 25 d., Ketvirtadienis, 21:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126 |
13. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Lemora & Minaltra: -12 (91:79) | 9 | 5/11 | 45,45% | 1/2 | 50,00% | 4/8 | 50,00% | 0/1 | 0,00% | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179 |
14. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Lemora & Minaltra: -16 (79:95) | 6 | 4/8 | 50,00% | 2/2 | 100,00% | 2/6 | 33,33% | 0/0 | 0,00% | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 |
Atkrintamosios varžybos: 2024 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358 |
15. | PTS | 1 PTS | 2 PTS | 3 PTS | REB | AS | ST | BL | FR | TO | FC | TF | EFF |
---|
prieš Plastena: +18 (94:76) | 17 | 9/12 | 75,00% | 1/1 | 100,00% | 8/11 | 72,73% | 0/0 | 0,00% | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 23 |
© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė:
Netas.eu