PROJEKTŲ GAMA vs ANTAKORA (84:73)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ Žiburio vidurinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas LT-44480

Tris kėlinius atsilikinėję "Projektų gamos" krepšininkai išplėšė pergalę

Krepšį atakuoja Paulius Žekonis
2007 gegužės 08 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 4076

Dar dvi ekipos startavo "Laikinosios sostinės" turnyre. Šį vakarą (05.08), "Projektų gama" savo aikštelėje priėmė "Antakoros" ekipą. Svečiai iškart perėmė iniciatyvą ir tris kėlinius pirmavo 6-9 taškų persvara. Vistik šeimininkai nepasidavė ir puikiai sužaidę lemiamą dvikovos dalį, kurią laimėjo 21:6, šventė pergalę rezultatu 84:73.

Rungtynėms prasidėjus abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus – 7:7. Netrukus svečiai atliko įspūdingą spurtą 14:2 ir pabėgo nuo varžovų – 21:9. Panašus skirtumas išliko ir po pirmojo ketvirčio – 25:15 pirmavo „Antakora“.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi Marius Giedraitis. Jis vienas pelnė 11 taškų iš eilės ir padėjo savo ekipai išlyginti rezultatą – 28:28. Vistik svečiai nepasimetė ir po paprašytos minutės pertraukėlės vėl susigrąžino turėtą persvarą. Prieš ilgąją pertrauką „Projektų gamos“ deficitas siekė aštuonis taškus.

Po pertraukos aikštėje daugiau dominavo puolimas nei gynyba. Abi ekipos taikliai atakavo krepšį. Šeimininkų ekipoje pasižymėjo Vygintas Grinis, pataikęs tris tolimus metimus iš eilės ir taip varęs priešininkus į neviltį. Pagrinde jo dėka, prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė tik keturi taškai.

Lemiamoje rungtynių dalyje „Projektų gamos“ krepšininkai žymiai pagerino žaidimą gynyboje. Jie nebeleido oponentams atakuoti laisviems. Tuo tarpu patys šeimininkai siuntė vieną taiklų metimą po kito ir ne tik kad išlygino rezultatą bet ir persvėrė jį savo naudai. „Antakoros“ žaidėjai pradėjo skubėti ir dažnai atakuodavo iš nepatogių padėčių. Iš viso per šį kėlinuką jie pelnė tik 6 taškus ir turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 84:73.

„Projektų gama“ teisėjams skyrė po 9 balus, tuo tarpų „Antakora“ – po 0.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Vygintas Grinis, pelnęs 30 taškų ir atlikęs net 13 rezultayvių perdavimų ( 42 naud.kfc.). 24 taškus, 12 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų pridėjo Marius Giedraitis ( 22 naud.kfc.). Dainiaus Čepulio sąskaitoje 22 taškai ir 16 sugriebtų kamuolių ( 32 naud.kfc.).

„Antakoros“ ekipoje Paulius Žekonis, Marius Nesčiokas ir Lukas Steikūnas pelnė po 15 taškų. Tadas Navickas įmetė 11 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Dainius Čepulis teigė: „Viskas tvarkoj. Laimėjome ir yra smagu. Gaila tik kad „Žalgiris“ pralošė“.

,,Eltel Networks" nesugebėjo sustabdyti veržliųjų ,,Projektų gamos" krepšininkų (2007 gegužės 15 d., antradienis, 23:46 val.)"Antakora" išplėšė įspūdingą pergalę prieš "ELTEL Networks" po pratęsimo (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:35 val.)"Šilduva" pateko tarp 8 stipriausiųjų (2007 birželio 09 d., šeštadienis, 12:22 val.)"Helvina" žengia be kluptelėjimų (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:57 val.)Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Helvina" (2007 gegužės 15 d., antradienis, 20:53 val.)