ŠILDUVA vs PROJEKTŲ GAMA (56:45)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 08 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Petrašiūnai, Energetikų g.16, Kaunas

"Šilduva" pateko tarp 8 stipriausiųjų

2007 birželio 09 d., Šeštadienis, 12:22 val., peržiūros: 4231
"Šilduva" atlaikė Lietuvą užplūdusią karščio bangą ir įveikę "Projektų gamą" 56:45 prasimušė į mažosios "Laikinosios sostinės" taurės ketvirtfinalį, kur jų jau laukia "BMS&KK Policija".

Rungtynės išsiskyrė nerezultatyvumu ir alinančia kova. Nieko nuostabaus – už lango termometro stulpelis buvo užkilęs iki trisdešimties laipsnių. Visgi aikštelės šeimininkams per pirmąsias 10 žaidimo minučių pavyko perkopti dviženkę ribą ir išsiveržti į priekį – 12:7.

Rezultatyvumu neišsiskyrė ir kiti kėliniai. Komandas veikė karštis ir trumpi atsarginių suoliukai. Antrame ketvirtyje "projektų gama" savo deficitą sumažino vienu tašku, o kitus kėlinius pralaimėjo. Trečiąjį dviem taškais, ketvirtąjį – penkiais.

Nors skirtumas taip ir nebuvo išaugęs iki saugios ribos, tačiau tokiose nerezultatyviose rungtynėse net kelių taškų deficitą panaikinti buvo beprotiškai sunku.

"Šilduvai" patekus tarp aštuonių stipriausiųjų mažosios "Laikinosios sostinės" taurės komandų, jos treneris G.Paplauskas džiaugėsi komandos rezultatu ir tikino, kad laimėti jo komandai padėjo patirtis. Jis arbitrų darbą vertino maksimaliu balu.

Nugalėtojams 17 taškų įmetė L.Bazaras, vienu mažiau pridėjo A.Žėkas. Visi aikštelėje pabuvoję "Šilduvos" krepšininkai pelnė taškų.

"Projektų gamos" ekipoje išsiskyrė D.Čepulis, įmetęs 17 taškų. V.Grinis pridėjo 7 taškus, po krepšiais sugriebė 8 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtfinalyje "Šilduva" susikaus su "BMS&KK Policija" ir lyginant šių komandų rodiklius "Šilduvos" popieriai ne kokie: pastarųjų sezodo naudingumo vidurkis 5,56, o jų būsimųjų varžovų – 8,97. "BMS&KK Policija" per susitikimą pelno po 91 tašką, o "Šilduva" – 38 mažiau.

"Šilduva" "Laikinosios Sostinės Mažąją Taurę" pradėjo pergale (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 22:16 val.)"Helvina" žengia be kluptelėjimų (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:57 val.)Atkaklioje kovoje ,,Šilduva" visgi palaužė ,,Saturno" ekipą (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"BMS & KK Policija" iškopė į "Laikinosios sostinės" mažosios taurės pusfinalį (2007 birželio 10 d., sekmadienis, 22:19 val.),,Eltel Networks" nesugebėjo sustabdyti veržliųjų ,,Projektų gamos" krepšininkų (2007 gegužės 15 d., antradienis, 23:46 val.)Tris kėlinius atsilikinėję "Projektų gamos" krepšininkai išplėšė pergalę (2007 gegužės 08 d., antradienis, 22:51 val.)