Kaišiadorys vs Sparta (65:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 05 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„Kaišiadorys“ perlipo šešioliktfinalio barjerą

2016 kovo 05 d., Šeštadienis, 22:55 val., peržiūros: 1304

Šeštadienį, kovo 5 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės šešioliktifnalio rungtynės, tarp vietos „Kaišiadorių“ ir svečių „Spartos“ ekipų. Pirmą susitikimą dviem taškais pralaimėję „Spartos“ krepšininkai per pirmą kėlinuką tą dviejų taškų deficitą panaikino, tačiau vėliau susiėmę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po ilgosios pertraukos spurtavę kaišiadoriečiai įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau vėliau intrigą į rungtynes sugrąžinę svečiai dar bandė gelbėtis. Vis tik, atlaikę varžovų šturmą šeimininkai ir antrą kartą įveikė „Spartą“, ko pasekoje iškovojo kelialapį į aštuntfinalį. 65:63 (14:16, 18:13, 20:15, 13:19).

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo svečiai, tačiau čia pat kelis sėkmingus išpuolius surengę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vis tik, vieną atkarpą geriau sužaidę „Spartos“ krepšininkai įgijo keturių taškų atotrūkį. Artėjant pirmajam kėlinukui į pabaigą „Kaišiadorys“ dar buvo trumpam perėmę iniciatyvą, bet kėlinuką geriau užbaigę svečiai susigrąžino dviejų taškų persvarą. 14:16.

Antro kėlinuko pradžioje svečiams pavyko dar labiau atitrūkti, tačiau neilgam, nes čia pat spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą įgydami dviejų taškų atotrūkį. Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės surinkęs A.Šunskis ir vėl sugrąžino persvarą į „Spartos“ pusę. Iniciatyvą kelias minutes dar išlaikė svečių ekipos krepšininkai, tačiau artėjant ilgajai pertraukai dar šešis taškus be atsako surinkę „Kaišiadorys“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. 32:29.

Po pertraukos aikštės šeimininkai padidino savo persvarą iki septynių taškų, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę „Spartos“ vyrai surinko penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Kiek vėliau, svečių deficitas buvo ištirpę ir iki minimumo, bet jų nelaimei, įpusėjus trečiam kėlinukui „Kaišiadorys“ surengė spurtą 15:2, kurio dėka jų persvara šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Nepaisant to, per likusį laiką iki kėlinio pabaigos dar šešis taškus surinkę svečiai sumažino deficitą iki aštuonių taškų. 52:44.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje visus priešininkų šansus ėmę gesinti kaišiadoriečiai susigrąžino dviženklį pranašumą, tačiau kovingumą pademonstravę „Spartos“ krepšininkai surengė spurtą 0:8 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų, taip grąžindami į rungtynes intrigą. Kiek vėliau abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek geriau pasirodę svečiai sumažino deficitą iki dviejų taškų. Vis tik, lemiamais momentais užtikrintai žaidę „Kaišiadorys: išsaugojo dviejų taškų pranašumą bei pasiekė pergalę rezultatu 65:63.

Ši pergalė „Kaišiadorims“ atvėrė kelią į „C“ lygos, Didžiosios taurės aštuntfinalį, kuriame jų jau laukia „Advokatų kontora Konsus“.

„Kaišiadorys“: Martynas Šumskis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Janonis – 9 tšk., Edgaras Žukauskas – 9 tšk.

„Sparta“: Arūnas Šunskis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Renatas Dabašinskas – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Antanas Kilas – 11 tšk., Šarūnas Sobolis – 10 tšk.

„Kaišiadorys“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)