Veiverių „Amberis“ vs Kaišiadorys (95:100)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 23:41 val., peržiūros: 1334

Trečiadienio vakarą Garliavos A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos dar vienerios Kauno krepšinio C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Veiverių „Amberio“ ir „Kaišiadorių“ komandos. Rungtynės buvo labai įtemptos ir rezultatyvios, net LKL čempionate nedažnai galima išvysti tokias puolimu paremtas rungtynes.

Pirmasis kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų taškais, bet tuo pačiu netrukus atsakė ir svečiai atstatydami lygybę rungtynėse. Po šiandien puolime puikiai žaidusio P. Glaniausko taiklaus tritaškio komandas jau skyrė 9 taškai 21:12. Kaišiadoriečiams neliko kito pasirinkimo, teko prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Į aikštelę sugrįžę svečių komandos žaidėjai iškart ėmėsi mažinti savo atsilikimą. Skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. Likusį kėlinuko laiką „Amberio“ krepšininkai įjungė „aukštesnę pavarą“ ir po dar vienos „sausai“ laimėtos atkarpos jau turėjo apčiuopiamą dviženklį pranašumą – 29:18. Tik paskutinę kėlinio minutę svečiai taikliais baudų metimais susišvelnino atsilikimą – 29:22.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyvia svečių komandos ataka, bet tuoj pat Povilas Glaniauskas smeigė dar vieną tritaškį sugrąžindamas komandai turėtą pranašumą. „Kaišiadorys“ nebuvo nusiteikę leisti pabėgti savo varžovams dar pirmoje mačo pusėje. Kovingo žaidimo ir pagerėjusios gynybos dėka antroje ketvirčio pusėje išlygino rezultatą 37:37. Tada tvarkyti „Veiverių“ reikalų puolime ėmėsi P.Glaniauskas ir R.Puikys. Per likusį laiką šie žaidėjai kartu pelnė 14 taškų ir padėjo savo komandai susigrąžinti 8 taškų persvarą. Tašką kėlinyje padėjo Edgaras Žukauskas pataikęs tritaškį su sirena ir sumažinęs svečių komandos atsilikimą iki 5 taškų – 49:44.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą, tolimą metimą dar pridėjo ne kas kitas, o P.Glaniauskas ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio. Po nesėkmingos kėlinio pradžio svečiams pavyko atsigauti ir jie laimėjo atkarpą 7:0 sumažindami savo atsilikimą – 54:51. Po to komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Antroje ketvirčio pusėje svečiams pagaliau pavyko taškų svarstykles nusverti į savo pusę – 61:62. Dėja, išlaikyti persvaros neužteko. „Amberio“ krepšininkai drausmingiau sužaidė likusį laiką ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 76:74.

Paskutinysis rungtynių kėlinukas buvo labai atkaklus, kova vyko taškas į tašką. Pirmaujanti komanda pasikeitė 6 kartus, o rezultatas buvo lygus 3 kartus. Abi komandos vis rengė rezultatyvias atakas, tačiau nei vienai nepavyko nutolti. Įpusėjus ketvirčiui minimalia persvara pirmavo svečiai 83:84. Likusį laiką fortūna buvo „Kaišiadorių“ pusėje, o jų varžovams surengti rezultatyvias atakas darėsi vis sunkiau. Svečiai rungtynių pabaigoje taikliais baudų metimais įtvirtino savo pergalę rezultatu 95:100.

Po rungtynių pakalbintas „Kaišiadorių“ treneris Marius Loda, dėl prastokos komandos gynybos, nebuvo linkęs daugžodžiauti: „Išskirčiau, kad labai prastai ginamės, jau kelintas varžybas iš eilės. Nežinau, nerandam to tokio, viduriuko. Prastai kovojame dėl atšokusių kamuolių po netaiklių varžovų metimų. Na tikiuos ateityje viskas bus geriau.“

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 31 tšk. (15 atk. kam.), Rokas Puikys – 24 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saimonas Pažėra – 18 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Martynas Juodis – 17 tšk. (13 atk. kam.)

Kaišiadorys: Simas Žičkus – 27 tšk., Martynas Šumskis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Lapašinskas – 19 tšk. (15 atk. kam.), Edgaras Žukauskas – 16 tšk. (8 išpr. praž.)

BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:11 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)Nuo pirmųjų minučių priekyje įsitvirtinę „Kėdainiai“ susitvarkė su „Veiverių Amberiu“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė ir toliau be pergalių likusį Veiverių „Amberį“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:50 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)