Kauno tiltai vs Lemora (85:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 23:50 val., peržiūros: 966

Antradienį, vasario 16 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Lemoros“. Rungtynių pradžia buvo gan apylygi, tačiau vėliau išryškėjo gan akivaizdus šeimininkų ekipos pranašumas, kuo jie pasinaudojo ir po pirmojo kėlinio turėjo jau solidų dviženklį pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų tik augo, kol šeimininkai nebuvo per daug atsipalaidavę. Svečiams pavyko ženkliai sumažinti atsilikimą, tačiau sutriuškinimo išvengti nepavyko.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan sėkmingai abejoms komandoms, kadangi joms puikiai sekėsi užpulti varžovų krepšius, o po taiklaus tritaškio metimo, „Lemoros“ ekipa turėjo minimalų pranašumą. Vis dėl to, „Kauno tiltai“ tuomet pelnė 10 taškų paeiliui bei nutolo nuo savo varžovų. Vėliau, po šiokio tokios pertraukos taškus pelnė svečiai, bet tada dar šešis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir jų pranašumas siekė jau 13 taškų. Galiausiai, kėlinio pabaigą komandos sužaidė gan apylygiai, tad skirtumas ryškiai nepakito. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 26:12. Antrajame kėlinyje „Lemoros“ ekipai dar sunkiau sekėsi sėkmingai užbaigti atakas. Jie dažnai klydo su perdavimais, kas leido „Kauno tiltų“ ekipai dažnai pabėgti į greitą puolimą, kur jie susirinko daugybę lengvų taškų. Kėlinukas prasidėjo 9:2 šeimininkų spurtu, o tuomet tritaškį smeigė svečiai. Visgi, šeimininkai tuomet kėlinuką pabaigė 11:2 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau triuškinantį pranašumą – 46:19.

Trečiajame kėlinyje vaizdas kiek pasikeitė. Buvo išvengta kiek solidesnių spurtų ir svečių ekipa šį kėlinį pralaimėjo vos penkiais taškais. Viso kėlinio metu jie gan sėkmingai priešinosi varžovams, bet labiau priartėti jiems nepavyko. Visgi, jautėsi pažanga, kadangi „Lemoros“ ekipa kiek rečiau klydo, o po trijų kėlinių rezultatas buvo 63:31. Ketvirtąjį kėlinį „Kauno tiltai“ pradėjo 14:2 spurtu, o po jo komandas skyrė jau 44 taškai. Tuomet ant suolo atsisėdo „Kauno tiltų“ lyderis G.Purauskas, o be jo šeimininkai žaidė per daug atsipalaidavę ir rodė didesnį norą greičiau pabaigti rungtynes. Tuo pasinaudojo svečių ekipa ir pradėjo karpyti savo atsilikimą. Nors jiems ir pavyko solidžiai apkarpyti atsilikimą, tačiau turėtas deficitas buvo per didelis, norėjus išvengti sutriuškinimo. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 85:54.

M.Mažeika („Kauno tiltai“):
„Taip lengvai laimėti nesitikėjom. Aišku, galvojome, kad esame šiek tiek stipresni, bet pasirodė, kad ne šiek tiek, o daugiau. Tai tiesiog smagu, jog pabaigėm antrąjį etapą gera pergale, o dabar lauksime atkrintamųjų varžybų“.

E.Kvilys („Lemora“):
„Pritrūko žaidėjų. Jau kelintas varžybas susirenkam penkiese ar šešiese. Chebra, visai atlaidžiai žiūri į tai. Taip pat pritrūko jėgų. Mums trūksta ir daugiau treniruočių, bet „Top16“ etape parodysim varžovams ką galime“.

Kauno tiltai: Giedrius Purauskas – 32 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Tomas Kmitas – 22 tšk. (6 perimt. kam.), Mindaugas Mažeika – 11 tšk.

Lemora: Rokas Žalys – 18 tšk., Žygimantas Gudas – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Čeida – 11 tšk.

„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82) (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:03 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Kauno tiltų“ ekipą. (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Lemora“ pasiekė įtikinamą pergalę (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:36 val.)Negausiai susirinkusi „Lemora“ paskendo „Rapalos“ tritaškiuose (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)