Kauno tiltai vs Omega (51:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Kauno tiltų“ ekipą.

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 1174

Antradienį, gruodžio 1 dieną, Jahtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno tiltai" ir svečių teisėmis žaidę "Omegos" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Omegos" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:23). Antrame kėlinyje svečiai dar 5 taškais sugebėjo padidinti skirtumą – (21:39). Trečiame kėlinyje "Kauno tiltams" sunkiai sekėsi stabdyti "Omegos" krepšininkus, kurie po trijų kėlinių pirmavo rezultatu – (34:57). Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (51:79).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Omegos" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau savo pirmuosius taškus pelnė ir "Kauno tiltų" ekipa, po kurios sužaidus nepilną minutę rezultatas tapo lygus – (2:2). Vėliau sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečių ekipai pavyko surengti atkarpą – (2:7), po kurios komandas skyrė 5 taškai – (4:9). Sužaidus dar 2 minutes "Kauno tiltams" buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 4 taškų – (8:12). Per likusį laiką "Omegos" ekipai pavyko surengti spurtą – (2:11), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (10:23).

Antro kėlinio pradžia nebuvo labai rezultatyvi nei vienai komandai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiams pavyko vos 1 tašku padidinti skirtumą – (15:29). Antroje kėlinio dalyje ekipos kurį laiką žaidė apylygiai, bet vėliau kėliniui baiginėjantis svečiai dar kartą sužaidė kiek tiksliau ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 18 taškų – (21:39).

Trečiais kėlinys kėlinys prasidėjo "Omegos" ekipos laimėta atkarpa – (2:9), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 25 taškų – (23:48). Sužaidus dar 3 minutes "Kauno tiltams" pavyko laimėti mini atkarpą – (7:3), po kurios komandas skyrė 21 taškas – (30:51). Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (34:57).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (39:62). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 25 taškų – (41:66). Antroje kėlinio dalyje svečiai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, padidino skirtumą iki didžiausio rungtynėse 28 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (51:79).

Kauno tiltai: Evaldas Jančauskas – 16 tšk., Modestas Latkauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Robertas Lekutis – 9 tšk.

Omega: Juozas Keršys – 23 tšk. (11 atk. kam., 7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Stepas Butautas – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82) (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:03 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)