Vilmista vs Norvelina (55:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą

2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 701

Pirmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilmista“ (5/11) ir svečių teisėmis atvykę „Norvelina“ (14/3).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Norvelina“ gavo daug laisvės ties tritaškio zono, kur puikiai išnaudojo progos ir atitrūko nuo varžovų ( 9:15). Vis dėlto, svečių puolimas sustojo ir „Vilmista“ sugebėjo išlyginti rezultatą, bet „Norvelina“ surengė keletą greitų atakų ir atstatė turėtą pranašumą ( 15:19). Antrą ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 8:0, kur „Vilmistos“ penketukas buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Norvelina“ toliau palaikė aukštą tempą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė dviženklis pranašumas – 26:39.

Po ilgosios pertraukos „Vilmista“ toliau dengėsi zonine gynyba, bet niekaip nepavyko susitvarkyti su savo puolimu ir svečiai išlaikė turėtą pranašumą. Likus žaisti tris minutes šeimininkų penketukas įgavo antrą kvėpavimą ir komandas skyrė tik trys taškai ( 45:48). Lemiamame kėlinyje „Vilmista“ kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Norvelina“ greitomis atakomis atstatė dviženklį pranašumą. P.Mickūnas toliau varė varžovus į nokdauną tolimais metimais ir „Norvelina“ iškovojo pergalę, rezultatu – 55:72 (15:19, 11:20, 19:9, 10:24)

„ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)