„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)1591,67
2Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)14121,17
3Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)12111,09
4Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)11101,10
5Justas Šapakauskas (Batniava (skola), C lyga)11101,10
6Martynas Simanavičius (Alaina, Įmonių lyga)10101,00
7Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)1071,43
8Gediminas Danilevičius (KK „Žaibas“ (skola), C lyga)991,00
9Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)9110,82
10Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)981,13
11Modestas Būdvytis (Be derinių, C lyga)991,00
12Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)9100,90
13Gintaras Bagdžiūnas (Ulmas, Įmonių lyga)991,00
14Egidijus Plenta (Vilmista, Įmonių lyga)9110,82
15Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)991,00
16Rimvydas Calkevičius (Vilmista, Įmonių lyga)8100,80
17Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)890,89
18Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)8110,73
19Benas Narbutas (Be derinių, C lyga)881,00
20Lukas Lamanauskas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)8100,80
21Vytautas Kamarūnas (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)751,40
22Kęstutis Aleksandravičius (Telia, Įmonių lyga)7110,64
23Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)761,17
24Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)771,00
25Rimas Petraška (Glasma Service, Įmonių lyga)780,88

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)71116,45
2Paulius Digrys (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)68116,18
3Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)62106,20
4Martynas Gustainis (Batniava (skola), C lyga)57115,18
5Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)56134,31
6Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)53124,42
7Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)50114,55
8Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)50114,55
9Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)50124,17
10Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)4895,33
11Marius Geštautas (Vilkai, C lyga)48104,80
12Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)4595,00
13Jonas Gaidukevičius (KM „Žalgiris“ 2002-2, C lyga)44104,40
14Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)44104,40
15Deividas Prieskienis (Promatik, Įmonių lyga)42104,20
16Eduardas Mačiulis (Kauno NTI-PN, C lyga)4185,13
17Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)3984,88
18Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)3994,33
19Deividas Prieskienis (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)39103,90
20Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)39113,55
21Rimas Petraška (Glasma Service, Įmonių lyga)3884,75
22Raimondas Baliūnas (Remza, Įmonių lyga)3894,22
23Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)38103,80
24Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3794,11
25Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)3794,11

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Mickūnas (GZP-2 ‒ Kolegos, B lyga)370,43
2Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)380,38
3Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)3100,30
4Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)3100,30
5Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)221,00
6Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)230,67
7Virgilijus Želvys (UNO, 30+ lyga)240,50
8Deividas Rinkūnas (Pro Angels, B lyga)250,40
9Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
10Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33
11Gytis Vyšniauskas (Džinsų sklepas, Įmonių lyga)260,33
12Gytis Mikėnas (Vilmista, Įmonių lyga)260,33
13Valdas Grigaliūnas (Kauno technologijos universitetas, 30+ lyga)270,29
14Andrius Lengvenis (Hipocredit.lt, B lyga)270,29
15Antanas Kilas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)270,29
16Andrius Čibiras (GZP-2 ‒ Kolegos, B lyga)270,29
17Liutauras Juodelis (Glasma Service, Įmonių lyga)280,25
18Tomas Juodviršis (Kaunas Metal, Įmonių lyga)290,22
19Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“ (skola), C lyga)290,22
20Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“ (skola), C lyga)290,22
21Aurimas Dervinskas (Siusk.lt, 30+ lyga)290,22

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Deividas Sabaliauskas (Nemunas, Įmonių lyga)8 (131 min.)10
2Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)8 (97 min.)9
3Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)8 (73 min.)9
4Kęstutis Burneikis (Batniava (skola), C lyga)7 (87 min.)12
5Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)7 (63 min.)10
6Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)7 (60 min.)7
7Justas Kariniauskas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)7 (38 min.)10
8Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)6 (108 min.)12
9Donatas Kriaučiūnas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)6 (94 min.)14
10Sigitas Rupeika (Tiki & ITAB, Įmonių lyga)6 (90 min.)7
11Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)6 (84 min.)9
12Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)6 (77 min.)11
13Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)6 (75 min.)8
14Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)6 (65 min.)12
15Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)6 (60 min.)8
16Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai & SK „Vertigo“, B lyga)6 (57 min.)8
17Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)6 (54 min.)10
18Remigijus Kuncevičius (Vilkai, C lyga)6 (48 min.)11
19Darijus Jagminas (Adma, Įmonių lyga)6 (40 min.)7
20Eimantas Greičius (Nemunas, Įmonių lyga)5 (103 min.)12
21Alfonsas Ramažauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)5 (93 min.)10
22Arminas Gustas (Nemunas, Įmonių lyga)5 (92 min.)12
23Karolis Tautkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)5 (78 min.)7
24Ernestas Vaitulionis (Kauno NTI-PN, C lyga)5 (57 min.)9
25Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu