R2P Sport & Banga vs UNITED & Radijas Tau (94:108)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 14:54 val., peržiūros: 1047

Sausio 18 dieną VDU sporto salėje įvyko "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "R2P Sport & Banga" priemė svečius "United & Radiją Tau". "R2P Sport & Banga" buvo iškovoję tris pergales ir vieną kartą buvo pralaimėję. "United & Radijas Tau" savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes šeimininkai turėjo dviejų taškų persvarą (7:5). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė "United & Radijas Tau" (7:10). A. Karbausko taiklių metimų dėka šeštą minutę vėl į priekį išsiveržė "R2P Sport & Banga" (14:12). Netrukus svečiai rezultatą išlygino (14:14). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (16:20), o minutės pertraukėlės paprašė "R2P Sport & Banga". Per paskutines dvi minutes "R2P Sport & Banga" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (22:24).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė vienas taškas (25:26). Prasidėjus trečiai minutei D. Gudeliausko tritaškis padidino svečių persvarą iki keturių taškų (25:29). Ketvirtą minutę "R2P Sport & Banga" pasivijo varžovus (29:29). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (37:37). Prasidėjus septintai minutei tritaškį pataikė "R2P Sport & Banga", bet netrukus "United & Radijas Tau" pasivijo ir pralenkė varžovus (40:43). Paskutines tris kėlinio minutes šiek tiek geriau sužaidė "United & Radijas Tau", kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (46:54).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė 11 taškų (50:61). Trečią minutę spurtą pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pelnė 10 taškų be atsako (60:61). Penktą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti "United & Radijui Tau" (60:63). Komandos lygiai žaidė iki aštuntos minutės, kada rezultatas buvo 66:65. Aštuntą miinutę spurtą pradėjo "United & Radijas Tau". Svečiai pelnė šešis taškus be atsako (66:71). Prasidėjus devintai minutei tritaškį pataikė P.Parachomikas (69:71), o "United & Radijas Tau" į tai atsakė penkiais be atsako pelnytais taškais (69:76). Per likusį laiką "United & Radijas Tau" išsaugojo aštuonių taškų persvarą (73:81).

Ketvirto kėlinio pradžioje "R2P Sport & Banga" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (77:81). Netrukus persvara pradėjo augti svečių naudai. Laimėję atkarpą rezultatu 4:18, šeštą minutę "United & Radijas Tau" pirmavo rezultatu 81:99. Prasidėjus septintai minutei G.Jevstignejevas pelnė šimtąjį "United & Radijas Tau" tašką (83:101). Per likusį laiką "United & Radijas Tau" neleido varžovams atkurti intrigos ir iškovojo pergalę rezultatu 94:108.

"United & Radijas Tau" iškovojo trečią pergalę, o "R2P Sport & Banga" pralaimėjo antrą kartą.

"United & Radijo Tau" treneris Rolandas Urkis: "Šiandien žaidėme prieš patyrusį priešininką, kur yra daug patyrusių žaidėjų. Varžovai šiandien tik penkiese susirinko, tai mūsų tikslas buvo aktyviai žaisti, pasidaryti gerą treniruotę. Turime Regionų lygos A divizione dalyvauti, todėl stengiamės per šitas rungtynes pasidaryti geras treniruotes ir išgyvendinti klaidas, kurias darome žaisdami Regionų lygoje. Stengiamės daugiau duoti pažaisti jaunesniems žaidėjams, kurie turi mažiau žaimo laiko Regionų lygoje." Paklaustas, ar gynyboje komanda žaidė gerai, praleidusi daug taškų, treneris atsakė: "Nebuvo viskas gerai, bet mūsų didelė problema yra atkovoti kamuoliai. Tai yra sena problema, bet mes bandome ją išgyvendinti. Mūsų puolimas yra neblogas, kaip ir mokame pulti. Gynyba yra svarbi rungtynių dalis, nes kuo mažiau praleidi, tuo daugiau galimybių turi laimėti. Vėl šiandien pralaimėjome kovą po varžovų krepšiu, kaip varžovai pirmoje rungtynių pusėje atkovojo apie 10 kamuolių puolime."

"R2P Sport & Bangos" treneris Paulius Parachomikas: "Šiandien sekėsi prastai, rezultatas kalba pats už save. Šiandien nesusirinkome, varžovų buvo ilgesnis atsarginių suolelis. Kovojome.." Paklaustas, ar ketvirtame kėlinyje komandai pritrūko jėgų, treneris atsakė: "Jėgų trūko, tada ir pataikymas automatiškai nukentėjo, o to pasekoje pralaimėjome."

R2P Sport & Banga: Aurimas Karbauskas – 27 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Arnas Lubys – 22 tšk. (14 atk. kam., 8 rezult. perd.), Paulius Parachomikas – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mintautas Bulanovas – 18 tšk.

UNITED & Radijas Tau: Giedrius Jevstignejevas – 35 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Gedminas – 24 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 20 tšk. (13 rezult. perd.), Karolis Tarvydas – 14 tšk., Donatas Gudeliauskas – 10 tšk.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „United & Radijas Tau“ išaugojo minumalų pranašumą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:50 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Gerai startavę BC „Boom“ krepšininkai vėliau neatsilaikė prieš „United & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)