R2P Sport & Banga vs Kauno raj. ASU / Tornado (85:64)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gegužės 05 d., Antradienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Pirmasis „A“ lygos finalo dalyvis ‒ „R2P Sport & Banga“

2015 gegužės 05 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 984

Antradienį, gegužės 5 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „R2P Sport & Bangos“ ir svečių Kauno raj. „ASU/Tornado“ ekipų. Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kurie puikiai naudojosi tragišku priešininkų pataikymu iš toli. Antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek išsilygino, tačiau „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai neleido varžovams pernelyg priartėti, ko pasekoje pasiekė pergalę bei kelialapį į finalą. 85:64 (27:13, 22:14, 18:24, 18:13).

Pačioje rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatviomis atkarpomis, po kurių vieno taško pranašumą turėjo svečiai, tačiau čia pat spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau Kauno raj. „ASU/Tornado“ dar „atsišaudė“ keliais taikliais metimais, tačiau uraganinis „R2P Sport & Bangos“ puolimas vis didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko jų persvara siekė keturiolika taškų. 27:13.

Antrasis kėlinukas prasidėjo dar sėkmingesniu šeimininkų žaidimu, kurio dėka jie pelnė devynis taškus be jokio atsako ir padidino skirtumą tarp komandų iki 23-ijų taškų. Kiek vėliau tornadienčiai žaidimą kiek išlygino bei sumažino deficitą, tačiau nei truputį nusileisti nesiruošę „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai pačioje ketvirčio pabaigoje surinko dar keletą taškų iš eilės ir įgijo 22-iejų taškų persvarą. 49:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek pasikeitė, kurį įtakojo pagerėjęs Kauno raj. „ASU/Tornado“ puolimas. Jau pačioje kėlinuko pradžioje jie ėmė mažinti savo atsilikimą, tačiau netrukus į tai buvo atsakyta dviem taikliais tolimais metimais iš eilės. Vis tik, svečių ekipos žaidėjai rankų nenuleido ir toliau bandė vytis priešininkus, ko pasekoje po trijų kėlinukų jiems pavyko kiek sušvelninti deficitą. 67:51.

Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko. Jau nuo pat ketvirčio pradžios aikštės šeimininkai ir toliau dominavo, ko pasekoje tik didino skirtumą tarp komandų. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui Kauno raj. „ASU/Tornado“ ekipos krešininkai dar buvo kiek sušvelninę atsilikimą, tačiau rungtynes žymiai solidžiau užbaigę „R2P Sport“ komandos žaidėjai įgijo dar didesnį pranašumą bei džiaugėsi pergale rezultatu 85:64.

Po šios pergalės „R2P Sport & Banga“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0, ko pasekoje žengia į „A“ lygos finalą, kuriame surems ginklus su „KG Group – Paskoliuko“ ir „Kauno autobusų“ poros nugalėtojais.

„R2P Sport & Banga“: Arūnas Sakalauskas – 33 tšk., Paulius Danisevičius – 15 tšk., Paulius Parachomikas – 12 tšk.

„Kauno raj. ASU / Tornado“: Rokas Stankevičius – 18 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Janickas – 13 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Justas Valčiukas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Pocius – 11 tšk.

„United & Radijas Tau“ antroje rungtynių pusėje nesuspėjo paskui „R2P Sport & Bangą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)Nesuvaidintų emocijų kupiname „A“ lygos finale taurę į viršų kėlė „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:33 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:17 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)