Kauno autobusai vs LSU (99:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus

2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 00:54 val., peržiūros: 1094

Lapkričio 4 dieną, "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "A" lygos pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Kauno autobusų" bei svečių "LSU" krepšininkų. Rungtynių pradžioje po truputį tolę šeimininkai po ilgosios pertraukos turėjo net dvidešimties taškų pranašumą, ir ,atrodė, kad rungtynėse nebus jokios įtampos. Tačiau "LSU" vyrukai antrojoje rungtynių pusėje atsigavo bei grąžino intrigą į šias rungtynes. Visgi, lemiamu momentu geriau sužaidę "Kauno autobusai" laimėjo šias rungtynes.

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką, ir komandos keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui įpusėjus jaunieji svečiai turėjo minimalią persvarą savo rankose, tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo (13:3) bei įgijo ženklesnę persvarą. Kėlinį smagesne nata baigė "LSU" krepšininkai. A. Sireikos tritaškis leido svečiams sumažinti atsilikimą iki šešių taškų (28:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu "LSU" krepšininko A. Gaidžio dvitaškiu, tačiau tuomet svečiai krito į duobę. "Kauno autobusai" laimėjo sausą atkarpą (12:0) bei įgavo įtikinamą persvarą. Likusią kėlinio dalį šeimininkai viena koja vis tiek buvo stipresni bei sugebėjo padidinti savo pranašumą. Vienu momentu komandas skyrė dvidešimt keturi taškai, tačiau pora sėkmingų atakų leido svečiams kiek apmažinti atotrūkį. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 56:36.

Trečiajame kėlinyje kur kas gyvesni atrodė "LSU" vyrukai, kurie vos prasidėjus kėliniui laimėjo atkarpą 0:7. Taikydami spaudimą, svečiai po truputį artėjo link varžovų, o kėlinuko pabaigoje suregzta dar viena sausa atkarpa 0:11 leido išlyginti rezultatą. Į šią atkarpą "Kauno autobusų" žaidėjas T.Čerkunovas atsakė taikliu dvitaškiu, o pačioje kėlinio pabaigoje A.Sireika turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau abu jo baudų metimai skriejo pro šalį. Po trijų kėlinukų rezultatas 71:69.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų sėkminga atkarpa 9:2, kuri leido vėl kiek lengviau atsipūsti "Kauno autobusams". Įpusėjus kėlinukui, komandas ir toliau skyrė panašus skirtumas. Tiek vieni, tiek kiti sėkmingai atakavo krepšį šiame kėlinyje. Kėlinukui einant į pabaigą, "Kauno autobusai" susigrąžino dviženklę persvarą bei paklojo pamatus pergalei. Galiausiai viską vainikavo J. Ramanausko dėjimas iš viršaus po gražaus T. Rakausko perdavimo nuo lentos. Galutinis rungtynių rezultatas 99:88.

Kauno autobusai: Juozas Ramanauskas – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Sabeckis – 22 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Čerkunovas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Rakauskas – 16 tšk.

LSU: Andrius Gaidys – 14 tšk. (11 atk. kam., 13 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arnoldas Sireika – 14 tšk., Lukas Mikalauskas – 14 tšk., Lukas Polekauskas – 13 tšk., Gediminas Juozapavičius – 10 tšk.

"Kauno autobusų" trenerio pasisakymai paklausus, kaip jo ekipa paleido persvarą: "Nežaidėm prieš kokias tai sporto mokyklos komandas. Esmė ta, kad jie greiti, jeigu neapsigini, mes įsivėleme į tą greitą jų žaidimą, nežaidėm komandinio krepšinio, atakavome per greitai atakose ir gavosi, kad ištirpo tas rezultatas. Paskui reikėjo vėl dėti pastangų, tam, kad atstatyt pranašumą. Realiai jų suolelis ilgesnis buvo, bet mūsų daugiau patyrusių žaidėjų ir tai lėmė pergalę".

"LSU" trenerio pasisakymai, paklausus kodėl jo krepšininkai prisiviję, vėl paleido varžovus: "Manau patirties stoka šiandien dienai. Iš dvylikos vaikinų devyni yra pirmakursiai, kurie atvažiavo ir įstojo į universitetą ir jeigu ateityje norės tapti specialistais, patys būdami jauno amžiaus turės dar patys daug ko išmokti. Manau, kad čia gera praktika. Miesto lygoje pasižaisti su vyresniom ir patyrusiom komandom. Šiandien matėm varžovą, kur trys žaidėjai yra žaidę kažkada LKL lygoje, turiu omenyje J. Ramanauską, T. Čerkunovą ir T. Rakauską. Naudos tikrai daug, žaisim ir mokysimės, o aišku Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatui mes žaidžiame rezultatui".

Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių starte „Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė BC „BOOM“ komandą (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Kauno Autobusų“ penketukas išvargo revanšą prieš Kauno rajono „ASU / Tornado“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Į finalą keliauja „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:02 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Kauno Autobusai“ vos išnešė sveiką kailį ketvirtfinalyje prieš „United ‒ Radiją Tau“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:21 val.)