KG Group – Paskoliukas vs Kauno raj. ASU / Tornado (94:78)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2015 gegužės 13 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„KG Group ‒ Paskoliukas“ po permainingos kovos pridėjo į savo trofėjų kraitį „A“ lygos bronzą

2015 gegužės 13 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1350

Gegužės 13-ąją dieną, trečiadienį, Aleksandro Stulginskio Universitete finišavo „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybės. Mūšyje dėl trečiosios vietos akistaton stojo pusfinaliuose kritusios „KG Group – Paskoliuko“ ir Kauno rajono „ASU / Tornado“ ekipos.

Susitikimo pradžioje „ASU / Tornado“ į priekį vedė R.Stankevičius bei J.Valčiukas (0:4), tačiau pranašumas ilgai neužsiliko šios komandos pusėje. Po T.Barščio tolimo šūvio „KG Group – Paskoliukas“ persvėrė rezultatą savo naudai (7:6), o vėliau pirmaujanti ekipa keitėsi dar kelis kartus. Visgi ketvirčio viduryje ryžtingesnių veiksmų ėmėsi V.Šumskio bei K.Pupinio tandemas, kuris išnaudojo savo progas, iniciavo spurtą 8:0 ir leido „KG Group – Paskoliukui“ nutolti 7 taškais (19:12). J.Valčiuko ir V.Pociaus atsakas leido „ASU / Tornado“ sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (21:18), bet kėlinio finiše „KG Group – Paskoliukas“ vėl padidino atstumą ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 25:18.

Antrojo kėlinio starte V.Pociaus tritaškis pjovė deficitą iki 4 taškų (25:21), tačiau priešingoj barikadų pusėje dvitaškiais atsakė T.Barštys bei V.Šumskis ir padidino „KG Group – Paskoliuko“ atotrūkį iki 8 taškų (29:21). Tiesa 3 taškų vertės atakomis taškus besirenkanti Š.Zablockio kariauna ėmė mažinti atsilikimą, kol vienas R.Janicko tritaškis grąžino pusiausvyrą (33:33), o netrukus kitas po šiokios tokios pertraukos leido „ASU / Tornado“ įsiveržti į priekį (33:36). Po šio epizodo dar 4 taškus surinko J.Valčiukas ir V.Sajekas, pratęsė spurtą iki 0:13 ir 7 taškus persvara atsidūrė „ASU / Tornado“ rankose (33:40). Dar vienas R.Janicko tolimas šūvis padidino skirtumą iki 8 taškų (35:43), tačiau paskutinėmis pirmosios dvikovos pusės minutėmis „ASU / Tornado“ puolimas nutilo ir tuo netruko pasinaudoti priešininkai. Paskutinę antrojo ketvirčio atkarpą „KG Group – Paskoliukas“ laimėjo rezultatu 7:0 ir įpusėjus mačui paliko varžovams minimalų pranašumą – 42:43.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais tolimais šūviais, bet netrukus Š.Zablockio auklėtiniai surengė porą sėkmingų atakų be atsako ir šiek tiek sutvirtino savo pozicijas (45:50). Po A.Valiulio taiklaus metimo „ASU / Tornado“ pirmavo rezultatu 47:53, tačiau E.Aukštikalnio bei A.Pelšs tritaškiai panaikino šį skirtumą, o vėliau K.Pupinio ir V.Šumskio duetas pridėjo dar 6 taškus ir po „KG Group – Paskoliuko“ spurto 12:0 viskas apsivertė aukštyn kojomis (59:53). Antroje kėlinio pusėje „ASU / Tornado“ ėmė mažinti atsilikimą iki prisikasė iki ranka pasiekiamos ribos (61:59), bet ketvirčio tiesiojoje žaidimo vadžias į savo rankas vėl čiupo „KG Group – Paskoliukas“. Ši ekipa trečiąją rungtynių dalį baigė 7 taškais be atsako ir prieš lemiamą kėlinį džiaugėsi 9 taškų atotrūkiu – 70:61.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „KG Group – Paskoliukas“ truktelėjo į priekį, spurtavo 8:2 ir pateikė svarią paraišką pergalei (78:63). Nebeturintys kur trauktis „ASU / Tornado“ krepšininkai visomis išgalėmis mėgino priartėti, tačiau koją kišo spragos gynyboje ir rezultatyvios priešininkų atakos. Po A.Valiulio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (85:75), bet tai buvo viskas, ką „ASU / Tornado“ ekipai pavyko nuveikti ir „KG Group – Paskoliukas“ neprisileido varžovų arčiau. Paskutinėmis dvikovos minutėmis „KG Group – Paskoliukas“ įtvirtino pergalę rezultatu 94:78 ir pasidabino „A“ lygos bronza.

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju tapo K.Pupinis (20 tšk., 20 atk. k., 8 rez. p., 4 bl., 6 išpr. pr., 46 naud. b.). Jam kovoje dėl pergalės gelbėjo V.Šumskis (27 tšk., 8 atk. k.), T.Barštys (18 tšk., 7 rez. p., 8 išpr. pr.), A.Pelšs (15 tšk., 6 rez. p.) ir E.Aukštikalnis (14 tšk.).

„ASU / Tornado“ gretose išsiskyrė R.Janickas (19 tšk.), A.Valiulis (15 tšk.), J.Valčiukas (15 tšk., 7 atk. k.), R.Stankevičius (12 tšk.), V.Pocius (10 tšk.) ir V.Sajekas (7 tšk., 6 atk. k.).

Komandų atstovų komentarai po rungtynių – video skiltyje:

„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau dominuoja KKL padangėje (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:05 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pasiekė eilinę pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ atsirevanšavo „Kauno Autobusams“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:52 val.)"KG Group - Paskoliukas" įrodė pranašumą prieš "BOOM" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:43 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę iškovojo „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)