Kauno raj. ASU / Tornado vs Kauno autobusai (96:101)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 19:20 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno Autobusų“ penketukas išvargo revanšą prieš Kauno rajono „ASU / Tornado“

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 1292

Balandžio 3-ąją dieną, ketvirtadienį, „Kauno Energijos“ salėje įvyko paskutinės „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybių reguliaraus sezono rungtynės tarp fiktyviais aikštelės šeimininkais buvusių Kauno rajono „ASU / Tornado“ krepšininkų ir svečių rolėse atsidūrusių „Kauno Autobusų“. Pirmojoje tarpusavio akistatoje dramatišką pergalę rezultatu 106:105 pasiekė „ASU / Tornado“.

Susitikimo starte sklandžiau taškus rinktis sekėsi Š.Zablockio auklėtiniams ir dar neįpusėjus kėliniui aikštelės šeimininkai atitrūko rezultatu 11:4. Kelios rezultatyvios „Kauno Autobusų“ atakos pjovė skirtumą iki ranka pasiekiamo (11:9), tačiau persverti rezultato savo naudai „ASU / Tornado“ varžovams neleido iki pat ketvirčio pabaigos. Antroje kėlinio pusėje tai „ASU / Tornado“ šiek tiek nutoldavo, tai „Kauno Autobusai“ priartėdavo. Paskutinį žodį pirmajame kėlinyje tarė E.Dainys, kurios 4 taškai pjovė deficitą iki minimumo ir po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 22:21.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Autobusai“ pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai (22:23), o po 6 iš eilės P.Beliavičiaus taškų, svečių rolėje buvusi ekipa atitrūko 4 taškais (25:29). Visgi netrukus „ASU / Tornado“ grąžino pusiausvyrą (29:29), o vėliau užvirė atkakli kova taškas į tašką ir ne viena ekipa neketino nusileisti viena kitai. Antroje kėlinio pusėje aikštės šeimininkai susigrąžino 3 taškų persvarą (36:33), bet tuomet po tritaškį įsūdė A.Šaulys bei E.Dainys ir apvertė viską aukštyn kojomis (39:42). Permaininga kova tęsėsi ir paskutinėmis pirmosios rungtynių pusės minutėmis, tačiau sėkmingiau finišavę „Kauno Autobusai“ įpusėjus mačui džiaugėsi 3 taškų atotrūkiu – 46:49.

Po didžiosios pertraukos E.Dainys padvigubino turimą pranašumą (46:52), bet priešiningoj barikadų pusėje atsaką smogė R.Stankevičiaus bei V.Pociaus tandemas. Šis duetas iniciavo spurtą 10:2 ir grąžino pranašumą „ASU / Tornado“ pusėn (56:54). Nors ir toliau vyko pakankamai lygi ir atkakli kova, bet kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai ilgesniam laikui įsitvirtini priekyje, kuomet surinko dar 5 taškus be atsako ir atitrūko rezultatu 61:56. Antroje kėlinio pusėje „Kauno Autobusai“ kurį laiką lipo varžovams ant kulnų ir skirtumas nuolat buvo ranka pasiekiamas. Tiksint paskutinėms ketvirčio minutėms, po tritaškį įsūdė R.Janickas bei A.Valiulis ir „ASU / Tornado“ atitrūko 7 taškais (73:66). Tiesa kėlinio finiše P.Beliavičiaus ir A.Šaulio taiklūs metimai gerokai sumažino šį skaičių ir po trijų kėlinių kovos Š.Zablockio kariauna tenkinosi 2 taškų pranašumu – 73:71.

Lemiamo kėlinio pirmosiomis minutėmis „ASU / Tornado“ žaidimas ėmė buksuoti, pasipylė skuboti sprendimai ir netaiklūs metimai, o „Kauno Autobusai“ tuo su malonumu pasinaudojo. Kelių minučių atkarpą A.Juodelio armija laimėjo rezultatu 2:14 ir sužaidus 4 minutes, pasiuntė priešininkus į nokdauną (75:85). Visgi „ASU / Tornado“ neketino kelti baltų vėliavų ir išsijudinę ėmė mažinti nuostolius. Pora tritaškių pajudino reikalus į priekį, o vėliau aikštelės šeimininkai spurtavo 6:0 ir likus žaisti apie 2,5 minutės, priartėjo iki 3 taškų (87:90). Nors „ASU / Tornado“ ir toliau alsavo varžovams į nugarą ir likus žaisti 1 minutę, R.Janickas pjovė atsilikimą iki 2 taškų (94:96), bet „Kauno Autobusai“ laikė persvarą savo rankose, o likus žaisti 45 sekundes, A.Šaulys smeigė labai svarbų tritaškį ir padidino skirtumą iki 5 taškų (94:99). Per likusį laiką „ASU / Tornado“ dar mėgino gelbėtis, tačiau patyrę „Kauno Autobusų“ krepšininkai pergalės iš rankų nepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 96:101.

„Kauno Autobusus“ į pergalę vedė E.Dainys (33 tšk., 6 rez. p., 7 išpr. pr., 32 naud. b.), P.Beliavičius (31 tšk., 8 atk. k., 6 rez. p., 7 išpr. pr., 40 naud. b.), A.Šaulys (19 tšk., 7 atk. k., 6 išpr. pr.) ir T.Čerkunovas (18 tšk., 15 atk. k., 5 išpr. pr.).

„ASU / Tornado“ gretose išsiskyrė R.Janickas (28 tšk.), V.Pocius (15 tšk.), A.Valiulis (13 tšk., 8 atk. k.), R.Stankevičius (13 tšk., 7 atk. k.), M.Lauraitis (12 tšk., 7 atk. k.) ir V.Sajekas (9 tšk., 6 atk. k.).

Reguliarųjį sezoną „Kauno Autobusai“ baigė ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje su keturiomis pergalėmis ir šešiais pralaimėjimais (4-6). „ASU / Tornado“ krepšininkai su sepntyniomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais finišavo antroje vietoje (7-3).

„Kauno Autobusų“ vadovo Audriaus Juodelio ir Kauno rajono „ASU / Tornado“ komandos kapitono Manto Lauraičio mintys po rungtynių – video reportaže. Jeigu video stringa, ieškokite jo mūsų facebooko puslapyje, kuriame to neturėtų būti.

„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Kauno Autobusai“ vos išnešė sveiką kailį ketvirtfinalyje prieš „United ‒ Radiją Tau“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:21 val.)Fantastiškas ketvirtasis kėlinys leido Kauno rajono „ASU / Tornado“ tapti vienintele dar nesuklupusia komanda „A“ lygoje (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 00:54 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:17 val.)