R2P Sport & Banga vs BC „BOOM“ (114:93)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą

2015 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 1268

Ketvirtadienį, balandžio 23 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „R2P Sport & Bangos“ ir svečių BC „Boom“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aikštės šeimininkai atrodė žymiai geriau ir iškart susikrovė dviženklę persvarą. Kiek vėliau BC „Boom“ dar buvo pasiviję, tačiau neilgam, nes vėliau „R2P Sport & Banga“ tik tolo, ko pasekoje vienu metu turėjo 33-ijų taškų persvarą. Vis tik, paskutinį ketvirtį laimėję svečiai kiek sumažino atsilikimą, tačiau pergale bei kelialapiu į finalinį ketvertą džiaugėsi šeimininkai. 114:93 (25:21, 34:22, 32:20, 23:30).

Rungtynių pradžioje kurį laiką varžovams neleidę pelnyti taškų šeimininkai įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau kiek vėliau žaidimas išsilygino. Vis tik, pastebimai geriau puolime rungtyniavę „R2P Sport & Bangos“ vyrai atitolo nuo varžovų dviženkliu pranašumu, tačiau netrukus šie spurtavo, ko pasekoje rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką iki kėlinio pabaigos kiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai įgijo trapią keturių taškų persvarą. 25:21.

Nors pačioje antrojo ketvirčio pradžioje svečių ekipos krepšininkai dar sugebėjo sumažinti savo deficitą iki minimumo, tačiau čia pat prabudo aikštės šeimininkų snaiperiai, kurių dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki dešimties taškų. Kiek vėliau BC „Boom“ dar parodė šiokius tokius atsigavimo ženklus, tačiau ir toliau uraganinį puolimą demonstravę „R2P Sport & Bangos“ žaidėjai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo šešiolikos taškų pranašumą. 59:43.

Po ilgosios pertraukos, pirmas kelias minutes abi komandos žaidė gana panašiai ir abi keitėsi analogiškai rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau ir vėl prabilo aikštės šeimininkų snaiperiai, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau iki triuškinamo – 27-ių taškų. Dar šiek tiek vėliau, po eilinių sėkmingų „R2P Sport & Bangos“ reidų po varžovų krepšiu, jų pranašumas išaugo iki rekordinių 33-ijų taškų. Vis tik, per likusį laiką iki kėlinuko galo svečiai sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 91:63.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, todėl aikštės šeimininkų veiksmuose buvo galima pamatyti atsipalaidavimą, kuriuo pasinaudojo BC „Boom“ ekipos krepšininkai ir ėmė mažinti atsilikimą, tačiau skirtumas tarp komandų buvo per didelis ir užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „R2P Sport & Bangos“ krepšininkai sugebėjo išlaikyti vis dar solidų pranašumą, ko pasekoje ir pergalę rezultatu 114:96.

Po pergalės nugalėtojų treneris Dmitrij Koblinec kalbėjo: „Aš manau, jog šiandien laimėti padėjo patirtis. Esame vyresni už varžovus, labiau patyrę, tai, manau, tai yra dėsninga“. Kitame etape laukia „Tornado“, pažįstate varžovą? :“Šiais metais buvome susitikę dukart, tai, sąlyginai, kažkokią žvalgybą ir padarėme, bet realiai, tai nepažįstame, bet, manau, ir vėl mūsų patirties dėka mes neturėtume jiems leisti žengti į finalą“.

Po šios pergalės „R2P Sport & Banga“ žengia į pusfinalį, kuriame susigrums su Kauno raj. „ASU/Tornado“.

„R2P Sport & Banga“: Paulius Danisevičius – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Mintautas Bulanovas – 22 tšk., Arūnas Giedraitis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Parachomikas – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Aurimas Birgelis – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Arūnas Sakalauskas – 12 tšk.

BC „Boom“: Dovydas Montvilas – 27 tšk. (11 atk. kam.), Vidas Marcinauskas – 22 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Plerpa – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Andrulis – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Justas Giriūnas – 10 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.)

„R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)Tritaškių kruša varžovus apipylusi „R2P Sport & Banga“ priartėjo per žingsnį nuo finalo (2015 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)„R2P Sport & Banga“ privertė pirmą nesėkmę patirti Kauno raj. ASU / Tornado (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių starte „Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė BC „BOOM“ komandą (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)Pirmasis „A“ lygos finalo dalyvis ‒ „R2P Sport & Banga“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 23:34 val.)„Kauno raj. ASU / Tornado“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 15:15 val.)