Kauno raj. ASU / Tornado vs UNITED & Radijas Tau (92:83)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 23:01 val., peržiūros: 820

Penktadienį, kovo 6 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos Kauno raj. „ASU/Tornado“ (6/0), ir svečių „United & Radijo Tau“ (5/5) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp ekipų užvirė atkakli kova, todėl pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Po ilgosios pertraukos svečiams buvo pavykę atitrūkti dviženkliu skirtumu, tačiau vėliau susiėmę tornadiečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą iškovoti pergalę rezultatu 92:83 (24:22, 15:20, 26:25, 27:16).

Susitikimo pradžioje taškus tik tolimais metimais rinkę aikštės šeimininkai sugebėjo atitrūkti nuo varžovų, tačiau ilgai netrukus „United & Radijas Tau“ surengė spurtą 0:9, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau atkarpą geriau sužaidę Kauno raj. „ASU/Tornado“ ir vėl išsiveržė į priekį, o sėkmingai užbaigę kėlinuką sugebėjo išlaikyti nors ir nedidelę, tačiau svarbią dviejų taškų persvarą. 24:22.

Antrojo ketvirčio pradžioje šiek tiek geriau atrodę svečių krepšininkai sugebėjo rezultatą persverti, tačiau neilgam, nes čia pat spurtavę aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą bei įgijo septynių taškų pranašumą. Kauno raj. „ASU/Tornado“ ekipos žaidėjams taip pat neteko ilgai džiaugtis pranašumu, nes netrukus, daugiausiai A. Gedmino pastangomis, „United & Radijas Tau“ spurtavo, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką turėjo trijų taškų pranašumą. 39:42.

Po pertraukos žymiai geriau žaidę svečių krepšininkai sugebėjo įgyti jau vienuolikos taškų persvarą. Čia pat minutės pertraukėlės paprašęs Kauno raj. „ASU/Tornado“ treneris Šarūnas Zablockis sugebėjo nuteikti komandą, kuri, po poros minučių sugebėjo atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki minimumo. Vis tik, šiek tiek geriau trečią ketvirtį užbaigęs „United & Radijas Tau“ nežymiai padidino persvarą. 65:67.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje tolimais metimais ir vėl varžovus skandinę aikštės šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, bet neilgam, nes čia pat du taškus su pražanga pelnęs L.Lukošenkinas vėl išvedė savo komandą į priekį. Vis tik, to nepabūgę tornadiečiai surengė spurtą 9:0 ir įgijo jau septynių taškų persvarą, kurią vėliau priešininkai bandė desperatiškai panaikinti, tačiau užtikrintai žaidę Kauno raj. „ASU/Tornado“ ekipos žaidėjai išsaugojo pergalė savo rankose ir išliko dar nepralaimėję. 92:83.

Po pergalės Šarūnas Zablockis kalbėjo: „Džiugu, kad ketvirtame kėlinyje vyrai nusiteikė, nes į rungtynes atėjo nenusiteikę. Ačiū Dievui pabaigoje susikaupė, parodė, kad gali žaisti, ko pasekoje ir neatidavėme tokio brangaus taško“.

Kauno raj. „ASU / Tornado“: Vilius Pocius – 24 tšk., Rokas Janickas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Vilius Sajekas – 18 tšk., Albertas Valiulis – 13 tšk. (11 atk. kam.)

„United & Radijas Tau“: Andrius Gedminas – 25 tšk. (6 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 20 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 18 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Karolis Tarvydas – 14 tšk. (15 atk. kam.)

Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:17 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Gerai startavę BC „Boom“ krepšininkai vėliau neatsilaikė prieš „United & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)„United & Radijas Tau“ po atkaklios kovos antrą kartą įveikė BC „Boom“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)Penkiese į rungtynes atvykę „R2P Sport & Banga“ turėjo pripažinti „United & Radijo Tau“ pranašumą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 14:54 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Kauno Autobusai“ vos išnešė sveiką kailį ketvirtfinalyje prieš „United ‒ Radiją Tau“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:21 val.)„Kauno raj. ASU / Tornado“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 15:15 val.)