KG Group – Paskoliukas vs UNITED & Radijas Tau (93:85)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau dominuoja KKL padangėje

2015 kovo 03 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 1076

Antradienio vakarą KKL „A“ bei „Elito“ lygoje „KG Group – Paskoliukas“ savo aikštėje surėmė pečius su „UNITED & Radiju Tau“. Šį sezoną puikią sportinę formą bei rezultatus demonstruojantys šeimininkai tapo komanda, kurią įveikti yra garbės ir prestižo reikalas. Tokios trofėjaus savo kolekcijoje norėjo ir svečiai. Jie varžovams metė rimtą iššūkį ir intrigą susitikime laikė visas keturiasdešim minučių. Vis tik, „KG Group – Paskoliukas“ iškovojo dar vieną pergalę rezultatu (93:85).

Susitikimą komandos pradėjo taip, kaip ir buvo galima prognozuoti – aktyviai, sutelkusios dėmesį į puolimą. Po keleto sėkmingų atakų priekyje buvo „UNITED & Radijas Tau“ (5:7), vėliau (7:10). Tačiau neigai trukus šeimininkai atstatė status kvo susitikime ir viską ekipos pradėjo nuo pradžių (10:10), (12:12). Tačiau svečiai ir vėl padidino apsukas bei įgijo 7-ių taškų pranašumą (14:21). Kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė „KG Group – Paskoliukas“. Šeimininkai spurtavo 6:0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsilikinėjo tik vienu tašku (20:21).

Antrojo kėlinio metu šeimininkai ėmėsi demonstruoti savo jėgą puolime. Nors „UNITED & Radijas Tau“ dviejų tritaškių dėka neleido varžovams labai nutolti, tačiau spurtas 14:6 buvo pakankamas, jog rungtynių svarstyklės pakryptų į kitą pusę (34:27). Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 10 taškų (42:32). Nors svečiai buvo savo atsilikimą sumažinę iki vienženklio, tačiau užtikrintas šeimininkų žaidimas puolime leido jiems prieš ilgąją pertrauką įgyti rekordinę 13-os taškų persvarą (55:42).

Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui aikštės šeimininkų pranašumas pasiekė 15 taškų (57:42). Tačiau čia pat „UNITED & Radijas Tau“ surengė spurtą 0:8 ir skirtumas tarp komandų sumenko iki 7-ių taškų (57:50). Nors trumpam šeimininkai buvo atstatę 10-ies taškų pranašumą (63:53), vėliau (65:55), bet svečiai ir vėl sužaidė kovingai, laimėjo atkarpą 0:10 ir atstatė pusiausvyrą susitikime (65:65). Vis tik, „KG Group – Paskoliukas“ varžovams savo komandos aplenkti neleido (72:67).

Ketvirtojo kėlinio metu komandos ir toliau rungtyniavo atkakliai ir intriga iš susitikimo nedingo. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai dar kartą atstatė pusiausvyrą rungtynėse (74:74). Čia pat „KG Group – Paskoliukas“ truktelėjo priekin ir po atkarpos 8:2 įgijo 6-ių taškų persvarą (82:77). Nors svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki trijų taškų (82:79), vėliau 4-ių taškų (86:82), bet šeimininkai lemiamu momentu įrodė esantys vertesni pergalės. Jie per likusį ketvirčio laiką pelnė dar 11 taškų, o į savo krepšį praleido 8-is ir susitikimas baigėsi rezultatu (93:85).

KG Group – Paskoliukas: Tautvydas Barštys – 38 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 22 tšk. (20 atk. kam.), Vilius Šumskis – 18 tšk. (18 atk. kam.)

UNITED & Radijas Tau: Andrius Gedminas – 31 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 17 tšk. (19 atk. kam.), Giedrius Būda – 16 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Tarvydas – 12 tšk.

„KG Group – Paskoliukas“ pasiekė eilinę pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)"KG Group - Paskoliukas" įrodė pranašumą prieš "BOOM" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:43 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ po permainingos kovos pridėjo į savo trofėjų kraitį „A“ lygos bronzą (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:10 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę iškovojo „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ atsirevanšavo „Kauno Autobusams“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:52 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)