Kauno autobusai vs R2P Sport & Banga (107:94)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2015 gegužės 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Nesuvaidintų emocijų kupiname „A“ lygos finale taurę į viršų kėlė „Kauno autobusai“

2015 gegužės 13 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 1486

Trečiadienį, gegužės 13 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Kauno autobusų“ ir svečių „R2P Sport & Bangos“ ekipų. Jau pirmame kėlinyje pakankamai nemažą persvarą įgiję „Kauno autobusai“ galėjo jaustis kiek ramiau, tačiau kovingai nusiteikę svečiai taip lengvai nusileisti nesiruošė. Po ilgosios pertraukos ir toliau rezultatyviau žaidę šeimininkai įgijo solidžią persvarą, tačiau ketvirtame kėlinuke dar šiokius tokius atsigavimo ženklus pademonstravusi „R2P Sport & Banga“ sušvelnino atsilikimą, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidę „Kauno autobusai“ vis dėlto pasiekė pergalę rezultatu 107:94 (29:14, 25:30, 23:10, 30:40).

Rungtynes devyniais taškais iš eilės pradėjo šeimininkų rolėje buvę „Kauno autobusai“, todėl iškart šiek tiek atitrūko. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarė ir svečiai, ko pasekoje žaidimas kiek išsilygino, bet ir toliau sėkmingai taškus rinkę šeimininkai pernelyg arti varžovų neprisileido. Įpusėjus ketvirčiui „Kauno autobusai“ spurtavo 8:0 ir taip dar labiau atitolo nuo priešininkų, ko pasekoje skirtumas tarp komandų siekė penkiolika taškų. 29:14.

Antrasis kėlinukas buvo kupinas emocijų. Jau nuo pat pradžios kiek geriau rungtyniauti pradėję „R2P Sport & Bangos“ vyrai sumažino atsilikimą, tačiau čia pat A. Karbauskas buvo nubaustas technine pražanga. Nuo jo neatsiliko ir „Kauno autobusų“ krepšininkai Tomas Rakauskas bei Martynas Linkevičius, kurie, atitinkamai, buvo nubausti viena ir dvejomis techninėmis pražangomis. Artėjant ilgajai pertraukai šeimininkai dar buvo atitrūkę, tačiau sėkmingai kėlinuką užbaigę svečių ekipos krepšininkai sumažino deficitą iki dešimties taškų. 54:44.

Po ilgosios pertraukos aistros kiek nurimo ir komandos susitelkė į žaidimą. Jau nuo pirmųjų trečiojo ketvirčio minučių krepšį taikliau atakavę „Kauno autobusų“ žaidėjai susigrąžino solidesnė bei saugesnę persvarą. Kiek vėliau „R2P Sport & Banga“ dar bandė „pasispardyti“, tačiau kėlinuko pabaigoje spurtą 10:2 surengę šeimininkų ekipos krepšininkai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo net 23-ijų taškų rezervą. 77:54.

Ketvirtas kėlinys buvo itin rezultatyvus abiems komandoms. Jau nuo pat pradžių abi ekipos vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas, tačiau kiek geriau pasirodė P. Danisevičiaus vedama „R2P Sport & Banga“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų kiek sušvelnėjo. Vis tik, vieno krepšininko pastangų neužteko ir taip lengvai pranašumo iššvaistyti neketinę „Kauno autobusai“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą, ko pasekoje pasiekė pergalę bei užlipo ant aukščiausio „A“ lygos laiptelio. 107:94.

Naudingiausiu Didžiojo finalo žaidėju buvo pripažintas Paulius Beliavičius.

Trenerių komentarus išvysite VIDEO skiltyje.

„Kauno autobusai“: Paulius Beliavičius – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Aleksandrovas – 16 tšk. (9 išpr. praž.), Tomas Čerkunovas – 16 tšk., Tomas Rakauskas – 16 tšk., Martynas Linkevičius – 11 tšk., Deividas Sabeckis – 10 tšk.

„R2P Sport & Banga“: Paulius Danisevičius – 24 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Antanas Montrimavičius – 16 tšk., Aurimas Karbauskas – 13 tšk., Arūnas Giedraitis – 11 tšk.

Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Įspūdingai atsitiesę „UNITED & Radijas Tau“ krepšininkai įveikė „Kauno Autobusus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:16 val.)Pirmasis „A“ lygos finalo dalyvis ‒ „R2P Sport & Banga“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 23:34 val.)Į finalą keliauja „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:02 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ atsirevanšavo „Kauno Autobusams“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:52 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių starte „Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė BC „BOOM“ komandą (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)