R2P Sport & Banga vs Kauno raj. ASU / Tornado (73:89)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 12:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Kauno raj. ASU / Tornado“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus

2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 15:15 val., peržiūros: 954

Sekmadienį, kovo 22 dieną, VDU sporto centre įvyko „A“ lygos, pirmojo etapo rungtynės tarp vietos „R2P Sport & Banga“ ir svečių „Kauno raj. ASU / Tornado“. Rungtynių pradžia kiek sėkmingesnė buvo svečių ekipai, kadangi po kelių minučių jie jau turėjo aštuonių taškų atotrūkį, tačiau šeimininkai kėlinio eigoje atsitiesė ir išlygino rezultatą. Visgi, nuo antrojo kėlinuko „Kauno raj. ASU / Tornado“ pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir laimėdami likusius kėlinius, laimėjo ir pačias rungtynes.

Pirmąjį kėlinuką dėka taiklių tolimų metimų sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus vos kelias minutes turėjo jau aštuonių taškų pranašumą. Tačiau tuomet šeimininkai surezgė 9:0 spurtą ir sugebėjo persverti rezultatą. Likusią kėlinuko dalį komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir neleido viena kitai sužaisti sėkmingesnių atkarpų, tad po pirmojo kėlinuko vyravo lygybė – 25:25. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „R2P Sport & Banga“ ekipa, kuri įgavo trijų taškų pranašumą. Visgi, „Kauno raj. ASU / Tornado“ spurtavo 10:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, tad įgautą pranašumą svečiai išsaugojo – 40:46.

Trečiąjį kėlinį „Kauno raj. ASU / Tornado“ pradėjo pelnydami keturis taškus paeiliui bei įgavo dviženklį pranašumą. Visgi, „R2P Sport & Banga“ laimėjo atkarpėlę 14:6 ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau tuomet svečiai patys spurtavo 12:2 ir atstatė turėtą dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 61:74. Lemiamas ketvirtis buvo gan nerezultatyvus. Šeimininkai tik kėlinuko viduryje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų, tačiau tuomet V.Pocius pelnė septynis taškus paeiliui ir nutolino savo komandą dar labiau. „Kauno raj. ASU / Tornado“ turėtą solidų pranašumą išsaugojo iki pat finalinės sirenos ir šventė pergalę rezultatu 73:89.

R2P Sport & Banga: Arnas Lubys – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Antanas Montrimavičius – 17 tšk., Gitanas Bačiulis – 12 tšk.

Kauno raj. ASU / Tornado: Rokas Stankevičius – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vilius Pocius – 21 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Lauraitis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Albertas Valiulis – 14 tšk., Justas Valčiukas – 11 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Š.Zablockis („Kauno raj. ASU / Tornado“):
„Manau, kad nieko blogo šiandien nebuvo. Savaitę pailsėję, keli dar lyderiai serga, susirinkom tokie be treniruočių, tad manau, kad viskas gerai. Svarbu iškovojom pergalę. Priešininkas gal atsipalaidavęs buvo, neįvertino mūsų, nežinau… O šiaip viską vertinu gerai. Manau, kad šiandien pataikėm geriau nei priešininkai. Nesigynėm nei mes, nei jie, bet mūsų pataikymo procentas gal buvo geresnis.“

Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:17 val.)Atkakliose rungtynėse Kauno raj. „ASU / Tornado“ po pratęsimo palaužė „UNITED & Radiją Tau“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:05 val.)„R2P Sport & Banga“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „BOOM“ komandą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:34 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po atkaklios kovos patiesė „United & Radiją Tau“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:01 val.)„United & Radijas Tau“ antroje rungtynių pusėje nesuspėjo paskui „R2P Sport & Bangą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 21:03 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš BC „BOOM“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:39 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)„R2P Sport & Banga“ lengvu žingsniu žengė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)