KG Group – Paskoliukas vs Kauno autobusai (78:97)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Į finalą keliauja „Kauno autobusai“

2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 1162

Gegužės 11 dieną įvyko A lygos „Sporto fėja“ pusfinalis, kuriame susitiko šeimininkai „KG Group – Paskoliukas“ ir jų oponentai „Kauno autobusai“, prieš šią dvikovą serijos rezultatas buvo 1:1. Nors pirmieji taškus pelnė šeimininkai, viso kėlinio metu kelių taškų persvarą laikė „Kauno autobusai“ , o kėlinio pabaigoje taiklus tritaškis padidino persvarą iki 5. (19:24). Antrajame kėlinyje po dar dviejų taiklių tritaškių skirtumas išaugo iki dviženklio ir išsilaikė visą kėlinį. (34:48). Trečiajame kėlinyje savo šou surengė M.Linkevičius ir to pasekoje skirtumas tik augo. (56:76). Ketvirtajame kėlinyje svečiai nesivargino ir žaidė ties perimetru, iš 21 kėlinio taško 15 pelnyti tritaškiais, per šias 10 minučių rungtynių eiga nepasikeitė ir lengvą pergalę šventė „Kauno autobusai“. Galutinis rungtynių rezultatas 78:97

Nuo pat pradžių išryškėjo komandų stiprybės ir silpnosios vietos, šiame kėlinyje „Kauno autobusu“ du aukštaūgiai pelnė daugiau nei pusę savo komandos šio kėlinio taškų, oponentų ekipoje sunkiai sustabdomas su 8 taškais buvo K.Pupinis. Šeimininkų ekipoje buvo tik septyni žaidėjai, o žaidė tik šeši, tad beveik pilna sudėtimi susirinkę svečiai taikę dažną rotacija buvo daugelyje situacijų greitesni. Po pirmojo kėlinio pirmavo „Kauno autobusai“

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis abi komandos jautė taškų badą, pirmieji sąskaitą atsidarė svečiai, smeigę du tritaškius jie padidino skirtumą iki dviženklio. „KG Group – Paskoliukas“ vis dažniau pradėjo piknaudžiauti tritaškiais metimais, tačiau ir šiame kėlinyje taiklus buvo tik vienas. Labiau komandiniais paremtą krepšinį žaidę svečiai po šio kėlinio jau turėjo gana užtikrintą persvarą 34:48.

Trečiojo kėlinio metu skirtumas svyravo tarp 10-13 taškų, tik kėlinio pabaigoje surengtas svečių spurtas 2:8 padidino persvarą iki 20 taškų. Šiame kėlinyje puikiai sužaidė pirmaujančios komandos žaidėjas M.Linkevičius, pelnęs 14 taškų ir taip panaikinęs intrigą. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 56:76.

Ketvirtajame kėlinyje niekas kardinaliai nesikeitė, svečiai įdėjo daug pastangų tiek puolime tiek gynyboje, tačiau į kiekvieną sėkmingesnę atkarpą oponentai atsakydavo taikliu tritaškiu metimu taip visiškai sužlugdydami viltis pakovoti dėl vietos finale. Šiame kėlinyje tris tritaškius pelnė A.Aleksandrovas, du pridėjo D.Sabeckis ir tai buvo didžioji dalis šio kėlinio „Kauno autobusų“ taškų, kurių užteko sėkmingai užbaigti rungtynes ir laimėti šią pusfinalio serija 1:2.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Juodelis sakė: Šios rungtynės buvo daug lengvesnės nei prieš tai, kadangi praeitose rungtynėse keletas žaidėjų sirgo, kiti žaidė antras rungtynes per dieną tad žaidimas buvo lėtas. Šiandien žaidėjai buvo pilni energijos ir įrodė savo pranašumą, dabar tęsime kova dėl pirmos vietos.

KG Group – Paskoliukas: Karolis Pupinis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Vygantas Metelica – 16 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Barštys – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Šumskis – 13 tšk.

Kauno autobusai: Martynas Linkevičius – 24 tšk., Juozas Ramanauskas – 16 tšk., Tomas Čerkunovas – 15 tšk., Andrius Aleksandrovas – 15 tšk., Deividas Sabeckis – 11 tšk.

Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Nesuvaidintų emocijų kupiname „A“ lygos finale taurę į viršų kėlė „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:33 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)Įspūdingai atsitiesę „UNITED & Radijas Tau“ krepšininkai įveikė „Kauno Autobusus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:16 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 00:54 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)