Kauno autobusai vs BC „BOOM“ (119:110)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 23:53 val., peržiūros: 1031

2015 vasario 23 dieną, A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybėse, Kauno Energijos sporto salėje susitiko Kauno „Autobusai“ (šeimininkai) ir BC „Boom“ (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis klostėsi lygiai ir nė viena komanda nesugebėjo nors kiek nutolti – 24:23. Antro kėlinio pradžioje svečiai kiek nutolo, tačiau vėliau skirtumas ištirpo, o dar po kelių minučių jau „Autobusai“ pirmavo šešių taškų skirtumu. Kėlinys baigėsi šeimininkams turint keturių taškų pranašumą – 54:50. Trečias kėlinys toliau klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo nutolti, tad ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 78:78. Ketvirto kėlinio pradžioje „Boom“ nutolo dviženkliu skirtumu, tačiau svečiai ilgai su tuo nesitaikstė ir greit skirtumą sumažino iki keturių taškų, o netrukus ir išlygino rezultatą – 98:98. Kėlinio pabaiga susiklostė dramatiškai ir Martynas Linkevičius sugebėjo išplėšti pratęsimą – 104:104. Pratęsime jau visiškai dominavo šeimininkai ir iškovojo pergalę rezultatu – 119:110.

Rungtynės prasidėjo puikia svečių atkarpa 1:7, o tada du taškus su baudos metimu pelnė Tomas Rakauskas – 4:7. Atkarpą 11:6 laimėjo „Autobusai“ ir jie jau priekyje – 15:13. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs, o kėlinio pabaiga sužaista lygiai ir po pirmo ketvirčio vieno taško pranašumą turėjo šeimininkai – 24:23. Antrą ketvirtį septyniais taškais pradėjo svečiai ir kiek nutolo – 24:30. Tritaškį pataikė Tomas Rakauskas, o penkiais taškais atsakė Mantas Sadauskas – 27:35. Dar keturis taškus pridėjo Tomas Rakauskas, o dar penkiais atsakė „Boom“ ir skirtumas jau devyni taškai – 31:40. Atkarpą 19:4 laimėjo Kauno „Autobusai“ ir jau jie priekyje – 50:44. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas toks ir išliko – 54:50.

Trečią kėlinį komandos pradėjo apylygiai ir sužaidus tris minutes „Autobusai“ pirmavo – 66:59. Devynis taškus be atsako surinko svečiai ir vėl išsiveržė į priekį – 66:68. Iki kėlinio pabaigos komandos rungtyniavo lygiai ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 78:78. Ketvirtą kėlinį vėl kiek geriau pradėjo „Boom“ ir susikrovė devynių taškų pranašumą – 81:90. Dar po minutės skirtumas jau dviženklis – 84:94. Šešis taškus be atsako surinko „Autobusai“ ir sumažino deficitą, o dar per kitą minutę ir išlygino rezultatą – 98:98. Kėlinio pabaiga susiklostė dramatiškai ir Martynas Linkevičius išplėšė pratęsimą – 104:104, o jame jau dominavę šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu – 119:110.

„Kauno autobusai“: Tomas Rakauskas – 42 tšk. (12 išpr. praž., 51 naud. bal.), Arminas Šaulys – 36 tšk. (8 išpr. praž., 34 naud. bal.), Jonas Ročka – 14 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Beliavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Linkevičius – 13 tšk.

BC „BOOM“: Paulius Bružauskas – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Plerpa – 19 tšk. (17 atk. kam.), Benas Norvilas – 15 tšk., Aurimas Žabaliūnas – 15 tšk., Mantas Sadauskas – 13 tšk.

Aukšta pavara finišavę „Kauno Autobusai“ nepaliko vilčių „KG Group ‒ Paskoliukui“ (2015 gegužės 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 00:54 val.)„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių starte „Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė BC „BOOM“ komandą (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)Po didžiosios pertraukos įsisiūbavusi „R2P Sport & Banga“ nesuteikė vilčių BC „Boom“ (2015 balandžio 21 d., antradienis, 22:58 val.)Į finalą keliauja „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)Kauno raj. „ASU/Tornado“ po pratęsimo palaužė BC „Boom“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:17 val.)Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:27 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Kauno autobusai“ antrą kartą įveikė „United & Radiją Tau“ ir žengė į pusfianlį (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:30 val.)