Kauno autobusai vs Kauno r. „Tornado“ (86:77)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno Autobusai“ išliko kovoje dėl kelialapio į „A“ lygos finalą

2014 balandžio 29 d., Antradienis, 00:34 val., peržiūros: 1452

Pirmadienio vakarą KKL "A" lygoje į svarbią dvikovą stojo "Kauno Autobusai" ir "Tornado". Šeimininkai prieš rungtynes buvo atsidūrę pakankamai sudėtingoje padėtyje ir pralaimėjimo atveju serija būtų buvus baigta. Savo ruožtu "Tornado" po pirmosios pergalės pusfinalio serijoje šiandien turėjo gerą progą žengti į finalą. Nors susitikimas buvo atkaklus ir pabaigoje intrigos netrūko, tačiau "Kauno Autobusai" žaidimo gijas laikė savo rankose bei iškovojo pergalę rezultatu (86:77).

Susitikimą "Kauno Autobusai" pradėjo labai susikaupę ir sau kiek nebūdingai susitelkę į gynybą bet ne puolimą. Tai davė norimų vaisių ir šeimininkai spurtavo 7:0. "Tornado" komandai sunkiai sekėsi perprasti varžovų gynybos pinkles ir jų puolimas gerokai strigo. Kėliniui įpusėjus svečiai buvo pelnę vos 5-is taškus (10:5), vėliau (13:9). Per likusį kėlinuko laiką šeimininkai pelnė dar 6-is taškus, praleido tik du ir skirtumas tarp komandų pasiekė 8-is taškus (19:11).

Antrasis kėlinukas prasidėjo greitu "Tornado" spurtu 1:8, o skirtumas tarp komandų ištirpo iki 1 taško (20:19). Vis tik, "Kauno Autobusai" greitai atkuto ir surengė atkarpą 8:0, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 9-ių taškų (28:19). Tačiau "Tornado" taip pat nesiruošė atiduoti visiškos iniciatyvos varžovams ir dešimt iš eilės Karolio Šaruko taškų leido svečiams nepaleisti rungtynių (34:29).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui "Kauno Autobusai" įgijo dviženklį pranašumą (41:31), tačiau čia pat 7 iš eilės svečių taškai skirtumą tarp komandų sumenkino iki trijų taškų (41:38). Komandos apsikeitė keletu sėkmingų atkarpų ir skirtumas išliko neženkliai pakitęs (50:46). Tačiau šeimininkai pabandė kėliniui baigiantis pademonstruoti savo jėgą ir spurtavo 11:2, o skirtumas šoktelėjo iki 13-os taškų (61:48).

Pajutę, kad rungtynes galima greitai pralaimėti, ketvirtojo kėlinio pradžioje "Tornado" žaidėjai ėmėsi spaudimo ir suaktyvino savo veiksmus. Tai lėmė svečių spurtą 1:9 ir ekipas vėl skyrė vos 5 taškai (62:57). Likusi susitikimo dalis klostėsi atkakliai ir permainingai. Nors vienu metu "Kauno Autobusai" sugebėjo susigrąžinti sau dviženklę persvarą (81:70), tačiau "Tornado" nepasidavė ir prisivijo savo varžovus (82:77). Galiausiai Arminas Šaulys pelnydamas keturis taškus iš eilės padėjo susitikime tašką bei padėjo savo komandai išlyginti serijos rezultatą (86:77).

Po rungtynių "Tornado" komandos kapitonas Mantas Lauraitis sakė: "Kaip treneris po rungtynių sakė: ne jie laimėjo, bet mes pralaimėjome. Šiandien prametėme labai daug laisvų metimų. Įmetėme prieš puolančią komandą įmetėme tik 77 taškus. Gynėmės gan neblogai, tiesiog patys nepataikėme. Šiandien varžovai atėjo daug labiau nusiteikę nei pirmoje dvikovoje. Tada jie atėjo kaip favoritai, o šiandien matėsi daug didesnis nusiteikimas. Varžovų komandos sudėtis labai patyrusi ir lygis aukštas. Prieš lemiamą mūšį manau kaip ir visuomet šansai yra 50/50. Stengsimės laimėti, o kaip bus pamatysime".

Kauno autobusai: Deividas Sabeckis – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Aleksandrovas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Arminas Šaulys – 20 tšk. (11 atk. kam., 10 išpr. praž.)

Kauno raj. „Tornado“: Karolis Šarukas – 18 tšk., Rokas Janickas – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Rokas Stankevičius – 13 tšk. (16 atk. kam.), Vladislovas Razumnovas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

„Kauno Autobusai“ sugrįžo į „A“ lygos olimpą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 03:50 val.)„Kauno autobusai“ išsinešė sunkią pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 19:55 val.)„Kauno Autobusai“ laimėjo įtempto siužeto trilerį (2014 vasario 25 d., antradienis, 00:31 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)Kauno rajono „Tornado“ pasidabino „A“ lygos bronza (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 02:48 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygą pradėjo lengva pergale prieš „LSU Atletą ‒ 2“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)„Kauno autobusai“ po įspūdingo trečiojo kėlinio iškovojo pergalę (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:37 val.)Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)Klasikiniame mūšyje „Kauno Autobusai“ antrą kartą šį sezoną parklupdė „Bangą“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 16:04 val.)„United ‒ Radijas Tau“ ir toliau neklumpa „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)