Kauno r. „Tornado“ vs Banga (76:90)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Gausiai susirinkusi „Banga“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė Kauno raj. „Tornado“

2013 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 1440

Pirmadienį, gruodžio 23 dieną VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų rolę užėmusių Kauno raj. "Tornado" ir svečiu vaidmeniu besitenkinusių "Bangos" ekipų. Rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau po pirmojo kėlinuko penkių taškų pranašumą turėjo svečiai, o po sėkmingiau sužaisto antrojo ketvirčio komandas skyrė devyni taškai. Po ilgosios pertraukos tornadiečiams dar buvo pavykę prisivyti varžovus iki keturių taškų, tačiau žymiai geriau trečiojo kėlinuko pabaigą sužaidę "Bangos" krepšininkai įgijo devyniolikos taškų persvarą. Per paskutinę rungtynių dalį šeimininkams nebe pavyko pateikti staigmenos, ko pasekoje pergale džiaugėsi "Banga". 76:90 (23:28, 9:13, 20:30, 24:19).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo šeimininkai, tačiau po taiklaus svečių ekipos tolimo metimo skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių dar vieną tolimą metimą smeigė "Banga" ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai netrukus "Tornado" susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, bet neilgam, nes netrukus sekė septyni iš eilės svečių taškai, kurių dėka jie perėmė iniciatyvą ir įgijo penkių taškų persvarą, kurią išsaugojo iki pirmojo kėlinuko pabaigos. 23:28.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos surengė po dvi rezultatyviai pasibaigusias atakas, po kurių skirtumas tarp jų nepakito, tačiau netrukus "Bangos" krepšininkai spurtavo ir pelnę devynis taškus be jokio varžovų atsako padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Pačioje antrojo kėlinuko pabaigoje, prieš pat ilgosios pertraukos pradžią Kauno raj. "Tornado" dar sugebėjo pelnyti penkis taškus iš eilės ir sumažinti savo deficitą iki vienženklio. 32:41.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipos puolimas kiek atsigavo, ko pasekoje jiems pavyko surengti keletą sėkmingų atakų bei sumažinti savo atsilikimą iki keturių taškų. Kiek vėliau svečių žaidėjai dar nežymiai padidino savo persvarą, bet ir vėl kelis sėkmingus epizodus sužaidę tornadiečiai sugrąžino keturių taškų deficitą. Nieko nelaukę svečių ekipos krepšininkai nebuvo linkę iššvaistyti pranašumo ir surengė spurtą 0:9 ir įgijo trylikos taškų persvarą. Į tai varžovai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė "Bangos" atkarpa 2:7, padidinusi skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 52:71.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje šeimininkai smeigė tolimą metimą ir kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau į tai svečiai atsakė atkarpa 2:8 ir padidino skirtumą tarp komandų iki 22-iejų taškų. Kiek vėliau Kauno raj. "Tornado" dar pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau ir toliau sėkmingai puolime rungtyniavę "Bangos" krepšininkai susigrąžino turėtą 22-iejų taškų persvarą. Iki rungtynių pabaigos kiek geriau sužaidė šeimininkų žaidėjai, tačiau tai jau nieko nekeitė, nes užtikrintą pergalę šventė "Banga". 76:90.

Po pergalės "Bangos" treneris Šarūnas Liesis kalbėjo : " Pergalę iškovoti padėjo greitis, atsidavimas ir, galbūt, noras laimėti ". Kodėl, palyginus su antra puse, taip silpnai pasirodėte rungtynių pradžioje? : " Na, matot, rungtynės prasideda nuo 0:0, reikia padaryti kažkokį tai persilaužimą, kad turėtum pliusinį rezultatą. Savo ruožtu mes neturėjome nei vieno aukšto žmogaus, beliko tik žaisti greitai ir naudoti spaudimą, tas ir pasiteisino ".

"Kauno raj. "Tornado" : Šarūnas Ajauskas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Sajekas – 16 tšk., Rokas Stankevičius – 9 tšk. (8 rezult. perd.)

"Banga" : Eivydas Mološčiakas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Aurimas Birgelis – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Matas Lisajevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Jurgis Čėsna – 14 tšk., Povilas Liesis – 10 tšk.

Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)Įtemptų rungtynių finiše ‒ sunki Kauno raj. „Tornado“ pergalė (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„UNITED & Radijas Tau“ antroje mačo dalyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)Galingai dvikovą pradėjusi „Banga“ privertė kapituliuoti „Rūdupį ‒ 2“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 16:10 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Kauno raj. „Tornado“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:33 val.)„A“ lyga turės naujus čempionus ‒ Kauno rajono „Tornado“ eliminavo „Bangą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 16:23 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ įveikė „Sporto maniją“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 16:29 val.)