Kauno r. „Tornado“ vs Kauno autobusai (68:75)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno autobusai“ išsinešė sunkią pergalę

2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 19:55 val., peržiūros: 1374

Kovo 3 dieną įvyko A lygos "Sporto fėja" rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Tornado" ir grupės lyderiai "Kauno autobusai". Pirmajame kėlinyje abi komandas į priekį vedė pagrindiniai žaidėjai, kurie surinko didžiają dalį taškų, kiek geriau kėlinį užbaigė šeimininkai. (18:14) Antrojo kėlinio pradžioje dėka 5 J.Ramanausko taškų skirtumas ištirpo, o per likūsį laiką svečiai persvėrė rezultatą ir jau galėjo džiaugtis nedidele persvara. (25:30). Trečiajame kėlinyje "Tornado" surengė spurtą 10:0 kas padėjo baigti šį kėlinį pralaimint minimaliu rezultatu. (48:49). Lemiamame ketvirtyje "Kauno autobusai" greitai įgijo persvara, šeimininkai bandė vytis tritaškiais metimai, tačiau tai naudos nedavė, o taikliai baudos metimus metę svečiai įtvirtino savo pergalę rezultatu 68:75.

Pirmajame kėlinyje "Kauno autobusus" į priekį vedė D.Lugauskas ir A.Aleksandrovas, kurie pelnė 12 iš 14 šio kėlinio taškų. Mažas kitų žaidėjų indėlis lėmė kad teko tenkintis besivejančių vaidmeniu, greičiau ir energingiau žaidę šeimininkai surengė kelias rezultatyvias atkarpas ir išlaikė nedidelę persvarą viso kėlinio metu. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:14

Antrajame kėlinyje svečiai išnaudojo rezervą, visi aikštėje esantys žaidėjai pradėjo pelnyti taškus, o tai lėmė kad po keletos minučių rezultatas pakrypo į kitą pusę. Šeimininkai puolime pradėjo strigti,nors per pirmąją rungtynių dalį jie suklydo tik du kartus, netaiklūs metimai varė į neviltį. Dar viena problema "Torando" ekipoje buvo daug susirinktų pražangų, kas atsiliepė vėlesniuose kėliniuose.(25:30)

Trečiajame kėlinyje "Kauno autobusai" įgijo rekordinę persvarą pirmaudami 10 taškų skirtumu.Ilgai laukti nereikėjo ir šeimininkai surengė atsakomajį spurtą 10:0 ir išlygino rezultatą, vienu momentu netgi pavyko persverti rezultatą, tačiau "Kauno autobusai" susigrąžino pirmaujančiųjų pozicija ir ją išlaikė iki kėlinio pabaigos. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 48:49

Ketvirtajį ketvirtį vėl geriau pradėjo svečiai, tačiau šį kartą nebeleido taip lengvai panaikinti persvaros, visą kėlinį laikėsi 5-7 taškų skirtumas. Kai laikas pradėjo spausti svečius, jie stengėsi visas atakas užbaigti tritaškiai metimai, tikslą pasiekė tik vienas, o kitoje aikštės pusėje svečiai taikliai mesdavo baudos metimus, taip išlaikydami persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 68:75

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Juodelis sakė: Žaidėme prieš jaunimą, kurie pasižymi greičiu, fizine jėga, tuo ir naudojosi, tačiau mes pakeitėme keletą gynybos sistemų, sužaidėme kelias geras atkarpas ir sunkiai laimėjome.

"Tornado" treneris Š.Zablockis sakė: Iškritome iš regionų krepšinio lygos, todėl susikoncentravome į kitus turnyrus, tikrai matėsi žaidėjų užsivedimas ir tris kėlinius gerai kovėmės, gaila kad nepavyko pakovoti iki pabaigos.

Kauno raj. „Tornado“: Vladislovas Razumnovas – 20 tšk., Rokas Stankevičius – 13 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Sajekas – 12 tšk.

Kauno autobusai: Andrius Aleksandrovas – 16 tšk., Arminas Šaulys – 14 tšk., Juozas Ramanauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Deividas Sabeckis – 11 tšk.

„Kauno autobusai“ po įspūdingo trečiojo kėlinio iškovojo pergalę (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:37 val.)„Kauno Autobusai“ laimėjo įtempto siužeto trilerį (2014 vasario 25 d., antradienis, 00:31 val.)„Kauno Autobusai“ sugrįžo į „A“ lygos olimpą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 03:50 val.)Klasikiniame mūšyje „Kauno Autobusai“ antrą kartą šį sezoną parklupdė „Bangą“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Kauno autobusai“ „A“ lygą pradėjo lengva pergale prieš „LSU Atletą ‒ 2“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:50 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)„Kauno Autobusai“ išliko kovoje dėl kelialapio į „A“ lygos finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 00:34 val.)Atkaklios dvikovos finiše „Kauno Autobusai“ vos neprisižaidė (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:08 val.)Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:51 val.)Kauno raj. „Tornado“ įveikusi „Bangą“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 22:35 val.)