UNITED & Radijas Tau vs Sporto manija (78:111)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 25 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto Manija“ nepaliko vilčių „United ‒ Radijui Tau“

2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 00:22 val., peržiūros: 1145

Antradienio vakarą gan gausiai "Sabonio krepšinio centre" susirinkę žiūrovai galėjo pasigrožėti puikiu krepšiniu. "United – Radijas Tau" savo aikštėje priėmė vis įspūdingiau rungtyniaujančią "Sporto Manijos" ekipą. Du kėlinius susitikime laikėsi intriga, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 8 taškai (47:55). Tačiau po ilgosios pertraukos svečiai tiesiog "sužvėrėjo". Jų puolimas vyko tarsi iš natų, o laimėtas kėlinys rezultatu 9:32 didesnių klausimų paskutinėms dešimčiai minučių nepaliko. Vis tik, "Sporto Manija" ir toliau linksminosi aikštėje bei įtvirtino pergalę rezultatu (78:111).

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pakankamai greitai įgijo šešių taškų pranašumą (12:6), tačiau juo džiaugėsi pakankamai trumpai. Vos pusantros minutės reikėjo, kad "Sporto Manija" persvertų rezultatą savo naudai (12:16). Daugiausiai fantastiško Pauliaus Kleizos žaidimo dėka svečiai pirmąjį kėlinį laimėjo (20:28).

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas išsilygino, o abi komandos rungtyniavo identiškai tiek puolime, tiek gynyboje. Vis tik, rezultatui esant (28:36) svečiai surengė spurtą 2:10, o skirtumas grėsmingai išaugo iki 16-os taškų (30:46). Tačiau anksčiau laiko atsipalaidavę "Sporto Manijos" vyrai kėlinuką sėkmingiau užbaigti leido "United – Radijui Tau". Šeimininkai likusių minučių atkarpą laimėjo 17:9 ir ekipas skyrė ta pati taškų riba kaip ir po pirmojo kėlinio (47:55).

Trečiasis kėlinys futbolo terminais tariant buvo "į vienus vartus". Uraganinis "Sporto Manijos" puolimas bei pasiūlygas aukštas tempas buvo per didelis šeimininkams. Svečių puolimo arsenalas pasirodė itin platus ir jį sustabdyti buvo tiesiog neįmanoma. Laimėję kėlinuką net 9:32 "sporto maniakai" prieš lemiamą kėlinį turėjo daugiau nei saugią persvarą (56:87).

Akivaizdžiai atsipalaidavę lemiamą kėlinuką pradėję "Sporto Manijos" žaidėjai greitai gavo "šalto dušo". "United – Radijas Tau" greit spurtavo 10:0 ir gerokai sumažino savo atsilikimą (66:87). Tačiau "Sporto Manija" net ir po nedidelės duobės nesutriko ir toliau stengėsi rungtyniauti savo malonumui bei žiūrovams. Daugiausiai tolimų metimų dėka svečiai laimėjo ir šį kėlinuką 22:24. Dar daugiau, "Sporto Manijos" žaidėjai iš savo pelnytų 24-ių taškų net 18 pelnė tolimais metimais bei iškovojo užtikrintą pergalę (78:111).

Po rungtynių "Sporto Manijos" treneris Modestas Vaškūnas sakė: "Manau, kad pergalę šiandien lėmė tai, jog buvome pilnos sudėties. Galvoju, jog tai yra ne pirmas varžovas, kuriam buvo ir bus sunku žaisti prieš mus. Šiandieniniai varžovai mums pirmieji pasiųlė tritaškių konkursą ir jiems tai nepavyko, o mums priešingai – tai sekėsi labai gerai. Manau, jog labiausiai pranašumą susikrauti pradėjo tolimi metimai. Taip pat svarbu buvo ir kova dėl atškokusių kamuolių, kurią taip pat esu tikras laimėjome. Esame vieningi, mus jungia "Sporto Manija" ir tai yra mūsų stiprioji pusė".

UNITED & Radijas Tau: Aidas Kavaliauskas – 18 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Leonardas Ivanovas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk., Andrius Gedminas – 12 tšk., Karolis Tarvydas – 10 tšk.

Sporto manija: Vilius Šumskis – 30 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Kleiza – 28 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Paulius Parachomikas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Artūras Pelšs – 15 tšk. (10 rezult. perd.), Karolis Pupinis – 14 tšk. (11 atk. kam.)

„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 02:51 val.)„Sporto manija“ per pirmąją dalį sudorojo „Rūdupis – 2“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:56 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)„A“ lygos sezono atidarymo rungtynėse „Tornado“ po permainingos kovos pranoko „United ‒ Radiją Tau“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 19:59 val.)„Sporto Manija“ po dramatiškos kovos išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„United ‒ Radijas Tau“ ir toliau neklumpa „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)„United ‒ Radijas Tau“ negailestingai sutriuškino „Kauno Autobusus“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno Autobusai“ sugrįžo į „A“ lygos olimpą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 03:50 val.)