LSU Atletas – 2 vs UNITED & Radijas Tau (61:78)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę

2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 21:49 val., peržiūros: 1217

Lapkričio 8 dieną, 18.45 val., "Lietuvos Sporto Universiteto" sporto salėje, susitiko "A" lygos komandos "LSU Atletas – 2" (šeimininkai) ir "UNITED & Radijas Tau" (svečiai). Ilgą laiką šiose rungtynėse abi komandos buvo įsivėlusios į gana chaotišką, nerezultatyvų žaidimą, o kova buvo taškas į tašką. Antroje rungynių pusėje šeimininkai, atrodė, jog perėmė rungtynių kontrolę ir pasiekė nedidelį pranašumą, tačiau tuomet "UNITED & Radijas Tau" paprašė minutinės pertraukėlės ir vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Svečiai surengė spurtą 10:0, pradėjo aktyviau žaisti gynyboje ir po truputį tolo. Iki pat finalinio švilpuko šeimininkai dar bandė gelbėtis, bet ant bangos žaidusių varžovų jiems pasivyti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:78. Beja, įdomus rungtynių faktas buvo tai, jog "LSU Atletas – 2" nemetė nei vienos baudos per visą susitikimo laiką, matyt, agresyvumo stoka puolant ir pakišo jiems koją šį kartą.

Rungtynes abi komandos pradėjo rengdamos vieną nesėkmingą ataką po kitos, žaidėjams tragiškai nesisekė pataikyti, o klaidos sekė viena po kitos. Nors krepšininkai ir žaidė nerezultatyviai, tačiau kovingumo netrūko, o skirtumas išsilaikė vos keli taškeliai. Vistik įpusėjus pirmąjam kėlinukui "UNITED & Radijas Tau" privertė vis dažniau pažeisti taisykles varžovus, o jų pražangas vertė taškais nuo baudų metimo linijos. Tačiau kėlinuko pabaigoje pagaliau krepšys atsirišo ir šeimininkams, o tiksliau šį vakarą jų lyderiu tapusiam J.Andriuškai, žaidėjas pataikė 3 tolimus metimus iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį, tiesa tik minimaliu skirtumu. "LSU Atletas – 2" ekipa pirmavo rezultatu 17:16.

Tik prasidėjus antrąjam ketvirčiui į rungtynes sugrįžo tas pats chaotiškas ir nerezultatyvus žaidimas. Kartais atrodė, jog ekipos ruošiasi pagerinti visus antirekordus, nes klaidų gausa tikrai varė į neviltį abiejų komandų strategus. Vistik kartais buvo galima įžvelgti ir atsigavimo ženklų, žaidėjai neblogai atakavo iš toli, nors dvitaškiai vis dar liko neišnaudota galimybė. Šį kartą geriau sekėsi svečiams, kurie prasidedant ilgajai pertraukai susikrovė nedidelį pranašumą ir pirmavo rezultatu 29:32.

Trečiasis kėlinukas buvo bene įdomiausias šį vakarą. Iš pradžių į priekį greitai pradėjo tolti "LSU Atletas – 2" - šeimininkai kelis kartus surengė greitas atakas, pagaliau drąsiau kovojo po krepšiais ir tai leido persverti rezultatą savo naudai. "UNITED & Radijas Tau" 5 minučių atkarpą pralaimėjo 12:0, tiesa, šie skaičiai atspindėjo ne taškus, bet atkovotus kamuolius, taip stipriai pralaimėdami kovą po krepšiais jie pateiko į gilią duobę ir paleido varžovus tolyn. Bet viską staiga pakeitė paprašyta minutinės pertraukėlė. Po jos sekė akivaizdus rungtynių lūžis - "UNITED & Radijas Tau" netik išlygino kovą po krepšiais, bet A.Gedmino tolimi metimai ir G.Būdos dvitaškiai leido komandai spurtuoti 10:0 ir atitrūkti į priekį rezultatu 44:49.

Ketvirtame kėlinuke "UNITED & Radijas Tau" tęsė puikų savo pasirodymą, užsivedę krepšininkai demonstravo įvairiapusišką puolimą, o taiklūs metimai iš visų padėčių tiesiog žudė varžovus. Skirtumas gana greitai perkopė dešimties taškų ribą ir nesustojo augęs. Nors šeimininkai nenuleido rankų ir dar kartais blykstelėdavo mesdami iš toli, bet pasivyti priešininkų jiems taip ir nepavyko. Galingai finišavę pergalę pasiekė svečiai, laimėdami rungtynes rezultatu 61:78.

"UNITED & Radijas Tau" komandos komentaras: "nenuvertinant varžovų manau, kad mūsų meistriškumas buvo truputį didesnis, pradžioje buvom kažkiek nesusikaupę, o vėliau žaidėm savo žaidimą ir rezultatas toks koks matot".

"LSU Atletas – 2": Juozas Andriuška – 25 tšk., Modestas Žaunieriūnas – 12 tšk., Mantas Sadauskas – 5 tšk.

"UNITED & Radijas Tau": Andrius Gedminas – 14 tšk., Aidas Kavaliauskas – 14 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

_Mikaso_2013 lapkričio 08 d., 21:51 val.
"UNITED & Radijas Tau" komandos žaidėjo D.Šumlinsko statistika laikinai suvesta P.Grikšui
Ketvirtfinalį „UNITED & Radijas Tau“ pradėjo pasiekdami sudėtingą pergalę (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:05 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ pasiekė pirmąją pergalę (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:32 val.)„United & Radijas Tau“ vos išnešė sveiką kailį palikdamas „Rūdupį ‒ 2“ be pergalių (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:26 val.)„UNITED & Radijas Tau“ antroje mačo dalyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„United & Radijas Tau“ žengė pirmąjį žingsnį „A“ lygos finalo link (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 02:51 val.)„Banga“ patyrė antrą nesėkmę (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 16:23 val.)„United & Radijo Tau“ tolimų metimų banga atvėrė jiems kelią į finalą (2014 balandžio 26 d., šeštadienis, 00:39 val.)