UNITED & Radijas Tau vs Kauno autobusai (119:73)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 27 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„United ‒ Radijas Tau“ negailestingai sutriuškino „Kauno Autobusus“

2014 sausio 28 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 1744

Pirmadienio vakarą įvyko dvigubas krepšinio mačas. Formaliai aikštės šeimininkais buvę "United – Radijo Tau" vyrai kovojo dėl pergalės tiek KKL "A" lygoje, tiek ir Lietuvos "Elito" lygoje. "United – Radijo Tau" varžovais buvo jau kartą įveikti "Kauno Autobusai". Pirmosios dešimt žaidimo minučių klostėsi atkakliai ir buvo galima tikėtis intrigos. Vis tik, po pirmųjų laimėtų 10-ies minučių "Kauno Autobusai" tiesiog subyrėjo. Pasinaudoję varžovų pasimetimu, bei fantastišku pataikymu "United – Radijo Tau" žaidėjai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir likusių kėlinukų metu neleido suabejoti savo galybe. Antrą kartą įveikę "Kauno Autobusus" šeimininkai tapo vienvaldžiais "A" lygos lyderiais (119:73).

Susitikimą komandos pradėjo kovingai bei apylygiai. Po Aido Kavaliausko tritaškio metimo šeimininkų deficitas buvo tik du taškai (7:9), tačiau tada "Kauno Autobusai" surengė spurtą 3:11 ir skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (10:20). Likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidė "United – Radijas Tau". Šeimininkai atsakė spurtu 9:2 ir savo atsilikimą sumažino iki trijų taškų (19:22).

Atrodo, kad antrojo kėlinio pradžioje Lietuvą sukaustęs šaltukas padarė savo. "Kauno Autobusų" varikliai visiškai užšalo, o "United – Radijas Tau" neketino stoviniuoti vietoje. Atrodė, kad didžioji kėlinio dalis buvo ilgai besitęsiantis šeimininkų spurtas. Iki kėlinio vidurio "United – Radijas Tau" pelnė net 27 taškus, o patys praleido vos 5-is (46:27). Nors kėliniui baigiantis "Kauno Autobusai" kiek stabilizavo padėtį, tačiau prieš ilgąją pertrauką svečiams buvo daug ką aptarti ir reikėjo gerokai pasukti galvą, kad būtų galima pergrupuoti jėgas (55:37).

Nors rungtyniaudami penkiese aikštės šeimininkai neatrodė pavargę ar anksčiau laiko atsipalaidavę. Trečiojo kėlinio metu "United – Radijas Tau" ir toliau dominavo bei sparčiu tempu didino atotrūkį (67:43), (76:48). Pavieniais veiksmais "Kauno Autobusai" surengė keletą rezultatyvių atakų, tačiau prieš ketvirtą kėlinį buvo praktiškai viskas aišku (85:56).

Paskutiniojo kėlinio metu "United – Radijui Tau" buvo likę keletas formalumų. Atsipalaidavę ir neslegiami įtampos šeimininkai ir toliau demonstravo užtikrintą žaidimą. Fenomenaliai atakuodami šeimininkai šiandien greičiausiai būtų nugalėję bet kurią komandą. Paskutiniojo kėlinuko metu į "Kauno Autobusų" krepšį skriejo dar aštuoni tolimi metimai, kurie buvo paskutinės vinys į "Kauno Autobusų" "karstą". Laimėję rungtynes rezultatu (119:73) "United – Radijo Tau" krepšininkai atidėjo "Kauno Autobusų" viltis revanšui bent jau iki atkrintamųjų varžybų.

UNITED & Radijas Tau: Tautvydas Žioba – 31 tšk. (17 atk. kam., 9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 31 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas – 18 tšk. (14 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 18 tšk. (5 perimt. kam.)

Kauno autobusai: Andrius Aleksandrovas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Arūnas Budrys – 14 tšk., Darius Lugauskas – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2014 sausio 28 d., 11:18 val.
чя не микрофоно проблема буво... кита карта бус нормаляй
Anonimas2014 sausio 28 d., 11:10 val.
через етот новый микрафон ничего не слышно бля
„United ‒ Radijas Tau“ buvo priverstas kapituliuoti prieš „Sporto Maniją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:53 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„United ‒ Radijas Tau“ ir toliau neklumpa „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)„United & Radijas Tau“ žengė pirmąjį žingsnį „A“ lygos finalo link (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:34 val.)Grandų dvikovoje stipresni buvo „Kauno Autobusai“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 23:54 val.)„UNITED & Radijas Tau“ antroje mačo dalyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Rūdupis ‒ 2“ patampė nervus „Kauno Autobusams“, tačiau pralaimėjo (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)„United & Radijas Tau“ vos išnešė sveiką kailį palikdamas „Rūdupį ‒ 2“ be pergalių (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:26 val.)„United & Radijo Tau“ tolimų metimų banga atvėrė jiems kelią į finalą (2014 balandžio 26 d., šeštadienis, 00:39 val.)