Banga vs UNITED & Radijas Tau (106:95)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ laimėjo prieš lygos lyderius

2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 17:06 val., peržiūros: 1152

Kovo 16 dieną įvyko A lygos rungtynės, kuriose susitiko "Banga" ir "UNITED & Radijas Tau". Pirmasis kėlinys pasižymėjo dideliu rezultatyvumu, 6 tritaškius pataikę svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 27:33. Antrajame ketvirtyje ir toliau "UNITED & Radijas Tau" ekipos žaidime dominavo tritaškiai, tačiau oponentai surengė spurtą 10:0 ir persvėrė rezultatą. (52:46). Trečiajame kėlinyje vyko labai intensyvi ir lygi kova, per 10 minučių svečiams pavyko dviem taškais sumažinti deficitą. (75:71). Lemiamame kėlinyje šešiese susirinkę svečiai pusę kėlinio išlaikė mažą atstumą, tačiau du varžovų tritaškiai panaikino intrigą ir lėmė kad rezultatu 106:95 pergalę šventė "Banga".

Kaip ir tikėtasi abi komandos žaidė aukštu tempu ir rinko taškus viena po kitos, visą pirmąją kėlinio dalį minimaliai pirmavo "UNITED & Radijas Tau" ekipa, kurią į priekį vedė A.Gedminas pelnęs 11 taškų šiame kėlinyje, o per rungtynes surinkęs net 42 taškus ir pataikęs 10 tritaškių. Antrojoje kėlinio dalyje laimėję atkarpą 5:11 svečiai turėjo 6 taškų persvara.

Antrąjį kėlinį "Bangos" žaidėjas A.Karbauskas pradėjo pelnydamas 9 taškus, tačiau į tai svečiai atsakė trimis tritaškiais ir skirtumas nepakito. Visgi tritaškiai visą kėlinį negelbėjo ir šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 taip persverdami rezultatą į savo pusę ir kaip parodė ateitis šios pozicijos jie neužleido iki rungtynių pabaigos. Nors svečiai į rungtynes susirinko šešiese, pagrinde žaidė 5 žaidėjai.

Trečiajame kėlinyje įvyko tikras tritaškių šou, šeimininkai kėlinį pradėjo trim taikliais tritaškiais, svečiai atsakė dviem. "Banga" pirmąjį dvitaškį išmetė tik 5ąją trečio kėlinio minutę, tačiau taiklūs tritaškiai leido išlaikyti persvarą. Svečiai pataikė net 6 tritaškius, tačiau to nepakako ir po trečiojo kėlinio vis dar teko tenkintis besivejančių vaidmeniu. (75:71)

Pusę ketvirtojo kėlinio skirtumas svyravo tarp 5-8 taškų, tačiau įpusėjus kėliniui "Banga" surengė trumpą rezultatyvią atkarpą 8:0 taip pasiekdami rekordinę 13 taškų persvarą. Svečių ekipoje vienintelis A.Kavaliauskas bandė kovoti dėl pergalės, vienas pelnęs 9 taškus kiek sušvelnino deficitą, tačiau įsibėgėję oponentai buvo nebe sustabdomi ir sužaidė rezultatyviausią kėlinį. Šias rungtynes rezultatu 106:95 laimėjo "Banga" ir įsitvirtino 4 turnyrinės lentelės vietoje, "UNITED & Radijas Tau" su 8 pergalėmis išliko pirmi.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R.Žemaitis sakė: Kaip ir tikėjomės taip ir nutiko, jie puikiai pataikė, bei greitai bėgo, galbūt rungtynių pabaigoje pritrūko varžovams jėgų ir pakeistos gynybos sistemos išmušė juos iš vežių. Nugalėję lyderius tikimės ir toliau sėkmingai žygiuoti link pirmos vietos.

"UNITED & Radijas Tau" treneris M.Lebedys sakė: Viskas šiose rungtynėse buvo gerai, rungtynių pabaigoje pritrūko patirties ir jėgų,

Banga: Aurimas Karbauskas – 23 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vitalijus Stanevičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Birgelis – 16 tšk., Gitanas Bačiulis – 16 tšk., Paulius Danisevičius – 14 tšk.

UNITED & Radijas Tau: Andrius Gedminas – 42 tšk., Aidas Kavaliauskas – 23 tšk. (10 rezult. perd.), Lukas Stanislovaitis – 11 tšk., Leonardas Ivanovas – 10 tšk.

„Banga“ nesulaukė pasipriešinimo iš „LSU Atleto-2“ pusės (2014 kovo 28 d., penktadienis, 00:35 val.)„Kauno Autobusai“ sugrįžo į „A“ lygos olimpą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 03:50 val.)„Banga“ be gailesčio susidorojo su „Rūdupis – 2“ krepšininkais (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:32 val.)„Banga“ paskutiniame ketvirtyje nugvelbė pergalę iš „LSU ‒ Atleto 2“ panosės (2014 sausio 03 d., penktadienis, 21:45 val.)„United & Radijas Tau“ žengė pirmąjį žingsnį „A“ lygos finalo link (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„Sporto Manija“ nepaliko vilčių „United ‒ Radijui Tau“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Banga“ patyrė antrą nesėkmę (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 16:23 val.)Ketvirtfinalį „UNITED & Radijas Tau“ pradėjo pasiekdami sudėtingą pergalę (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:05 val.)„United ‒ Radijas Tau“ buvo priverstas kapituliuoti prieš „Sporto Maniją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:53 val.)Kauno raj. „Tornado“ įveikusi „Bangą“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 22:35 val.)