Kauno autobusai vs Kauno r. „Tornado“ (89:76)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Rungtynių pradžioje buksavę „Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno raj. „Tornado“

2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 23:51 val., peržiūros: 1323

Pirmadienį, sausio 6 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno autobusų" ir svečių Kauno raj. "Tornado" ekipų. Rungtynių pradžioje žymiai geriau startavo svečių krepšininkai ir po pirmojo kėlinuko jau turėjo šešių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino, tačiau nežymiai pranašesni buvo Kauno raj. "Tornado" ekipos žaidėjai ir padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimas atsigavo, ko pasekoje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai. Paskutinė rungtynių dalis žymiai geriau susiklostė "Kauno autobusams", kurie pasitelkę savo patirtį sugebėjo atitolti nuo varžovų ir iškovoti jau penktą pergalę rezultatu 89:76 (10:16, 23:24, 28:20, 28:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis. Vėliau sekė rezultatyvus svečių reidas po krepšiu, kurio dėka jiems pavyko išsiveržti į priekį, tačiau neilgam, nes netrukus aikštės šeimininkai atsakė keturiais taškais iš eilės ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau, po dar keturių iš eilės Kauno raj. "Tornado" taškų žaidimo kreivė nusviro į svečių pusę, bet netrukus rezultatą buvo išlygintas. Kėlinuko pabaigoje šešis iš eilės taškus pelnę svečių žaidėjai vis dėlto įgijo šiek tiek didesnę persvarą. 10:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkams buvo pavykę surengti spurtą 9:3 ir vėl perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai netrukus rezultatą buvo išlygintas ir jis toks išsilaikė kelias minutes, iki kol šeimininkai smeigė tolimą metimą ir įgijo trijų taškų pranašumą, kuris išsilaikė neilgai, nes iškart po jo sekė Kauno raj. "Tornado" ekipos spurtas 0:10, leidęs jiems persverti rezultatą savo naudai bei įgyti septynių taškų persvarą, kurią jie išlaikė iki ilgosios pertraukos pradžios. 33:40.

Po ilgosios pertraukos "Kauno autobusų" krepšininkai pradėjo žymiai geriau pulti, tačiau svečių jaunimas nenorėjo taip lengvai pasiduoti ir po penkių iš eilės R.Stankevičiaus taškų skirtumas tarp komandų išaugo iki vienuolikos taškų. Po šeimininkų minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis ir "Kauno autobusai" surengę spurtą 7:0 sumažino savo deficitą iki keturių taškų. Vėliau svečiai dar bandė atitolti, tačiau nesėkmingai, nes netrukus sekė šeimininkų atkarpa 11:2, leidusi jiems persverti rezultatą ir įgyti trijų taškų pranašumą. Iki kėlinuko pabaigos svečiams dar pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo. 61:60.

Paskutinėje rungtynių dalyje buvo galima tikėtis atkaklios kovos, tačiau ji tokia buvo tik pirmas dvi šio ketvirčio minutes, nes vėliau šeimininkai pelnė dar septynis taškus be varžovų atsako ir atitolo nuo jų devyniais taškais. Į tai Kauno raj. "Tornado" atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, tačiau "Kauno autobusai" ir toliau demonstravo rezultatyvų puolimą, ko pasekoje einant rungtynėms į pabaigą skirtumas tarp komandų išaugo iki dvylikos taškų. Iki rungtynių pabaigos šiek tiek geriau sužaidę šeimininkai įgijo trylikos taškų persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 89:76.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Audrius Juodelis kalbėjo : " Visų pirma su Naujaisiais metais. Na, o pradžioje sunkiai įsivažiavome, po naujų metų, o jaunimas daugiau treniruojasi. Du kėliniai buvo prasti, o paskui pradėjome protingiau žaisti, pradėjo kristi ir tolimi metimai, ir gynyba pagerėjo, vėliau daugiau žaidėme trimis mažesniais žaidėjais, dėl to ir gavosi tokia persvara, na, o vėliau jaunimas nuleido rankas ".

"Kauno autobusai" : Arminas Šaulys – 19 tšk., Juozas Ramanauskas – 17 tšk. (16 atk. kam.), Tomas Rakauskas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Dimša – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Aleksandrovas – 11 tšk., Tadas Beržinskas – 10 tšk.

Kauno raj. "Tornado": Vilius Pocius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Albertas Valiulis – 16 tšk., Vladislovas Razumnovas – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Andrulis – 10 tšk.

Gausiai susirinkusi „Banga“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno autobusai“ tik po atkaklios ir dramatiškos kovos įveikė Kauno raj. „Tornado“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 22:41 val.)Klasikiniame mūšyje „Kauno Autobusai“ antrą kartą šį sezoną parklupdė „Bangą“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)Įtemptų rungtynių finiše ‒ sunki Kauno raj. „Tornado“ pergalė (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„UNITED & Radijas Tau“ antroje mačo dalyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. „Tornado“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Kauno autobusai“ išsinešė sunkią pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 19:55 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Kauno raj. „Tornado“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Kauno Autobusai“ išliko kovoje dėl kelialapio į „A“ lygos finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 00:34 val.)